Motofrīstaila profesionālis ALEX viesosies izstādē Atpūta un sports 2015

Ar ko mēs, latvieši, varam lepoties? Protams, sportistiem!
Publicēts: 26.03.2015, Komentāri: 0

Ar ko mēs, latvieši, varam lepoties? Protams, sportistiem! Māris Štrombergs, Ronalds Ķēniņš, Ernests Gulbis, Andrejs Rastorgujevs... šo sarakstu droši var papildināt ar Latvijā vienīgo profesionālo FMX braucēju – Mārtiņu Aleksandroviču jeb ALEX, ko jau šajā nedēļas nogalē – no 27. līdz 29. martam – varēs satikt izstādē „Atpūta un sports 2015”!

„Es biju pirmais Baltijas valstu pārstāvis, kurš ar motociklu izpildījis atmugurisko salto. Esmu unikāls čalis!” – tā smaidot ar sevi iepazīstina jaunais sportists, kurš motofrīstaila aprindās pazīstams kā ALEX.

Šī ir tā retā reize, kad pēc šoviem un sacensībām Indonēzijā, Krievijā un Eiropā, ALEX ir Latvijā, lai izstādē visas trīs dienas tiktos ar ekstrēmo sporta veidu cienītājiem, motošosejas, motosporta līdzjutējiem un faniem. ALEX ne tikai sniegs autogrāfus, bet ir gatavs sniegt arī padomus.

Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt arī FMX braucēja „draudzeni” – tā Mārtiņš mīļi sauc mocīti, kas ir rūpīgi sagatavots jaunajai sezonai, – svaigi nokrāsots, uzprišināts, ar spilgtu dizainu.

Gatavošanās un triku noslīpēšana norit saulainajā Spānijā, kuras klimats un spāņiem raksturīgā laipnība un atvērtība ir ietekmējusi arī Mārtiņu. Savulaik Mārtiņš bija profesionāls motokrosa braucējs un pārstāvēja Latviju vairākās Nāciju kausa izcīņās, taču vēlāk pievērsās tieši frīstaila disciplīnai. Pagājušajā gadā daudzi redzēja Mārtiņa Aleksandroviča motofrīstaila šovu ”Arēnā Rīga”, kas raksturo viņa teikto – darbs ir risks un viņa dzīvesstils.

Latvijā pavadītais laiks nav bijis veltīts tikai mocīša sagatavošanai, bet arī paša ALEX fiziskās formas uzlabošanai. Lai vieglāk, brīvāk un stabilāk justos, lai cīnītos ar dezorientēšanās sajūtu gaisā, Mārtiņam daudz ir devuši treniņi akrobātikā pie olimpieša Igora Vihrova.

Kā zināms, no 27. līdz 29. martam Ķīpsalā vienlaikus notiks četras izstādes –  „Atpūta un sports 2015”, „Medības un makšķerēšana 2015”, „Motocikls 2015” un „Baltic Boat Show 2015”, kas aktīvā un sportiskā gaisotnē aicinās apskatīt, uzzināt un izmēģināt visdažādākās preces aktīvai atpūtai un sportam, makšķerniekiem un medniekiem, jaunākos jahtu un motociklu modeļus, ieklausīties speciālistu ieteikumos un vērot daudzveidīgus sporta paraugdemonstrējumus un sacensības. Vairāk:  www.bt1.lv/sports

Sekojiet mums Facebook: ej.uz/atputa_sports_Kipsala

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: