slavenibas.lv

Latvijā pie varas ir mafija, kas melo un ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi

Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu - tik skarbi patiesa ir rakstniece Gundega Repše.
Publicēts: 20.04.2016, Komentāri: 254
Pie varas Latvijā ir mafija. Vara, kas ņirgājas par normālu cilvēku dzīvi! Viņi melo un manipulē ar mums. Raida ārā cilvēkus no valsts, muldot par kaut kādu reemigrācijas plānu - tik skarbi patiesa ir rakstniece Gundega Repše.

Mums nav naudas, lai 'atgrieztu' mājās tautiešus no trimdas un nodrošinātu viņiem cilvēka cienīgu algu, tai pat laikā mēs tērējam miljonus, lai uzņemtu citus cilvēkus - rakstniece sašutusi norādīja uz bēgļu problēmu.

Repšes kundze valdību nosauca par mafiju, par baru. Ar atsevišķiem izņēmumiem.

Lielākā daļa sabiedrības Latvijā ir manipulējams pūlis, un "tas uzņem apgriezienus ļoti straujā veidā, kam saknes meklējamas lielajā politikā", šādu viedokli Latvijas Televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" pauda rakstniece Gundega Repše.

Rakstniece atzina, ka ir "vesels problēmu mučkulis", kāpēc iedzīvotāji Latvijā nedzīvo tā, kā vēlētos dzīvot. Katrs vēlas vienu un to pašu – taisnīgu valsts pārvaldību, attīstību, kultūras uzplaukumu. "Bet, kad lasa vēlēšanu rezultātus, viss ir pilnīgi savādāk. Skaidrs, ka mēs lielākajā daļā esam manipulējams pūlis, un tas uzņem apgriezienus ļoti straujā veidā, kur, protams, ir saknes lielajā politikā," teica Repše.

Pēc viņas sacītā, vaina ir ne tikai politiķos, bet arī sabiedrībā, kur vērojama savstarpēja neuzticēšanās vienam pret otram. Meli kļuvuši par absolūtu Latvijas ikdienu, un atšķirībā, piemēram, no ASV un Islandes, Latvijā melos pieķerts politiķis pat nav atvainojies. "Meli mūsu sabiedrībā nekad nav tikuši nicināti (..)," sprieda rakstniece, norādot, ka Latvijā nav riebuma pret meliem, un "mahinatori", intrigu vērpēji un "shēmotāji" Latvijā tiek cienīti.

Viņasprāt, no katra paša ir atkarīgs tas, cik lielā mērā viņš vēlas būt godprātīgs. "Ir modināms katrs indivīds pats. Lai parevidē savas galvas un atbild sev uz jautājumu, kāpēc viņš ir piedzimis, vai viņam ir kāda ticība vai apjausma par to, kas šajā dzīvē ir jāizdara un kāpēc tā vispār ir dota. Varbūt, ka viss nav nauda un vara. Varbūt, ka vēl kaut kas ir."

Raidījumu varat noskatīties Lsm.lv

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

... 27.04.2017 22:32
Paši pūta,paši dega!
0 0 atbildēt
Alexa 25.04.2017 16:59
milie lautini, mes esam vajadzigi darba devejiem, nevis vini mums, mes nosakam cenu par kadu busim gatavi stradat, ja mes visi, visi visi uz to pastavetu, bet ir cilveki kas ir aiztas un ir cilveki kas tieskaitams pie tiem kas cerpj aitas. vajag visiem kopigi mainit vienu lielu lomu, lai darba deveji, saima un citi valdosie locekli butu tas aitas bet mes visi latviesi kas cakli un stradigi ietu un apcirptu vinus lai neviena cillina nepaliktu. kamer nesanemsiet sevi roka un kopigi nerikosiet grupejumu pret viniem, tamer vini cirps jus visu.
7 0 atbildēt
ome 13.02.2017 16:32
Strādāj dienu,strādāj nakti,/Nevar kungus pabarot./Ai,bagāta veļu māte./Palīdz kungus piebarot./
9 0 atbildēt
... 31.10.2016 21:26
Kad mes pacelsim savus cirvjus pret šo mafiju ?
17 0 atbildēt
Huan 30.10.2016 13:44
Vajag izsmiet tādas vēlēšanas ar tādiem kandidātiem! Vajag aiziet uz iecirkni , atzīmēties , izmest visu to kandidātu sarakstu čupu , ielikt konvertā prezi , un iemest urnā. Pilsoņa pienākums ir izpildīts!!!Esmu bijis godīgs pret savu valsti, darījis visu iespējamo Latvijas glābšanā no posta un pretojies pie varas esošajai noziedznieku bandai.
13 0 atbildēt
skumjā 30.10.2016 13:43
Smalks genocīds pret latviešu tautu no tādu pašu tautiešu puses tikai vieni pie varas otri pie sasistas siles. Darba devēji arī gudri , kā māk tā slauc strādniekus . Vajag strādāt vairāk par 8 darba stundām lai meiginātu nopelnīt minimālo darba algu.Un vēl pasaka , ka normas ir pēc vidējā strādnieka. Tad tam strādniekam ir burtiski jālido un vēl - mūsu cehā vidējo strādnieku vairāk nav, jo labākie vairāk netiek līdzi, ko lai saka vidējais. Viņi labi saprot, ka daudziem nav kur citur iet visur ir
vienādi, jo mazpilsētā jau ar darba vietām diez ko nav labi. Un kam tu vajadzīgs 49 gados???
12 0 atbildēt
Fau 30.10.2016 11:06
Vainīgi ir rakstnieki , komponisti , teātra mākslinieki, zinātnieki , akadēmiķi, augstskolu rektori... jo viņi ir uzpirkti un neceļ trauksmi , neaicina tautu uz protestu!
4 3 atbildēt
Gundega 20.10.2016 09:42
Par vēlēšanām - ir gan par ko balsot - parkobalsot.lv
1 0 atbildēt
kriksis 16.10.2016 21:28
MURGS. Pasi vainīgi, un viss atkarīgs tikai no mums pašiem. Mans draugs strādā mežā pie Latvieša UZŅĒMĒJA viņš par darbu saņem desmit eiro diena ar piebildi kad nākamnedēļ saņems vēl mazāk. Darba līguma nav. Pats uzņēmējs brauc ar lepnu džipu un ir skaista māja. Man Pazīstama sieviete strādāja laukos kopa teļus, viņu trešajā mēnesī atlaida no darba jo lūk nesot darba kvalitātes, iepriekš divus mēnešus slavēja. Līgums nav, ieņēmuma dienests nevarēja palīdzēt. Līgumu nesastādīja jo grāmatvedis esot aizņemts vai kursos.Un domāju kad daudz ir tādu Latvija kas dzer citu asinis kā vampīri un prieācājās kad mūsu valstī ir tādi labvēlīgi apstākļi sava biznesa atīstībai. Par politiķiem nav vērts runāt kamēr pasi nemainīsimies , neko mēs nepadarisim mums par labu kamēr būsim tādi- tikai priekš sevis. Gribētos daudz teikt, bet to jau visi zina , bet ko jūs klusējat kapēc sevi ļaujat muļķot izmantot?????
30 3 atbildēt
Lakstene 16.10.2016 08:38
Kautkā beidzamā laikā Tauta sākusi runāt.Laikam ir pakutināta pie pēdām.Es kas nesen atvērusi savu kafejnīcu laikam jau pavilkt nevarēšu,jo tas kas darās ar elektribu un protams visu kas tai pakārtots dramatiski.Tā kā līdz šim izbraukt no Latvijas vēl nebiju domājusi 47 gados,tad tagad jau esmu gatava.Es tikai nezinu, cik pacietības pietiks vēl tiem kas vēl dzīvo Latvijā.Malači tie kas jau sakuši runāt.
47 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Ziņas

Paparaci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

Sveiki, Jūs jau kādu laiku te uzturaties. Atbalstiet mūs facebook! Nospiediet SEKOT
Katrs Sekotājs mums ir svarīgs!