Sākta biļešu tirdzniecība uz krāšņu jubilejas koncertu 1 un kopā – Dzirnām 30

12. februārī plkst. 19:00 Arēnā Rīga notiks deju grupas „Dzirnas” 30 gadu jubilejas koncerts “1 un KOPĀ – Dzirnām 30”.
Publicēts: 07.01.2015, Komentāri: 0

12. februārī plkst. 19:00 Arēnā Rīga notiks deju grupas „Dzirnas” 30 gadu jubilejas koncerts “1 un KOPĀ – Dzirnām 30”. Koncerta programma būs veidota gan kā retrospektīvs atskats uz iepriekšējos gados piedzīvoto un dejoto, gan arī kā atspēriena platforma deju skolas “Dzirnas” jauno telpu atvēršanai.

Koncerta nosaukums “1 un KOPĀ – Dzirnām 30” man ienāca prātā gan no viena deju pamatsoļa, gan arī pēc būtības – dejotājs ir viens, kopjot savu prasmi individuāli smagā darbā, bet pēc tam kopā ar trupu, mūziķiem, partneri veido deju, dejas uzvedumu. Dejotāju solo koncerti ir ārkārtīgi liels retums!”, smaidot teic deju grupas „Dzirnas” radītājs un skolotājs Agris Daņiļevičs. „Ar „Dzirnām” esam kopā bijuši dažnedažādās vietās, ne tikai treniņzālē un uz skatuves, bet arī ūdenī, džungļos un tuksnesī.”

Koncertā apvienosies visu paaudžu dejotāji, lai saviem skatītājiem dāvātu neaizmirstamu dejas piedzīvojumu – no leģendārās programmas “Karalis” līdz episkajam uzvedumam “Spēlēju, dancoju”. “1 un KOPĀ – Dzirnām 30” jubilejas koncertā skatītājus sagaida arī brīnišķīga tikšanās ar izciliem mūziķiem, “Dzirnu” draugiem – Renāru Kauperu, Kasparu Zemīti, Intaru Busuli, Kārli Lāci, Mārtiņu Braunu, Ievu Kerēvicu, Igo, Lauri Reiniku, Uldi Marhilēviču, Aivaru Hermani, Kārli Kazāku, grupām – „The Sound Poets”, „Auļi”, „Raxtu Raxti”, Rīgas Doma kora skolas koriem, u.c. Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, kā arī deju draugiem no lieliskākajiem Latvijas deju kolektīviem.

„”Dzirnas” un dzirnieši vienmēr ir bijuši ļoti draudzīgi, īstenojot dažādus kopdarbības projektus,” turpina Agris Daņiļevičs, „tāpēc esmu īpaši pateicīgs draugiem, kuri neatteica un ar savu artavu padarīs koncertu patiešām vērienīgu un skaistu. Paldies viesiem!”

Visi koncerta biļešu ienākumi tiks veltīti deju skolas “Dzirnas” jaunās mājas remontam. Biļetes pieejamas: www.ekase.lv/. Cenas sākot no 10 EUR.

Par deju grupu “Dzirnas”

Deju grupa „Dzirnas” pastāv kopš 1995. gada. Grupas aktualitāte vienmēr bijusi jaunrade un inovatīvu risinājumu meklējumi, dejotāju īpašā dejas izpratne un sajūta. „Dzirnu” zināmākās deju programmas ir „Karalis” ar „Queen” mūziku, „Rudens leģendas”, „Valsis” ar Rodžera Votera mūziku, Imanta Kalniņa „Viņi dejoja vienu vasaru”, „No gaismas līdz gaismai” grupas „Iļģi” izpildījumā, u.c.. „Dzirnu” „zelta fondā” ir uzvedumi „Mauglis”, ”Mazā Nāriņa” un „Spēlēju, dancoju”.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: