Šokējoši! Fotogrāfs Sokolovs darba laikā uzmācas savām modelēm

Publicēts: 24.02.2015, Komentāri: 55
Šo materiālu neiesakām personām, kuras jaunākas par 16 gadiem.

Šokējošas lietas šonedēļ publicējis žurnāls Kas Jauns. Izrādās, ka citus fotogrāfus nomelnojošais skandalozais aktu meistars Aleksandrs Sokolovs nemaz pats nav nekāds pūkains svētulis.

Īpaši  garu interviju žurnālam Kas Jauns sniegusi naivā Sokolova modele, kas kādreiz pretendēja uz dziedātājas titulu Crystal jeb Kristīne Zemture (kādreiz Kristīne Miljone) . Kādreizējā šova OKartes skatuve dalībniece, kura tagad strādā uz kruīza kuģiem apvaino Aleksandru Sokolovu neģēlībās, izvirtībās, kas beidzas ar psiholoģisku un fizisku uzmākšanos, kā arī solījumu un paša izstrādāto noteikumu nepildīšanā.

"Sokolovs jautāja vai es masturbēju, vai man patīk anālais sekss, vai man patīk sekss ar dažādiem priekšmetiem..." - šokēta ir Kristīne.

Sokolovs esot izrādījis sašutumu par to, ka meitene nekad nav masturbējusi ar vibratoru un  nekad nav iebāzusi vagīnā savu roku... Kristīnei bijusi pretīga sajūta, bet cerējusi, ka pāries.

Tāpat fotogrāfs licis pozēt tā, it kā Kristīne čurātu izlietnē un izstiept krūti it kā spiestu pienu. Modele neesot piekritusi, lai bildēs ir redzamas intīmās zonas, bet Sokolovs esot apsolījis pielikt 'migliņu' un tādējādi pierunājis. Finālā nekādas 'migliņas' nav bijis un Sokolovs viņas neakceptētās fotogrāfijas publicējis, pret ko modele strikti iebildusi.

"Kamēr pozēju, Sokolovs vienu reizi pagāja garām un noglāstīja man plecu, otro reizi - roku, trešo reizi noglāstīja jau kāju. Sajutos nepatīkami," - atceras Zemture.

Pēc fotosesijas Sokolovs vēl ilgi rakstījis Kristīnei sakot, ka grib viņu fotografēt vēl un vēl un ka nākamajā fotosesijā viņa viņa būšot tik brīva, ka atklāti masturbēšot un beigšot piecas reizes pēc kārtas...

Par pārējiem Kristīnes Zemtures šoka momentiem par Aleksandru Sokolovu lasiet 24. februāra žurnālā Kas Jauns, kur plašais materiāls izvērsts divos atvērumos.

Pilngadīgām personām skandalozos Kristīnes Zemtures jeb Crystal kailfoto skatiet šeitKomentāri: 55
Avots: Kas Jauns
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ir 24.02.2015 17:04
Bezjēdzīgs raksts.
2 15 atbildēt
meitene 24.02.2015 12:18
skiet ka sokolovs ir tads ka zilitis...vina bals runas veids un gaita par vinu to pasaka. ja saktu sis puisus focet skiet ka katru sakuma vins caur gultu izmeginatu.....kurs vairak ieziepes vinam pakalu ;D
18 3 atbildēt
meitene 24.02.2015 12:15
smieklsi nak par so rakstu..;)
Navu tagad telo tipa pareiza peksni godiga palikusi. Vinai uz pieres rakstiits kas vina ir...kad bija javada Erots tad nekas vinai nelikas izvirtiigi :D erota kam nebija slinkums visur apgrabstiija vinu.un nu tads tizlenits ka Sokolovs vinu fotografee.....pati noteikti vinu pavedina ar savu uzvediibu..un pati briinas...zinot kristiini vinai sitadas visadas lietas patiik ka draz ka tadu kuci...skandali reklama...utt
13 25 atbildēt
alla > meitene 24.02.2015 12:25
Lūk! Pilnīgi precīzi. Viņai vienalga kas viņu apgrābsta, tāpat pus rajons pārgājis pāri.. Nu atradusi kādu, kas zināmāks, un cenšas uz tā rēķina pacelt sevi slavas saulītē... Stulbi ka tādas m****s domā, ka vienīgais veids, kā kļūt slavenai - paplest kājas..
Labi, Sokolovs nav svētais, bet viņai jau nu gan ir zīmogs uz pieres, kas viņa tāda ir...
1 14 atbildēt
meitene alla > alla 24.02.2015 12:28
nju re ta tas ari ir...es zinu ko saku par vinu....kaut nedaudz bet zinama ir vina.uz tas ka vina tada ir ta ir tiesa.
0 0 atbildēt
Eva 24.02.2015 12:15
Traki,ka savadak vairs nevar naudu nopelnit,ka savu kailumu liek uz paplates. Un pec tam klaiga,ka kads grib pacienaties. Milas,kas ar jums notiek?
3 20 atbildēt
maza 24.02.2015 12:07
Pareiz, lien kur nevajag, cikst tik - nav jalien kur nevajag.
2 10 atbildēt
glūņa 24.02.2015 12:01
Tas SOKOLOVS liekas tik jēls tips,bet kāda velna pēc tās meitenes vispār lien tur pozēt un kādu slavu grib iegūt?Nu aizgāja un ar to arī kļuva atpazīstamas.
28 0 atbildēt
zuzū 24.02.2015 11:57
Stulbās meičas,pašas nezin ko dara.Tā pornogrāfija apriebusies!Nečīkstiet,pašas gribējāt.Pašas dabūjāt,ko gribējāt!
4 12 atbildēt
Ana 24.02.2015 11:44
Kārtējā sūda reklāma kaut kādai Miljonei, kurai acīmredzit iztrūkst pāris centu un portālam, kur kāš piķi. Slavena nepalika, tad nu atradusi uz kā rēķina izbraukt. Zināji taču uz kurieni gāji. Nav ko pīkstēt. Man Sokolovs arī nekādu sajūsmu neizraisa, bet bildes ir labas. Un viņa slava zināma. Pati vainīga.
7 25 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: