Saeimas komisija vērtēs Artusa Kaimiņa uzvedību pret žurnālistu Kasparu Ūdri

Kaimiņš atkal zem Ētikas komisijas lupas: Latvijas Žurnālistu savienības biedrs un preses fotogrāfs Kaspars Ūdris sūdzas par deputāta uzvedību.
Publicēts: 21.01.2015, Komentāri: 30

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 14. janvārī ierosināja lietu par partijas "Latvijas Reģionu apvienība" deputāta Artura Kaimiņa uzvedību "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonijā.

Komisija apmierināja Latvijas Žurnālistu savienības biedra, žurnālista un ilggadēja preses fotogrāfa Kaspara Ūdra prasību izvērtēt Kaimiņa pērnā gada 23. novembra uzvedību "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonijā, kurā, pēc žurnālista vārdiem, deputāts uzvedies neadekvāti un izaicinoši, aizvainojot un provocējot Kasparu Ūdri.


Iesniegumā fotogrāfs norādījis, ka Kaimiņš viņu vairākkārt pazemojis, ņirgājies, morāli un fiziski aizskāris, kā arī izteicis draudus.

Šī būs jau otrā reize, kad komisijai nāksies izvērtēt Kaimiņa uzvedību. Pirmo reizi komisija izvērtēja deputāta skandalozo uzvedību Vecrīgas naktsklubā, izsakot deputātam rakstisku brīdinājumu.

Tikmēr vairāki Saeimas deputāti pauž viedokli, ka nepieciešams pārrunāt ar Kaimiņu to, kādus pienākumus uzliek deputāta statuss, norādot, ka diez vai jaunais deputāts to apzinās.

Uzziņai:


Komisijas sēde notiks šodien, 21. janvārī.

Iesniegumā fotogrāfs norāda: "Kaimiņš vairākkārt mani pazemoja, fiziski aizskāra, ņirgājās, agresīvi grūžot savu plaukstu ar izstieptu vidējo pirkstu pie manas sejas, kā arī draudēja, sakot - uzmanies naktī vazāties pa tumšām ielām". Līdz ar to iesniegumā tiek lūgts izvērtēt vai Kaimiņš  nav pārkāpis Saeimas deputāta pilnvaras vai ētikas normas. Tāpat Ūdris raksta, ka Kaimiņš ir aizvainojis, publiski kauninājis un ņirgājies par ķermeņa aprisēm, apģērbu, stilu un tamlīdzīgi arī par citiem žurnālistiem.

Uz komisijas sēdi ir uzaicināts pats Kaimiņš, kā arī iesniegumu rakstījušais fotogrāfs Ūdris.

Ētikas komisija jau iepriekš vērtējusi Kaimiņa uzvedību. Deputāts, būdams alkohola ietekmē, skandalējās vienā no Vecrīgas klubiem. Saeimas ētikas komisija viņam piemēroja rakstveida brīdinājumu.


Komentāri: 30
Avots: BNS
Foto: Apollo.tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Juris 21.01.2015 13:33
Lai tik visi būtu tik atklāti kā Kaimiņš.Redz kā visi nu nobijušies un grib Kaimiņu izēst ārā.
3 0 atbildēt
es 21.01.2015 12:47
Vajag to mulkiti mest no deputatiem ara.lai iet uz teatri un telo .ko smidina tautu
1 4 atbildēt
zg 21.01.2015 12:40
Spriežot pēc visa ko raksta un saka ,liekas,
ka Kaimiņam daļēji taisnība,bet uzvesties un savaldīties ir jāiemācās,ja esi deputāts.
Taisnību jāpasaka neaizskaroši.Jāmaina paradumi.
3 1 atbildēt
INTA... 21.01.2015 12:39
saemā puse jāizskata un jāizmet...ko viņi tur sēz pensionāru izklaide,viņi neiederas tajos krēslos,vienīgi,lai atpūstos no fiziska darba....un pie jaunajiem deputātiem piesienas...
4 0 atbildēt
ANNA 21.01.2015 12:38
Vienīgais Kaimiņš ir ,kas parāda tukšo saimas darbu,un nu lūk Kaimiņu grauž nost,jo nevienam slinķim nepatīk ka tiek parādīta viņu dzīve.
4 0 atbildēt
sirmis 21.01.2015 12:32
...vinam vajadziga steidzama konsultacija pie psiha.Vai tiesam tas galma aksts tur ir vajadzigs?
0 4 atbildēt
oļa...... 21.01.2015 12:31
Tiešām taisnība acis grauž....jo kurš acīs,atklāti pasaka,tas SAEMĀ nevajadzīgs,kāpēc agrāk...vakara ziņās daudz ko vairāk..informēja dažadas sarunas SAEMĀ...,TAGAD tauta vispār nekā nezina kas notiek valstī...KAIMIŅS UN ZOLITŪDA...CITU NE REDZI,NE DZIRDI,JAU NORIEBIES,Labi vēl ka šādi tādi raidījumi,pa citām programmām,SAEMĀ BŪS TIKAI TĀDI,KO STRAUJUMA GRIBĒS.....VISS IR SAPROTAMS.....
2 0 atbildēt
21.01.2015 12:28
cik ilgi var auklēties ar cilvēku,kuram ir skaidri redzamas psihiskas novirzes?Pēc tādiem taču spriež par visu Saeimu kopumā.
1 4 atbildēt
līga 21.01.2015 12:15
Pie šādiem ministriem jau Kaimiņš iederas, viņš noraujas, bet nepieplda savas kabatas.....
6 0 atbildēt
ASĀ NĀTRE 21.01.2015 12:10
Paši vien iebalsojām to ākstu likumlēmēju rindās. Kādi lēmēji, tādi likumi mūsu valstī. katram cilvēkam ir sava vieta. Lai spēlē teātri uz skatuves, nevis dzīvē. Ar to, ka prot rīkoties ar fotokameru un ņirgāties par cilvēkiem, ir stipri par maz, lai sēdētu [vārda tiešā nozīmē] valdībā.... Paskatieties uz viņa seju - tur tak pretī raugās slims cilvēks!
3 6 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: