Erots 2019

Bērnu slimnīca apstiprina faktu, ka Dāvja ģimene dzīvojusi 'trimdā', bet tas bijis pirms saslimšanas

Publicēts: 05.01.2015, Komentāri: 2
Jau ziņots, ka sociālajos tīklos pretrunīgu reakciju izraisījis fakts, ka Dāvja vecāki dzīvojuši Lielbritānijā. Kamēr daļa iedzīvotāju uzskatījuši par nepieņemamu situāciju, ka ģimene nodokļus maksā citā valstī, bet palīdzību meklē Latvijā - vairāk par šiem skandalozajiem komentāriem lasiet šeit

Sekojot līdzi informācijai sociālajos tīklos un medijos par ziedotāju bažām par ziedojumu vākšanas akciju un to, ka Dāvja ģimene patiesībā dzīvo Lielbritānijā, Bērnu slimnīcas fonds vēlā svētdienas vakarānolēmis padalīties ar ziedotājiem un sabiedrību kopumā ar informāciju, kas ir Fonda rīcībā.

«Savā pieredzē gan Fonda darbinieki gan ārsti ir redzējuši gana bezatbildīgas un vienaldzīgas mātes. Taču šajā gadījumā Fonds un ārstējošais ārsts O.Volrāts var apliecnāt, ka Dāvja mamma no pirmās dienas, kad ieradās BKUS (slimnīcā) līdz Dāvja prombraukšanai uz ASV, ir bijusi atbildīga, vienmēr aktīvi iesaistījusies un vēlējusies palīdzēt Dāvja aprūpē, turklāt mamma kopā ar Dāvi palātā dzīvoja un nakšņoja praktiski visu laiku, kad Dāvis atradās BKUS,» skaidro fonda pārstāvji.

Fonda rīcībā ir informācija par to, ka Dāvja ģimene atgriezusies Latvijā pagājušā gada sākumā pēc četru gadu uzturēšanās Lielbritānijā, kur dzīvojuši vairākus gadus.

Ārstējošais ārsts ir apliecinājis, ka Dāvja slimība sākās pēkšņi pagājušā gada jūnijā, kas kliedē iespējamas aizdomas par to, ka ģimene varētu būt atgriezusies Latvijā ārstniecības nolūkā, un tādā veidā būtu maldināti ziedotāji.

Tikmēr žurnālisti tika pamanījuši bijušās Veselības ministrijas parlamentāras sekretāres un tagadējās Latvijas Ārstu biedrības padomnieces Lienes Cipules komentāru Tviterī par to, ka Dāvim palīdzība Apvienotajā Karalistē esot atteikta. Tiesa šobrīd šis un daudzi citi tvīti jau tikuši izdzēsti.

Tomēr Lienei Cipulei vēl ir šāds viedoklis
Tomēr galvenais ir fakts, ka Dāvītis ir izglābts un viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud.
Komentāri: 2
Avots: Tvnet.lv, Slavenibas.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Moris 06.01.2015 19:33
Piekrītu Cepienam. Un galvenais kas ir ka viņi paši atgriežas Latvijā lai uzsāktu dzīvot šeit, tātad UK nav zelta zeme. Mājas ir mājas.
0 0 atbildēt
Cepiens 06.01.2015 19:31
Tautieši par ko cepties, nu un ka dzīvoja Apvienotajā Karalistē, bet vai valsts darīja to lai cilvēki neaizceļotu. Nē tieši pretēji Valsts un sabiedrība darīja un dara to lai cilvēki aizbrauc. Turklāt pretēji Valstij, maza pilsēta Cēsis dara to lai piesaistītu un nodrošinātu darba vietas aizbraucējiem un viņi atgriežas, Valstij jāņem piemērs. Valstij jāņem vispār piemērs kā to izdarīja Īslande lai eksistētu. http://www.aizsargi.lv/?p=869
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: