Laimē 10 biļetes uz Credo 40 gadu jubilejas koncertu

Slavenibas.lv dāvina divas biļetes uz "Credo" 40 gadu jubilejas koncertu, Koncertzālē Rīga, 7. martā saviem pastāvīgajiem lasītājiem.
Publicēts: 06.03.2015, Komentāri: 0

Arī tev ir iespēja laimēt divas biļetes uz "Credo" 40 gadu jubilejas koncertu, kas notiks 7. martā, Koncertzālē Rīga, plkst. 19:00!

KAS JĀDARA?

Tev jābūt mūsu sekotājam portālā Draugiem.lv (jānospiež SEKOT mūsu profilā Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/slavenibaslv ), kā arī jānospiež IETEIKT šim rakstam. 

To var IZDARĪT ŠEIT

SPIED SEKOT jau šobrīd - līdz piektdienai, 06.03.2015, plkst. 23:59!

Pēc SEKOT nospiešanas Draugos uzraksti uz info@slavenibas.lv savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atslēgas vārdu CREDO. Ar laimētājiem operatīvi sazināsimies telefoniski. 

Drīkst piedalīties mūsu pastāvīgie sekotāji, laimētās biļetes nedrīkst pārdot!

Uzziņai:

Grupa "Credo" ir viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendām, ar kuras dziesmām ir izaugušas vairākas paaudzes. 2014. gadā grupa "Credo" svinēja savu 40. jubileju ar koncerttturneju, kas tika kupli apmeklēta, tadēļ par godu šai gadskārtai aicinām uz vēl vienu tikšanos ar grupu "Credo" un jubilejas koncertu īpašajiem viesiem, lai kopā gremdētos atmiņās un vēlreiz dzirdētu grupas populārākos hitus! Jubilejas papildkoncerts - 7. martā koncertzālē "Rīga"!

Biļetes var iegādāties šeit


Komentāri: 0
Foto: Irliepaja.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: