Ēģipte tepat līdzās – izstādē Balttour 2015

Vai Ēģipte ir viens no taviem kārotākajiem ceļojuma galamērķiem?
Publicēts: 03.02.2015, Komentāri: 0

Vai Ēģipte ir viens no taviem kārotākajiem ceļojuma galamērķiem? Tagad Ēģipte ir tuvāk, nekā domāji, jo šogad tā ir kļuvusi par Baltijas lielākās tūrisma izstādes „Balttour 2015” partnervalsti. No 6. līdz 8. februārim nāc uz Ķīpsalu un hallē „Atklāj pasauli!” ne tikai uzzini jaunākos Ēģiptes tūrisma piedāvājumus, bet arī sajūti šīs valsts kultūru un garšu!

Ēģipte jau tradicionāli ir bijis viens no iecienītākajiem Latvijas un Baltijas tūristu galamērķiem. Tā aizrauj ne tikai ar iespaidīgo vēsturi, kultūru un saulaino klimatu, bet arī ar plašajām, daudzveidīgajām atpūtas un izklaides iespējām. Izstādē „Balttour 2015” ikviens ceļotājs varēs pārliecināties, ka Ēģipte ir perfekta izvēle, neatkarīgi no tā, vai ir plānots atpūsties ar ģimeni, baudīt piedzīvojumus, atpūtu, romantiku vai emocijām piesātinātu atvaļinājumu!

„Esam novērojuši, ka kopumā Latvijas un citu Baltijas valstu tūristiem prioritārais tomēr ir nevainojami laikapstākļi, kas Ēģiptē saglabājas nemainīgi visu cauru gadu,” atklāj Ēģiptes Tūrisma padomes reģionālais direktors Skandināvijā, Somijā un Baltijas valstīs Mohameds Ata Elšerbeinijs (Mohamed Atta Elsherbeiny) un piebilst: „Populārākajos kūrortos – Šarmelšeihā un Hurgadā –, kas atrodas piecu stundu lidojuma attālumā no Rīgas, atpūtnieki no vēsāka klimata valstīm īpaši augstu novērtē pludmales un dažādu ūdenssportu sniegtās iespējas. Tāpat nemainīgi viesus aizrauj arī Ēģiptes kultūras mantojums, kuru viesmīlīgi aicināsim baudīt arī „Balttour 2015” dalībniekus.”

Sajūti Ēģiptes kultūru, izbaudi tradicionālās garšas un iejūties faraona tēlā!

Šogad izstādē „Balttour” Ēģipti varēs iepazīt jau 10 reizes plašāk nekā iepriekšējā gadā, jo savu kolorītu un daudzveidīgo ceļošanas piedāvājumu tā prezentēs 100 m² lielā ekspozīcijā. Šim stendam (Nr. H8 / I7) paiet garām nebūs iespējams! Tur varēs uzzināt par aktuālajiem tūrisma piedāvājumiem, ieskatīties Ēģiptes pieprasītākajos kūrortos ar live-stream kameru palīdzību, nobaudīt ēģiptiešu tradicionālos ēdienus, nofotografēties ar faraonu cienīgiem aksesuāriem, kā arī baudīt krāšņas ēģiptiešu dejas un pat apgūt šo deju pamatsoļus. Ēģiptes nacionālo deju tanuru, košos tērpus un skanīgās melodijas varēs baudīt arī uz „Balttour 2015” lielās skatuves.

Ēģiptē attīsta ceļotājiem ērtu infrastruktūru

Baltijas tūristu tik ļoti iecienītajā galamērķī Ēģiptē pašlaik tiek īstenoti vairāki jauni tūrisma infrastruktūras un pakalpojumu attīstības projekti, kas jau vainagojušies ar panākumiem,  pagājušā gada decembrī Hurgadas lidostā tika atklāts jauns termināls, tādās pilsētās kā Rās Sudra un Ain Sokha atklātas jaunas piestātnes, kas ļauj paplašināt ūdenstūrisma piedāvājumu. Vēl tuvākajā nākotnē vairākās tūristu vidū populārās pilsētās ir paredzēts attīstīt lidostas, kā arī realizēt vairākus transporta infrastruktūras projektus, kas atvieglotu ceļotāju plūsmu uz tādiem populāriem galamērķiem kā Luksora un Mersā El Alema. Vēstures un kultūras cienītājus priecēs ziņa, ka 2015. gadā tiks atklāts Gīzas muzejs, kas pretendēs uz pasaulē lielākā arheoloģiskā muzeja statusu.

Dabai draudzīgs tūrisma bizness

Papildu jaunu tūrisma projektu attīstībai Ēģiptē lielu uzmanību pievērš dabas un kultūras mantojuma aizsardzībai. „Ēģipte var lepoties ar dzidru jūru, baltām smilšu pludmalēm un tuksnešu oāzēm. Šajā dabas skaistumā mēs labprāt dalāmies ar saviem viesiem, bet tajā pašā laikā mums ir ļoti svarīgi savu burvīgo dabu saglabāt arī nākamajām paaudzēm. Tādēļ Ēģiptes viesnīcas piedalās Green Star iniciatīvā, kas veicina dabai draudzīgu tūrisma biznesu. Mēs izglītojam tūrisma nozarē strādājošos par to, ko drīkst un ko nedrīkst darīt, lai saglabātu dabu neskartu. Tāpat arī sekojam līdzi tūrismu plūsmām Ēģiptes tempļos un piramīdās,” tūrisma aktualitātes Ēģiptē ieskicē M. Elšerbeinija kungs. Kļūstot par Baltijā lielākās tūrisma izstādes „Balttour 2015” partnervalsti, Ēģipte ir gatava uzstādīt jaunu viesu skaita rekordu! Vairāk par tūrismu Ēģiptē: www.egypt.travel/

Kā zināms, 22. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour 2015” notiks no 6. līdz 8. februārim. To rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Ēģipte – „Balttour 2015” partnervalsts. Vairāk par izstādi: www.balttour.lv/  

Partneri: Tūrisma attīstības valsts aģentūra, „LIVE RIGA”, „AirBaltic”, Latvijas Ilgtspējīga tūrisma klasteris, Latvijas Darba devēju konfederācija, Diplomātiskais ekonomikas klubs, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, „Avalon Hotel”, „Esteria”, Krievijas Tūrisma industrijas savienība, „Travelnews.lv”, „RATA news”, „Turizm i otdih”, „Turbiznes”, „welcome Rīga”, „Magistrale” u. c.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv/

Seko līdzi arī sociālajos tīklos:

facebook.com/balttour

twitter.com/Balttour

www.egypt.travel/

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019