eSkills for Jobs 2015 konferencei varēs sekot līdzi tiešraidē

Starptautiskajā e-prasmju konferencē "eSkills for Jobs 2015", kas norisināsies Rīgā Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros, īpašu uzmanību plānots pievērst digitālo un vadīšanas prasmju nozīmei jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanā, kā arī e-prasmju nozīmei nodarbinātības veicināšanā.
Publicēts: 12.03.2015, Komentāri: 0

Starptautiskajā e-prasmju konferencē "eSkills for Jobs 2015", kas norisināsies Rīgā Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros, īpašu uzmanību plānots pievērst digitālo un vadīšanas prasmju nozīmei jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanā, kā arī e-prasmju nozīmei nodarbinātības veicināšanā. Konferences norisei ikviens interesents varēs sekot līdzi arī tiešraidē.

Konferenci apmeklēs vairāki simti dalībnieku no 32 valstīm, kā arī 39 nozares eksperti, kuri sešu sesiju laikā iepazīstinās ar galvenajām konferences aktualitātēm. Visas dienas garumā tiešraidi no konferences nodrošinās tehnoloģiskais partneris SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, kas būs vērojama mobilajā portālā m.lmt.lv. Konferences tiešraides hipersaite – m.lmt.lv/eskills

Konferencē tiks aplūkotas tādas tēmas kā e-prasmju attīstības veicināšana, jaunu darbavietu radīšana Eiropā, kā arī nepieciešamība harmonizēt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) kompetenču un sertifikācijas sistēmu Eiropā, kas palīdzētuātrāk apmācīt jaunos darbiniekus. Viena no sesijām būs īpaši aktuāla jauniešiem – tajā tiks diskutēts par to, kā jaunā paaudze var nodrošināt veiksmīgu karjeras attīstību, izmantojot e-prasmju zināšanas. Tāpat viens no konferences tematiem būs uz interaktīvām tehnoloģijām balstīta inovatīva izglītība un mācību risinājumi.

Konferences laikā visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt interaktīvo izstādi “E-prasmju attīstības rīki un risinājumi” ("Tools and solutions for e-Skills development"), kurā piedalīsies vieni no vadošajiem Latvijas IKT nozares uzņēmumiem, piemēram, "Accenture Latvia", SIA "Infinitum 8", AS "Datorzinību centrs", SIA "Baltijas Datoru Akadēmija" , prezentējot e-risinājumus, kuri palīdz attīstīt e-prasmes.

Konference "eSkills for Jobs 2015" pulcēs ap 250 starptautiska mēroga informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares profesionāļus, e-prasmju politikas veidotājus, nozares uzņēmumu un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, lai diskutētu par e-prasmju nozīmi darba tirgū un IKT lomu globālās ekonomikas attīstībā. Konferences laikā svinīgi tiks atklāta Eiropas Komisijas (EK) informatīvā kampaņa "e-Skills for Jobs 2015".

Latvijā konferences koordinatori ir LIKTA sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariātu. Konferences partneris ir EK. Galvenie atbalstītāji – "CISCO", "Microsoft", tehnoloģiskais partneris "Latvijas Mobilais Telefons", bet galvenie organizatori ir Eiropas skolu sadarbības tīkls (European Schoolnet) un "Digital Europe". Informatīvais partneris – tehnoloģiju portāls Kursors.lv.

Konference un izstāde tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Plašāku informāciju par konferences programmu var aplūkot konferences mājaslapā - eskillsforjobs.lv/programme/.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: