Latvijā pie varas ir mafija, kas melo un ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi

Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu - tik skarbi patiesa ir rakstniece Gundega Repše.
Publicēts: 20.04.2016, Komentāri: 263
Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu - tik skarbi patiesa ir rakstniece Gundega Repše.

Mums nav naudas, lai 'atgrieztu' mājās tautiešus no trimdas un nodrošinātu viņiem cilvēka cienīgu algu, tai pat laikā mēs tērējam miljonus, lai uzņemtu citus cilvēkus - rakstniece sašutusi norādīja uz bēgļu problēmu.

Repšes kundze valdību nosauca par mafiju, par baru. Ar atsevišķiem izņēmumiem.

Lielākā daļa sabiedrības Latvijā ir manipulējams pūlis, un "tas uzņem apgriezienus ļoti straujā veidā, kam saknes meklējamas lielajā politikā", šādu viedokli Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" pauda rakstniece Gundega Repše.

Rakstniece atzina, ka ir "vesels problēmu mučkulis", kāpēc iedzīvotāji Latvijā nedzīvo tā, kā vēlētos dzīvot. Katrs vēlas vienu un to pašu – taisnīgu valsts pārvaldību, attīstību, kultūras uzplaukumu. "Bet, kad lasa vēlēšanu rezultātus, viss ir pilnīgi savādāk. Skaidrs, ka mēs lielākajā daļā esam manipulējams pūlis, un tas uzņem apgriezienus ļoti straujā veidā, kur, protams, ir saknes lielajā politikā," teica Repše.

Pēc viņas sacītā, vaina ir ne tikai politiķos, bet arī sabiedrībā, kur vērojama savstarpēja neuzticēšanās vienam pret otram. Meli kļuvuši par absolūtu Latvijas ikdienu, un atšķirībā, piemēram, no ASV un Islandes, Latvijā melos pieķerts politiķis pat nav atvainojies. "Meli mūsu sabiedrībā nekad nav tikuši nicināti (..)," sprieda rakstniece, norādot, ka Latvijā nav riebuma pret meliem, un "mahinatori", intrigu vērpēji un "shēmotāji" Latvijā tiek cienīti.

Viņasprāt, no katra paša ir atkarīgs tas, cik lielā mērā viņš vēlas būt godprātīgs. "Ir modināms katrs indivīds pats. Lai parevidē savas galvas un atbild sev uz jautājumu, kāpēc viņš ir piedzimis, vai viņam ir kāda ticība vai apjausma par to, kas šajā dzīvē ir jāizdara un kāpēc tā vispār ir dota. Varbūt, ka viss nav nauda un vara. Varbūt, ka vēl kaut kas ir."

Raidījumu varat noskatīties Lsm.lv

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Lilita 17.06.2018 14:19
Tā ir patiesība,ka ņirgājas par tautu,bet kamēr pie vadības pults sēdēs šie ieciklējušies pensionāri tikmēr nekas nemainīsies.Valdībā jānāk un jāstrādā jauniem cilvēkiem ar tālu skatu par nākotni,bet šie vecie prot skaitīt tikai naudu un celt sev algas.Gribētos kādu pusgadu viņiem ļaut padzīvot ar tādām finansēm kā lielākā daļa cilvēku,viņi taču nosprāgs kā insekti kuri parazitē uz citu ādas.
0 0 atbildēt
Māra 17.09.2017 09:45
Viss ir nokavēts ,viņi ir pārāk iesakņojušies ,nevajadzēja vecos komunistus laist pie varas ,tāpēc jau čekas maisi neveras vaļā.
2 0 atbildēt
:D 16.09.2017 09:19
paši ievēlat, paši raudat internetā, kad jāiet kas reāli jādara, tad vieglāk ir tūpli pie beņķa datora priekšā pielipināt un drukāt dusmas virtuālajā pasaulē, kurai ar reālo nav nekāda sakara.
0 0 atbildēt
Diāna > :D 21.09.2017 08:09
mēs visi zinām , cik godīgi notiek vēlēšanas!
0 0 atbildēt
Tante 15.09.2017 00:29
Tik tiešām jāiet ir ielās un jācīnās.no tā kā internetā te lamāsimies,nekas nemainīsies.Ir jācīnās visiem kopā.
14 0 atbildēt
Česiks 14.09.2017 18:00
Vai mums šķirta kāda loma,
Vai šeit spēle vienos vārtos?
Kādēļ meļi lien mums domās
Vada mūs un dzīvi kārto.
Kadēļ mēs tik sekli brienam,
Vai tad prātā apdalīti?
Kopā nē, bet tik pa vienam
Kādas stulbas varas dzīti...
8 0 atbildēt
Andris 14.09.2017 10:14
Tas ir kapitālisms,kamēr tie,par kuriem ņirgājas,to nesapratīs,tā būs,jo nav nekas riebīgāks par pašreizējo valts iekārtu!
9 2 atbildēt
Samanta. 13.09.2017 23:31
Kaa vienmeer visa muusu aktivitaate beidzas sheit, internnetaa.Uzsaucu iziet ielaas un izteikt savas prasiibas. Kas par?!
22 0 atbildēt
Tante. > Samanta. 15.09.2017 00:31
Es par.
3 0 atbildēt
... 27.04.2017 22:32
Paši pūta,paši dega!
1 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU