Darbu sāk jauna interneta aptieka Apotheka.lv

Darbu sākusi jauna interneta aptieka apotheka.lv, kurā var iegādāties vairāk nekā 5 000 preču – bezrecepšu medikamentus.
Publicēts: 12.03.2015, Komentāri: 0

Darbu sākusi jauna interneta aptieka apotheka.lv, kurā var iegādāties vairāk nekā 5 000 preču – bezrecepšu medikamentus, dažādus farmācijas produktus, uztura bagātinātājus, kosmētikas un higiēnas līdzekļus, kā arī daudzas citas parastajās aptiekās ikdienā nopērkamās preces. Turklāt interneta aptiekā apotheka.lv būs iespējams saņemt arī farmaceita konsultācijas par sev interesējošiem jautājumiem.

“Laikā, kad cilvēkiem ikdienas ritumā paliek aizvien mazāk laika dažādu pirkumu veikšanai veikalu, aptieku un citu tirdzniecības vietu darba laikā, iespēja iepirkties internetā tiek īpaši novērtēta. Tieši tāpēc esam gandarīti, ka no šodienas varam saviem klientiem piedāvāt pakalpojumus arī internetā. Apotheka.lv cilvēkiem sniedz lielisku iespēju rūpēties par savu un tuvāko cilvēku veselību un labsajūtu, neizejot no mājām, jo iegādāties preces interneta aptiekā ir tikpat vienkārši, kā apmaksāt rēķinus internetbankā – apmaksu veicot caur internetbanku vai arī ar maksājumu karti,” saka Mārīte Šukele, interneta aptiekas vadītāja, sertificēta farmaceite.

Jaunajā interneta aptiekā veikt pasūtījumus un tos apmaksāt var jebkurā diennakts laikā, savukārt saņemt pirkumus – sev ērtā veidā 24 stundu laikā. Pasūtot preces līdz pulksten 15.00, tās var saņemt jau nākamajā darba dienā. Klientiem ir pieejami četri preču piegādes veidi – ar kurjeru, tuvākajā „A Aptieka” filiālē, pasta stacijā vai arī pasta nodaļā.

„Viena no interneta aptiekas priekšrocībām ir iespēja ērti un nesteidzīgi iepazīties ar attiecīgā produkta lietošanas instrukciju, ko iespējams paveikt mājās, vilcienā, vai atrodoties jebkur citur, kad ir brīvs laiks. Svarīgi ir arī tas, ka virtuālajā aptiekā apmeklētājs var iepirkties daudz diskrētāk, neafišējot publiski, ko tieši viņš vēlas iegādāties,” skaidro Mārīte Šukele, interneta aptiekas vadītāja, sertificēta farmaceite.

Kā atzīmē M. Šukele, interneta aptiekā preču izvietojums ir veidots tā, lai katrs apmeklētājs ātri un vienkārši varētu atrast sev interesējošo produktu. Turklāt apotheka.lv ikviens reģistrētais lietotājs var ne tikai apskatīt un iegādāties nepieciešamos produktus, bet gluži kā parastā aptiekā arī saņemt farmaceita konsultāciju. Atsevišķā šīs lapas konsultāciju sadaļā ir tikai jāievada interesējošais jautājums un uz norādīto e-pastu klients saņems farmaceita atbildi.

Komentāri: 0
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

Erots 2019
www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: