Erots 2019

Džekija Čana skolnieki jau 5. maijā Ķīpsalā

12 jaunie puiši – izcilie kungfu meistari un dejotāji izrādē „Durvis” interpretēs kultūras tradīcijas laikmetīgās mākslas valodā.
Publicēts: 27.04.2015, Komentāri: 0

"Es neizmantoju specefektus, es pats esmu specefekts!" tā pasaulslavenais aktieris Džekijs Čans, kura skolnieki jau 5. maijā plkst. 19.30 Ķīpsalas hallē izrādē „Durvis” (Gateway) demonstrēs kungfu meistaram raksturīgo unikālo akrobātiskās cīņas tehniku apvienojumā ar laikmetīgās dejas skaistumu.

Tieši pirms deviņiem gadiem Džekijs Čans Ķīnā izveidoja  deju apvienību „The Contemporary Dragon KungFu Company”, kļūstot par iedvesmas avotu un skolotāju jaunajiem censoņiem. Šobrīd šie 19 līdz 22 gadus vecie jaunieši jau iekarojuši pasaules skatuves un savā Eiropas koncerttūrē viesosies arī Latvijā. Tomēr ceļš līdz slavas virsotnēm ir smags – zēni no mazotnes skarbos apstākļos apgūst kaujas mākslas prasmes.  Turklāt šajā apvienībā ir atlasīti paši labākie!

12 jaunie puiši – izcilie kungfu meistari un dejotāji izrādē „Durvis” interpretēs kultūras tradīcijas laikmetīgās mākslas valodā. No kurienes mēs nākam? Kurp mēs dodamies? Izrāde ir stāsts par dzīvi – cilvēks instinktīvi izvēlas durvis, kuras atvērt, lai nostātos uz fiziskās un garīgās pilnveidošanās ceļa. Lai sasniegtu briedumu un kļūtu par pieaugušiem vīriem, jaunie puiši atvērs un izies caur Cilvēka, Dieva un Gara vārtiem, kas simbolizē dažādus personības attīstības posmus.  Skatīt video: ej.uz/kugfudeja

Deju apvienības „The Contemporary Dragon KungFu Company” dalībnieki savas prasmes slīpējuši slavenākajās Ķīnas kungfu skolās, tostarp Šaoliņas klosterī, un pie Pekinas Deju akadēmijas pasniedzējiem. Trupas dalībnieku vidū ir tādi mākslinieki, kuri apguvuši kaujas mākslu Ķīnas visslavenākajās un tradīcijām bagātākajās skolās – Šaoliņas klostera mūku un Šenvu kungfu skolās. Deju apvienība ir piedalījusies tādās filmās kā „Dragon Blade”, „The Karate Kid”, „Taichi 2” un citās, kā arī dažādās izrādēs un televīzijas uzvedumos.

Biļetes iepriekšpārdošanā: “Biļešu servisa” kasēs visā Latvijā vai tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv/ Biļešu cena: 8,50–25 EUR! Pērkot ģimenes biļetes (4 un vairāk) – 15 % atlaide! Papildus informācija: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv Vairāk: www.bt1.lv/music  

Koncerta producents – “BT 1 Music”

Sekojiet mums: www.bt1.lv/music; www.facebook.com/kungfudejas

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

Erots 2019
www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: