Erots 2019

Gada balva Mūža ieguldījums cirka mākslā tika pasniegta cirka māksliniecei Aijai Balodei

Sestdien, 18.aprīlī Pasaules cirka dienā, 2015. Gada balva “Mūža ieguldījums cirka mākslā” tika pasniegta cirka māksliniecei Aijai Balodei.
Publicēts: 20.04.2015, Komentāri: 0

Sestdien, 18.aprīlī Pasaules cirka dienā, 2015. Gada balva “Mūža ieguldījums cirka mākslā” tika pasniegta cirka māksliniecei Aijai Balodei.

Latvijas cirka mākslinieki, “Cirka mākslinieku asociācijas” biedri , sākot no šī gada , ir iedibinājuši jaunu tradīciju. Katra gada Pasaules Cirka Dienā Cirka Mākslinieku Asociācija paziņos iepriekšējā gada  Latvijas cirka mākslas lielākos sasniegumus, atzīmējot tos ar īpašu cirka mākslas Gada balvu.

Šogad programmas  “Pasaules Cirka dienas'' izrādē 2015. Gada balva “Mūža ieguldījums cirka mākslā” tika pasniegta vienai no Latvijas popuārākajai cirka māksliniecei Aijai Balodei.

A.Balode ir māksliniece, kura ne vien pati visu mūžu, kopš 1969.gada,  veltījusi vienam cirka žanram - baložu dresūrai, bet arī izaudzinājusi  sava darba turpinātāju Andreju Fjodorovu, kurš ar saviem baložiem  ir pat Monekarlo festivāla diplomands.

Vēl tikai trīs izrādes Rīgas Cirkā programmā “Pasaules cirka dienas ” - tie ir svētki, kas tiek svinēti visos pasaules cirkos. Rīgas Cirkā tie ir svētki kopā ar  sirsnīgiem bērnu draugiem – cirka akrobātiem, burvju māksliniekiem, klauniem, zirgiem, pūdeļiem, dalmāciešiem, ponijiem, gaili, kaziņām un papagaiļiem!

Rīgas Cirks reizi gadā- Pasaules cirka dienas svētku programmas ietvaros piedāvā brīnišķīgu iespēju- vienu stundu pirms izrādes sākuma - žonglieri, akrobāti un klauni aicinās visus savus skatītājus- bērnus un pieaugušos, uz brīdi iejusties cirka mākslinieka lomā un pašiem  izmēģināt savus spēkus kopā ar Rīgas Cirka studijas audzēkņiem un profesionāliem  cirka māksliniekiem.

Rīgas Cirka izrādes ir iestudētas tā, ka tās vienlīdz viegli skatāmas visai ģimenei. Ir padomāts gan par erudītiem pieaugušajiem, gan bērniem, kam  cirka apmeklējums varbūt ir pirmā  saskarsme ar cirka mākslu. Cirka izrādei nav valodas barjeru, tā domāta ikvienam.

Jums tas ir jāpamēģina un jāredz, ieprieciniet savu ģimeni un draugus - izbaudiet kopā lielisku dienu Rīgas Cirkā!

Rīgas Cirka “Pasaules cirka dienas” izrādes:

23.aprīlī, ceturdien,  plkst. 18.30

25.aprīlī, sestdien,  plkst. 13.00

26.aprīlī, svētdien,  plkst. 13.00

Ieeja vienu stundu pirms izrādes-mākslinieku meistarklases!

Izrādes garums ~ 2 stundas, starpbrīdis 15.minūtes.

Biļešu cenas no 7, 50 līdz 30 euro (bērniem līdz 5 gadiem, bez vietas, klēpī - 1,50 EUR).

Biļetes un Dāvanu kartes var iegādāties Rīgas Cirka kasē, Biļešu servisa tirdzniecības vietās visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv/

www.cirks.lv/

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: