Erots 2019

Briesmīgi! Izskan versija par pašnāvību ģimenes autokatastrofā. FOTO no notikuma vietas

Foto no traģēdijas vietas.
Publicēts: 06.04.2015, Komentāri: 42
Automašīnu plūsmas vidējais ātrums uz Tīnūžu-Kokneses ceļa ir 110 kilometri stundā, stāsta autovadītāji par nesen izbūvēto ceļa posmu, uz kura vakar notika kārtējā traģiskā avārija. Policija sola pastiprināt kontroli uz šī ceļa, tomēr uzsverot, ka avārijas atkārtosies, ja autovadītāji nekļūs saprātīgāki - šovakar vēsta LTV raidījums Panorāma.

Kā liecina smagās automašīnas vadītājs, tajā brīdī nav ticis veikts apdzīšanas manevrs, bet vienkārši automašīna milzu ātrumā atradusies pretējā braukšanas joslā.

Policija arī norāda, ka avārijas brīdī vieglās automašīnas vadītāja krietni pārsniegusi atļauto ātrumu. Pēc citu autovadītāju stāstītā, tas uz jaunās šosejas nav retums, tieši uz Tīnūžu-Kokneses ceļa arī sasniegts jauno radaru fiksētais ātruma rekords – 167 kilometri stundā.

Satiksmes drošības eksperts Pauls Timrots uzsver, ka avāriju cēlonis nav konkrētais autoceļš, bet vadītāju emocionālais stāvoklis. Ceļš nereti kļūst par vietu, kur izlādēties: "Mēs esam redzējuši arī konfliktus, kur met traukus pret sienu.

Līdzīgu reakciju cilvēks mēdz izdarīt mašīnā. Viņš ir anonīms, aiz stikliem, īsti nevar pamanīt, nepazīstams numurs, viņš brauc un ālējās, izkāpis viņš varbūt nomierinās, bet tāda agresija mašīnā ir lieta, pret ko vajadzētu ļoti cīnīties. Ja mums katru gadu ir divreiz vairāk pašnāvnieku nekā bojāgājušo uz ceļa – ap 400 pašnāvnieku un ap 200 bojāgājušo uz ceļa, tad man ir aizdomas, ka liela daļa no tiem, kas ir pielikuši sev roku, ir iekāpuši mašīnā. [...]"

Arī policija notikušās traģēdijas izmeklēšanā šobrīd izskata vairākas versijas. Izanalizējot visus šobrīd medijos izskanējušos faktus, nav skaidrs, ko jaunā autovadītāja darīja pretējā kustības joslā, kur burtiski frontāli pabrauca zem fūres. Turklāt būtiski pārsniedzot atļauto ātrumu.

Smagās automašīnas šofera liecību apstiprina arī fakts: ja tiešām būtu bijis apdzīšanas manevrs, tad nelaimē būtu iesaistīta vismaz vēl viena automašīna.

Brīdinām par nepatīkamiem skatiem. Foto no Latvijas Televīzijas materiālaLASIET ARĪ: Tik traki žēl zīdainīša. No rīta vēl bija ģimene, tagad vairs nav
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Pāķis nikns 07.04.2015 01:26
Un kā ar promilēm?

Līdzjūtība vecākiem, ģimenēm..tādas sāpes.
Tādas sāpes, lai ieekonomētu kādas 20 min.
4 0 atbildēt
dzestrai 07.04.2015 00:57
Mašīnu vadīja vīrietis nevis sieviete.. to šodienas ziņās pa ltv1 teica!!
1 0 atbildēt
hmm > dzestrai 07.04.2015 01:23
a no kurienes pirmajā brīdī panesās info par sievieti?
0 0 atbildēt
Arnis 07.04.2015 00:23
Kārtējo reizi apstiprinās skrējēju motivācija - ka tik nenokavētu savas bēres.
12 0 atbildēt
reālā 06.04.2015 23:57
Nekad nesaku nekad, bet...ja reiz sēdies pie stūres tad padomā??? Es, kā sieviete,autovadītāja, apdomāju šo situāciju.Mēģināju rast attaisnojumu vadītājai.Vienīgais attaisnojums,šajā gadījumā būtu... viņa zaudēja samaņu,vai auto kļuva nevadāms...Psihiski normāla sieviete, vispirms padomātu par savu bērnu nevis strīda dēļ(ja tāds bija)censtos pierādīt ko savam blakussēdētājam.Un padomāsim arī par to kā ar notikušo,sadzīvot kravas auto šoferim???
30 0 atbildēt
Kika 06.04.2015 23:44
Es gan šaubos,vai tā ir pašnāvība. Nenovaldīja pār stūri, jo neapzināti bija gāzi saspiedusi grīdā - kaut kā tā. Pieredzes trūkums vai labila psihe.
Uz ceļa sievietēm viss var sagriezties smadzenēs. Varbūt arī bija doma apdzīt,vai nu obligāti apdzenamajai mašīnai jābūt iesaistītai?
2 69 atbildēt
Beta 06.04.2015 23:28
Protams,žēl,bet,vai kāds ir aizdomājies arī par to kā jūtas tas nabaga fūres šoferītis,zem kuras tā mašīna"palīda".
Viena lieta,ja nolem savu dzīvi beigt,bet otra-kad dzīvi izkropļo arī kādam citam. Lai arī nevainīgs,bet .domāju,ka kravinieka šoferītim ar būs naktīs grūti gulēt,jo zem viņa mašīnas izdzisa trīs dzīvības.
73 0 atbildēt
Kia 06.04.2015 23:24
ar mazu bernu masina var but visadi, varbut mazais raudaja, mamma meginaja iedot knupi, vai kka ta... Ja mazais histeriski raud, tad masina ir neliela panika.. Negribetu domat, ka pasnviba..
7 18 atbildēt
Kijām > Kia 06.04.2015 23:39
ja mazais bērns ir nemierīgs, tad jādragā ar ātrumu, kas krietni lielāks par atļauto? Salonā taču bija 2 pieauguši cilvēki, no kuriem tikai viens pie stūres un atbildīgs par pārējo dzīvībām...
63 1 atbildēt
reālā > Kia 07.04.2015 00:18
Neticami,bet šādās krīzes situācijās ir iespējam rīkoties sekojoši... Parādīt labo pagriezienu,samazināt ātrumu līdz 0km/h, apstāties.Ja iznāk apstāties neatļautā vietā,ieslēdzam avārijas signālu,iedodam bērnam knupīti,nomainām pamperu.Bērns mierīgs,paši arī.Iedarbinam auto,piesprādzējamies,izslēdzam,,avareikas,,parādam kreiso pagriezienu,un turpinām ceļu ar atļauto ātrumu.Laimīgu ceļu.
P.S.Un tiem,kuri teiks,ka pārgudri runāju atbildu.Autovadītāji,cienīsim citus,tad arī mūs cienīs.
68 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: