Laimē biļetes uz Smokie jubilejas koncertu

Slavenibas.lv dāvina biļetes uz "Smokie" 40 gadu jubilejas koncertu, Dzintaru koncertzālē, 19.jūnijā saviem pastāvīgajiem lasītājiem.
Publicēts: 12.06.2015, Komentāri: 0

Arī tev ir iespēja laimēt biļetes uz "Smokie" 40 gadu jubilejas koncertu, kas notiks 19. jūnijā, Dzintaru koncertzālē, plkst. 20:30!

KAS JĀDARA?

Tev jābūt mūsu sekotājam portālā Draugiem.lv (jānospiež SEKOT mūsu profilā Draugiem.lv: draugiem.lv/slavenibaslv), kā arī jānospiež IETEIKT šim rakstam. 

To var IZDARĪT ŠEIT

SPIED SEKOT jau šobrīd - līdz ceturtdienai, 18.06.2015, plkst. 17:00!

Pēc SEKOT nospiešanas Draugos uzraksti uz info@slavenibas.lv savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un atslēgas vārdu SMOKIE. Ar laimētājiem operatīvi sazināsimies telefoniski. 

Drīkst piedalīties mūsu pastāvīgie sekotāji, laimētās biļetes nedrīkst pārdot!

Uzziņai:

Tas ir pavisam neticami, bet 2015. gada februārī viena no pasaulē iemīļotākajām rokgrupām SMOKIE jau nosvinējusi pusgadsimta jubileju. Tieši 1965. gada februārī notika rokmūziķu pirmais koncerts, lai gan grupas dibināšanas pirmsākumi jau meklējami 1963. gada oktobrī, kad mūziķi Rons Kellijs un Alans Silsons satikās un iepazinās radošās darbības meklējumos kādā pasākumā mūzikas veikalā Bredfordā. Pēc divām dienām viņi atrada vēl vienu īstu zvaigzni – Krisu Normenu. Tomēr trijotne riktīga un spēcīga basģitārista meklējumos savos mēģinājumos sūrā darbā pavadīja garus divus gadus.

Vai zinājāt, ka grupu sākotnēji sauca "The Yen", pēc tam "The Sphynx", bet vēlāk "Essence"? Jā, tikai pēc šiem trīs zīmoliem muzikālā apvienība nonāca pie vēlāk jau pasaulslavenā nosaukuma SMOKIE.

Divu gadu laikā no milzum daudz pieteikumiem par viskvalitatīvāko tika atzīts basģitārists Terijs Atlijs, un 1965. gadā notika SMOKIE pirmais koncerts nelielā Birkenšovas pilsētas skolā.

Lai kļūtu par slavenu un tautā iemīļotu grupu, puišiem nācās cīnīties teju 10 gadus. Tikai tad publika viņus sāka nēsāt uz rokām; šos hitus jūs noteikti atpazīsiet:  "If You Think You Know How to Love Me", "Don't Play Your Rock 'n' Roll to Me", "Something's Been Making Me Blue", "Wild Wild Angels", "I'll Meet You At Midnight", "Living Next Door to Alice", "Lay Back in the Arms of Someone", "Needles and Pins" un "Stumblin' In".

Šīs neaizmirstamās melodijas mūziķus padarīja par superzvaigznēm, SMOKIE veiksmes atslēga bija atrasta, viņu radošā dzīve plūda kā no pārpilnības raga.

Roka ilgdzīvotāji SMOKIE joprojām ir Eiropā vieni no visbiežāk koncertējošiem mūziķiem. Šo gadu laikā britu grupa ieguvusi neskaitāmas balvas: veselu plejādi sudraba, zelta un platīna diskus, kā arī miljonu tirāžas pārdotu albumu visā pasaulē.

Latvijas ļaudis mākslinieki priecēs tieši pirms Jāņiem – 19. jūnijā Dzintaru koncertzālē. Kā jau īstā svētku reizē, pārsteigumi garantēti!

Biļetes visās Biļešu Serviss kasēs.

Biļetes internetā šeit

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

Erots 2019
www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: