Tuvojas lielākais notikums tūrisma nozarē Baltijā

No 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies Baltijā lielākais tūrisma notikums – 22. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2015”.
Publicēts: 13.01.2015, Komentāri: 0

No 6. līdz 8. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies Baltijā lielākais tūrisma notikums – 22. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2015”, kas vienkopus pulcē labākos nozares profesionāļus un ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā. Ikviens interesents ir aicināts baudīt izstādes lielisko atmosfēru, uzzināt karstākos jaunumus un iegādāties izdevīgākos ceļojumus Latvijā, Baltijā un visā pasaulē!

Ik gadu februārī trīs dienas Izstāžu centrā valda ceļotāju prieks par īpašo izstādes atmosfēru, bagātīgo ceļojumu piedāvājumu, jauniem maršrutiem, kārdinošām cenām, kā arī plašo pasākumu un atrakciju programmu. „Balttour 2015” ikviens atradīs sev ko piemērotu un aizraujošu, jo vienuviet būs iespēja apskatīt vairāk nekā 470 stendus, kuros savus piedāvājumus prezentēs ap 800 tūrisma uzņēmumu no 40 pasaules valstīm.

„Izstāde „Balttour” gadu gaitā ir kļuvusi par nozīmīgu sarīkojumu gan izstādes apmeklētājiem, kas vēlas ceļot un krāt iespaidus pašu zemē un plašajā pasaulē, gan dalībniekiem, kuriem ir iespēja uzrunāt ceļotgribētājus ar vilinošiem tūrisma piedāvājumiem. Izstādē visi atradīs kādu ceļošanas prieku!” norāda Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs un ieskicē tendences tūrisma nozarē: „Aizvadītais gads nozarē strādājošajiem ir bijis ļoti veiksmīgs. Deviņu mēnešu laikā Latvijas viesnīcās un citās tūristu mītnēs esam uzņēmuši vairāk nekā 1 miljonu ārvalstu tūristu jeb par 15 % vairāk nekā 2013. gada deviņos mēnešos, kas uzskatāms par visu laiku lielāko pieaugumu tūristu skaita ziņā.”

Izstāde = ceļojumu gadatirgus

Ķīpsalā apmeklētājus sagaidīs gada lielākā ceļojumu izpārdošana – nebijušas cenas un grandiozas atlaides kā jauniem, tā arī jau iecienītiem maršrutiem. Apmeklētāji varēs iegādāties aviobiļetes un prāmju biļetes, ceļojumu apdrošināšanu, viesnīcu, SPA un sanatoriju piedāvājumus, kā arī dažādus kompleksus tūrisma pakalpojumus. Par īpašām izstādes cenām būs iespēja rezervēt Latvijas kempingus, viesu namus un pirtis, kā arī kultūras, sporta u. c. pasākumu biļetes! „Balttour 2015” ir īstā vieta, kur plānot atpūtu un iegādāties ceļojumus 2015. gadam!

Divas tematiskās halles

Izstāde „Balttour” notiek divās tematiskajās hallēs – „Atklāj pasauli!” un „Apceļo Latviju!”. Katra zona pārsteigs tikai ar sev raksturīgo saturisko piesātinājumu un ļaus koncentrēt apmeklētāju uzmanību uz viņus interesējošiem piedāvājumiem. Tematiskais dalījums palīdzēs apmeklētājiem saprast, kas katram ir vispiemērotākais – Latvijas sniegtās atpūtas iespējas un skaistā daba vai pasaules krāšņuma un nezināmā vilinājums.

Turklāt visās trīs izstādes dienās notiks Lielā loterija ar 12 lieliskām izstādes dalībnieku sarūpētām balvām – būs gan iespaidīgi ceļojumi, gan ceļojumiem noderīgas lietas!

Atklāj pasauli!

Halle „Atklāj pasauli!” ik gadu pārsteidz ar bagātīgu ārvalstu ceļojumu piedāvājumu, un arī šis gads nebūs izņēmums! Izstāde „Balttour 2015” atkal priecēs ar jauniem galamērķiem, t. sk. būs Norvēģija, Filipīnas un Īrija, kas pavērs aizraujošas iespējas! Ceļojumu galamērķus un atpūtas programmas prezentēs kolorīti dalībnieki no tuvākām un tālākām pasaules valstīm.

Apceļo Latviju!

Tematiskā halle "Apceļo Latviju!" savukārt būs kā namamāte, kas silti sagaidīs ikvienu izstādes apmeklētāju un iepazīstinās ar Latviju. „Balttour 2015” Latvijas daudzveidīgumu prezentēs visi novadi – Latgale, Vidzeme, Kurzeme, Zemgale un arī skaistā galvaspilsēta Rīga, izceļot valstij tik raksturīgo un tūristiem pievilcīgo kolorītu – tūrisma objektus, jaunākās lauku ceļošanas un atpūtas iespējas, katra novada senās tradīcijas un spilgtākos pasākumus. Turklāt izstādē uz vietas apmeklētāji varēs iegādāties pašmāju amatnieku ražojumus un darinājumus, kā arī ekoloģiskus un mājās gatavotus pārtikas produktus. Latvija tiks prezentēta kā īstena gardēžu zeme! Izstādei gatavojas arī skaistās Latvijas pilis, muzeji, pilsētas un tūrisma informācijas centri.

Visās izstādes dienās hallē „Apceļo Latviju!” darbosies skatuve ar plašu koncertprogrammu, kurā ar daudzveidīgiem un atraktīviem priekšnesumiem priecēs gan Latvijas novadi, gan ārzemju nacionālo stendu dalībnieki. Apmeklētāji ir aicināti baudīt dziesmas, dejas, teātri un dažādus citus pārsteigumus!

Ēģipte – „Balttour 2015” partnervalsts

Izstādes organizatori ar prieku un lepnumu ziņo, ka 2015. gada februārī Ēģipte būs tūrisma izstādes-gadatirgus „Balttour 2015” partnervalsts! Ēģipte jau tradicionāli ir bijis viens no iecienītākajiem Latvijas un Baltijas tūristu galamērķiem, turklāt izstādē tā prezentēs pārsteidzošus jaunumus. Tā aizrauj ne tikai ar iespaidīgo vēsturi, kultūru un saulaino klimatu, bet arī ar plašām, daudzveidīgām atpūtas un izklaides iespējām. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atpūsties ar ģimeni, baudīt piedzīvojumus, atpūtu, romantiku vai garīgi piesātinātu atvaļinājumu, Ēģipte ir perfekta izvēle! Vairāk par tūrismu Ēģiptē: www.egypt.travel/

„Balttour” – nozares svētki

Baltijas gada lielākā tūrisma izstāde „Balttour” ir ikgadēji Latvijas tūrisma nozares svētki – satikšanās visiem tiem, kam tūrisms ir darbs, aizraušanās un dzīves sastāvdaļa. Tos jau 22. reizi veido ietekmīgākie Latvijas valsts tūrisma nozares pārstāvji. Izstādi rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), savukārt nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Partneri: TAVA, LIVE RIGA, „AirBaltic”, Latvijas Ilgtspējīga tūrisma klasteris (LITK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Diplomātiskais ekonomikas klubs (DEK), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), „Avalon Hotel”, „Esteria”, Krievijas Tūrisma industrijas savienība, „Travelnews.lv”, „RATA news”, „Turizm i otdih”, „Turbiznes”, „welcome Rīga”, „Magistrale” u. c.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv/

Seko līdzi jaunumiem sociālajos tīklos:

facebook.com/balttour

twitter.com/Balttour

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: