Tik traki žēl zīdainīša. No rīta vēl bija ģimene, tagad vairs nav

Tik traki žēl zīdainīša...
Publicēts: 05.04.2015, Komentāri: 46

Svētdien pēcpusdienā notikusi traģiska avārija uz autoceļa Tīnūži-Koknese. Autoavārijā bojā gāja trīs cilvēki – iespējams, vienas ģimenes locekļi, tostarp mazs bērns - 2,5 mēneši. Sākotnējā informācija liecina, ka avārija notikusi, veicot apdzīšanas manevru.

No rīta vēl bija ģimene, tagad vairs nav. Vai ir vērts skriet? - retoriski Tviterī jautā LTV žurnāliste Laura Vonda. Sociālo tīklu lietotāji steidz apspriest faktu, ka pie stūres bijusi 1990. gadā dzimusi jauniete, kura steigusi agresīvi apdzīt teju visus auto...

Traģiskajā autokatastrofā 2015. gada Lieldienās pie Kokneses bojāgājušā sieviete-autovadītāja pēc liecinieku stāstītā uz ceļa uzvedusies agresīvi - vairākkārt apdzinusi automašīnas, Latvijas Televīzijas raidījumam «Panorāma» pastāstīja Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Vieglās un kravas automašīnas frontālā sadursmē bojā gājuši trīs cilvēki - divi pieaugušie un bērns. Vieglā automašīna tiktāl sadragāta, ka  neesot pat iespējams noteikt tās marku.

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieku Normunds Krapsis sarunā ar LTV pastāstīja, ka avārijā gājis bojā 1990.gadā dzimis vīrietis, pie stūres sēdošā 1991.gadā dzimusi sieviete, kā arī 2,5 mēnešus vecs bērns.

Avārija notikusi plkst.16.40 uz autoceļa Tīnūži-Koknese 30.kilometrā pie pagrieziena uz Lēdmani.

Notikuma vietā tika slēgta transporta kustība abos virzienos.

Krapsis atklāja, ka vairākas liecības norāda uz agresīvu braukšanu un vairākām apdzīšanām. Brīdī, kad notika frontāla sadursme, uz pretējās braukšanas joslas atradās kravas automašīna.

Neilgi pēc pulksten 21 uz šosejas uz Tīnūži-Koknese 30.kilometrā transporta kustība abos virzienos atjaunota. Naktī 30. kilometrā tiks saglabāti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h.

Pēc traģiskās avārijas policija arī sola pastiprināt reidus uz ceļiem. Krapsis arī norādīja - lai gan sabiedrība bija informēta par policijas aktīviem reidiem Lieldienu brīvdienās, tomēr, piemēram, ceturtdien, pieķerti 26 dzērājšoferi, kas ir vairāk nekā parasti.

Uzmanību visiem lasītājiem, sociālo tīklu lietotājiem: MAN PATĪK un LIKE pogas soctīklos nenozīmē, ka MAN PATĪK šis fakts. Tas nozīmē ES JŪTU LĪDZI. Līdzjūtība.


Komentāri: 46
Avots: Lsm.lv, Slavenibas.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

niks 07.04.2015 01:21
Es domāju,ka tas bija darīts apzināti.
Varbūt sastrīdējās ar vīru un viss.
1 0 atbildēt
es 06.04.2015 23:50
Ja ir problēmas pēcdzemdību periodā tad pie stūres nav jāsēžās.Man tās stulbās maitas nav žēl nemaz.Bet kāpēc vajadzēja nogalināt bērnu.Man vairāk žēl smagās mašīnas šoferīti.Tādu psiholoģisko traumu nevarēs aizmirst ilgi.Un tie kas redzēja tādu agresīvu braukšanu varēja izsaukt policiju lai domā kodarīt.Labi vēl ka tā bija smagā mašīna nevis vieglais tad gan nevar zināt cik līķu vēl būtu bijis.
0 1 atbildēt
una 06.04.2015 22:20
Tiešām labi ka nevainīgi neaizgāja bojā,kaut gan bērns tomēr aizgāja nevainīgs.žēl ka nevar vīram paprasīt-ar kuru vietu vinš domāja blakus sēdēdams un redzēdams kā brauc sieva.
3 1 atbildēt
Alīne 06.04.2015 16:50
Līdzjūtība piederīgajiem, ļoti žēl, šīs jaunās ģimenes.
3 1 atbildēt
... 06.04.2015 15:12
Bet kapēc neviens nevaino mašinas problēmas,vai kas notiek ar sievieti pēc dzemdību periodā .
4 0 atbildēt
stulbums 06.04.2015 11:34
Sava reitinga celsanai japiemin zidainis?laikam nesaprot cik gruti piederigiem to lasiit?!
1 0 atbildēt
Linda to Didii 06.04.2015 03:41
Kāds sakars ar nolādēšanu? - Ja pašiem smadzenes nav, tad neviens tur nepalīdzēs!!!
Es pati kad braucu ar savu 4 gadnieku, vienmēr lēnāk braucu, nemaz neinteresē cik man aizmuguras "besās" no manas piesardzīgās braukšanas un vēl mazāk pievēršu cik mani apdzen, cik nepareizi izskrien priekšā utt, jo ja pievērstu uzmanību un "atbildētu" tādiem tad nav nemaz jāskaidro, kas notiktu!!! Nav nekādu lāstu, ir bezatbildība!!!!!!!!
6 0 atbildēt
Linda to Didii 06.04.2015 03:37
Kāds sakars ar nolādēšanu? - Ja pašiem smadzenes nav, tad neviens tur nepalīdzēs!!!
Es pati kad braucu ar savu 4 gadnieku, vienmēr lēnāk braucu, nemaz neinteresē cik man aizmuguras "besās" no manas piesardzīgās braukšanas un vēl mazāk pievēršu cik mani apdzen, cik nepareizi izskrien priekšā utt, jo ja pievērstu uzmanību un "atbildētu" tādiem tad nav nemaz jāskaidro, kas notiktu!!! Nav nekādu lāstu, ir bezatbildība!!!!!!!!
6 0 atbildēt
ikars 06.04.2015 02:48
vnk drausmigi! tik jauna gimene! lidzjutiba tuviniekiem!vnk asaras birst! un atceramies, pie vainas esam un busim mes pasi, kas nenoverte pasu un citu dzivibu! Busim piesardzigi, brauksim atbilstosi celu stavoklim, nevis sodisim tos, kas nav laikus nokaisijis celus, salabojis tos un kas nelaika braucis pa joslu, kur jus mēginiet kadu apdzit....
6 0 atbildēt
žēl zīdainīša? 06.04.2015 01:40
Tiešām? Un tos tūkstošus, kuri vēl nav piedzimuši, bet kurus mātes noslepkavo, nav žēl?
3 6 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: