Skandalozais Sokolovs ir mēsls, jo bez pārgulēšanas nespējot ar smuko partneri padejot...

Šo materiālu neiesakām personām līdz 16 gadiem.
Publicēts: 09.03.2015, Komentāri: 68
Kā jau bija gaidāms, Sieviešu dienas 8. marta šovs liktenīgs izrādījās fotogrāfam Aleksandram Sokolovam un divkārtējai Latvijas čempionei, dejotājai Martai Kalējai. Sokolovs visu nedēļu esot skandalējis, pieprasot sev citu partneri, jo šajā, lūk, esot iemīlējies un viņu iekārojis, kamdēļ ar viņu vairs nevar sadejoties - šādu citātu raksta portāls Kasjauns.lv, kura žurnālistiem dejotāja un deju trenere Marta Kalēja paziņojusi: viņa piedalās dejošanas, ne iepazīšanās un intrigu šovā un nekādas simpātijas pret fotogrāfu neizjūt. Vēl vairāk, viņa arī tautā dēvētajam pornogrāfijas fotogrāfam pat paziņojusi, lai viņš nedomā, ka Marta viņam jelkad varētu pozēt.

Tikmēr dažu cienījamu neoficālu, bet droši informētu avotu rīcībā bija nonācis vēl skarbāks info. Esot ziņas, ka par "visu vareno" visu sieviešu cietokšņu neatgriezeniski iekarotspējīgais un milzu locekļa pašpasludinātais īpašnieks Sokolovs esot pārspīlēti sitis kanti pievilcīgajai dejotājai, taču saņēmis kurvīti. Iespējams, ka tiešām bez pārgulēšanas un publiskas informācijas par to, puisis nekādi vairs nav spējis ar smuko partneri padejot un sadarboties...

Pēc šova trešā raidījuma noslēguma Marta Kalēja portālam Kasjauns.lv arī nav slēpusi savu vilšanos par piedzīvoto. “Viss līdz pēdējam brīdim no manis tika slēpts. Ja šovs, tad šovs. Ir jābūt komandai, bet mums komandas nebija. Ir jābūt atklātībai un paļāvībai vienam uz otru, mums tā nebija. Cenšanās un atdeve Sokolovam nebija tāda, kāda dejām vajadzīga. Tajās jāiegulda ļoti liels darbs. Pēdējo nedēļu kontaktējāmies minimāli. Šodien no rīta (svētdien-kasjauns.lv) Sokolovs bija atnācis uz mēģinājumu, bet uz oficiālajiem mēģinājumiem nebija. Tas, ka izbalsoja, protams, ir žēl. Ļoti. Gribējās turpināt vēl un vēl. Aleksandrs ir ļoti sarežģīts cilvēks. Strādāju ar bērniem un pieaugušajiem, bet ar tik sarežģītu cilvēku nebija nācies saskarties. Cilvēks taču ir pieaudzis vīrietis, un, ja šajā brīdī nav īsto nodomu un vēlmju būt šovā labākajam, ieguldot darbu, tad es nesaprotu...”

KĀ SOKOLOVS PIRMAJĀ RAIDĪJUMĀ AIZKULISĒS AR SAVU DRAUDZENI KAISLĪGI SKŪPSTĪJĀS, FOTOGALERIJA ŠEIT

Uzziņai:

Trešajā Dejo ar zvaigzni raidījumā Sieviešu dienā 8. martā atrisinājās pagājušajā nedēļā saceltā epopeja ap vienu no šova pāriem Aleksandru Sokolovu un Martu Kalēju. Skandalozais fotogrāfs visas Latvijas priekšā meitenei atvainojās, kā arī savas darbības novērtēja kā nepareizas, nosaucot sevi par mēslu. Lai arī Sokolovs publiski lūdza piedošanu Martai, nekas vairs nebija maināms.

Līdz pat šā vakara pēdējam uznācienam Sokolova un līdz ar to arī viņa deju partneres dalība šovā bija neskaidra, taču viss līdz attiecīgajam mirklim atrisinājās, un pāris devās diemžēl savā pēdējā dejā, jo no žūrijas saņēma tikai 14 balsis, kā arī interneta un telefonbalsojumā netika savākts pietiekami, lai viņi varētu sakārtot savas attiecības un turpināt cīņu par šova Dejo ar zvaigzni galveno balvu – 5000 eiro no Vivus.lv.

Žūrijas vērtējuma laikā Sokolovs paņēma mikrofonu un atzina savu kļūdu, kā arī pateica frāzi: “Marta, es esmu mēsls!”, šādi parādot nožēlu par iepriekšējā nedēļā izdarīto. Viņa uz to atbildēja, politkorekti, sakot, ka ilgi ļaunu prātu uz cilvēkiem nemēdzot turēt.

Aleksandrs Sokolovs un Marta Kalēja


Komentāri: 68
Avots: Kas Jauns, Vipi.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Māris 10.03.2015 14:23
Garīgie kropļi biežu uzpeld virspusē.
7 0 atbildēt
inga 10.03.2015 12:07
TĀ VIŅA DRAUDZENE GAMN IR BRIESMĪGI NEGLĪTA
56 0 atbildēt
uzmini 10.03.2015 00:58
Nu tad jau Sokolovs labaks par Kaimiņu,ko Jūs viņam visi piesienaties!mūsu darba kolektīvā"mēs viņu mīlam"beibes!
0 27 atbildēt
a 10.03.2015 00:55
mēsls viņbija arī raidījumā ..gandrīideālas vakariņas..kad savus viesus desertā cienāja ar lubrikantu
29 0 atbildēt
uzmini > a 10.03.2015 01:01
Piekritu!
6 0 atbildēt
?? 10.03.2015 00:20
Pēc paša Sokolova teiktā, viņš sievieti varot apmierināt tikai ar pirstiem, jo ar locekli viņam tas īsti nesanāk.. Par kādu vel seksu iet runa? :D
114 0 atbildēt
uzmini > ?? 10.03.2015 01:03
Viņam patīk baltie-garie redīsi!tā vismaz raidījumā stastīja!
26 0 atbildēt
Anna 10.03.2015 00:19
Ja nepatīk skatīties, var taču kaut ko citu skatīties!Izklausās tā, it kā Jūs kāds būtu piesējis, ar varu acis atplētis un vardarbīgi piespiedis skatīties to pretīgo Sokolova raidījumu! Nabaga radībiņas!Kādas ciešanas!
4 22 atbildēt
panna. > Anna 10.03.2015 22:12
Gribam un skataamies@ un kritizeesim! kas Tev, nepatink!?)))))
8 0 atbildēt
visi 10.03.2015 00:01
Sokolovs- mazs bērns , kas savā raidījumā uzdodot jautājumus smīn un tvīkst kā maza meitene, ja neesi īsts vecis tad nelien kur nevajag! vemt gribās ieraugot viņu ,pēc pretīga žurkulēna izskatās!
51 14 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: