Skarbi vēršas pret geju un lesbiešu organizāciju Mozaīka

Atklāta vēstule Mozaīkai.
Publicēts: 13.06.2015, Komentāri: 32

"Atklāta vēstule Mozaīkai.

Dārgie Mozaīka pārstāvji,

Noteikti esat ievērojuši, ka Cehs.lv vienmēr ir bijis par draudzību, solidaritāti, un cieņu pret visu orientāciju pārstāvjiem, lai arī mūsu kopienā neviena geja nav (kaut gan taisnības pēc jāatzīst, ka daži dižportāla Cehs.lv autori aktīvi nodarbojas ar velo braukšanu, tāpēc augstākminētais varētu arī nebūt patiesība).

Tomēr, kā jau aktīvi sabiedriskās domas paudēji, vēlējāmies vērst jūsu uzmanību uz problēmu, kura mums pēdējā laikā nedod mieru: transvestīti. Vēlamies Jums lūgt izņemt šo sabiedrības grupu no savu pārstāvamo personu loka, tālāk uzskaitīto iemeslu dēļ.

Pirmkārt, šī sabiedrības daļa, kuri tik ļoti vēlas būt sievietes, patiesībā ir pret visu, kam sievietes jebkad ir ticējušas. Viņi uzskata, ka būt sievietei nozīmē pārspīlēt ar kosmētiku, nagu garumu, papēžu augstumu un pupu lielumu. Viņi sev melo jau pašā saknē, jo nevēlas būt sievietes. Viņi vēlas būt krievenes.

Otrkārt, sievietes ir ieguldījušas tik daudz darba un asaru, cenšoties emancipēties un panākt, lai būtu kas vairāk par orālo stacijas tualetē, un jāatzīst, ka ceļš vēl ejams diezgan tāls, bet mēs nespēsim progresēt, kamēr daļai dāmu uzacis būs uzstādītas augstāk par dzīves mērķiem.

Treškārt, kamēr tik daudz sievietes pasaulē cīnās, lai tiktu pieņemtas tādas, kādas viņas ir – mazliet apvēlušās, neskūtām kājām, bez kosmētikas (bišķi fuj, jā) – transseksuālas sievietes sper piecus soļus atpakaļ un sludina, ka tīkliņzeķubikses vēl joprojām ir stilīgas.

Ceturtkārt, jā, kas viņām vispār tā par apsēstību ar tīkliņzeķubiksēm? Tas nav normāli.

Piektkārt, cilvēks var būt piedzimis „nepareizajā dzimumā”, viņā var atmosties iekšēja dīva un var rasties nepārvarama vēlme piemērīt māsas apakšveļu, bet, klau, sievietes neizcīnīja tiesības valkāt bikses, lai kāds uz tām sabērtu gliterus.

Un, galvenokārt, LGB ar T izklausās mazliet gejiski.

Ar cieņu,
Cehs.lv"

Komentāri: 32
Avots: Cehs.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Oma 14.06.2015 18:20
Šī transvesītu sērga sāk pārnemt pasauli!Lai cileciņu sodītu par grēkiem,Dieviņš atņem saprātiņu,un tad uzrodās izdzimteņi,kuri nezin,kā sevi apmierināt,un visiem uzspiest savas netiklības.tas jau bībelē minēts,ka cilvēks aizies bojā-nemaz nevajadzēs karus!
5 2 atbildēt
eh ko tur,no Zviedrijas 14.06.2015 18:16
sen jau ir pieradits ka tie cilveki ir galva slimi un ,tadiem vieta ir tvaika ielaa!bet ja vinji grib uzstaties un vel reklameties tad vajag vienkarshi apshaut! nesaprotu ,piemeram kad skola gaju,nedod dievs kada kluba uzrastos tads ,kautkads gejs,,vinju vienkarshi nosistu,,,,,bet tagad laikam jaunatnei nospljauties,sapipejas visadus spaisus un p isas dibenos,un meitenes aprijoties lezbojas sava starpa
4 2 atbildēt
Laima 14.06.2015 18:13
Vai vīrietis sev izvēlēsies blakus sievieti ar neskūtām kājām vai krāsotu transvestītu? Domāju, ka atbilde ir skaidra un nav par ko uztraukties. :)
1 2 atbildēt
suriko 14.06.2015 17:59
Ierosinu- pilnīgi ignorēsim viņu praida pasākumus, pat neskatoties uz viņiem un pagriežot muguras (kaut gan tas arī ir bīstami), viņi alkst uzmanības, bet mūsu vienaldzīgā attieksme viņus satracinās vēl vairāk. Nepadosimies viņu interesei izraisīt provokācijas. Lai kopdzīvnieki ar kopdzīvniecēm kopojās, kā pašiem patīk, bet liek mierā sabiedrību un bērnus. P.S.Tafad zinu, no kurienes latviešiem tāds teiciens- sūdabrālis!!
10 1 atbildēt
yui 14.06.2015 17:53
lai baksta viens(a) otru kurā caurumā grib, bet tad lai dara to savā guļamistabā un tur pie sevis, nevis jāiet ielās un jāparāda pārējiem, varoņi atradušies- vnk slimi
12 0 atbildēt
aa > yui 14.06.2015 18:09
tie kas reklamejas, tos ciest nevaru, jo neuzskatu ka tas jadara, es dzivoju sava dzives telpaun netaisos reklameties, es dzivoju tadu dzivi kada man dota un ar ko velos, es piekritu tam ka tas nav praidos jareklame, neko jau tas nepierada, bet nevajag uztaisit mus par kautkadiem dzivniekiem, mes velamies lai tik sabiedriba nenak ar naidu pret to, kadel tadam jabut, tie kas dzivo kopa ir sava dzives telpaun vide, tie kas velas reklameties, tie nav merami pec viena diega, :(

skumji noskatities ka ta nistat, visu un visus, es nepieversu uzmanibu tam man ir savas rupes un dzive, velos to dzivot kasabiedribas sastavdala, nevis ka jusu acis veidots briesmonis.... man ir krustberns, man ir gimene kuri mani miil un pienem un nosplauties par niidejiem
1 2 atbildēt
eh ko tur,no Zviedrijas > aa 14.06.2015 18:19
tu esi slims!
2 1 atbildēt
oskars 14.06.2015 17:33
sitos visus piderastus un tas lezbietes vajag apsaut ka sitadiem lauij bernus adoptet pa tiem berniem nirgasies skola un visu parejo dzivi
12 4 atbildēt
aa > oskars 14.06.2015 17:43
ja ja, nedomaju par to viss, jo musu alkaholiska sabiedriba nespej izaudzinat bernus, visi bernunami pilni, arzemnieki adopte un Taradusies lieli bernu audzinataji, piedod man vismaz kads velas vinjus izaudzinat un ja kas no mates sunam izaug lesbietes un geji, un nejau berns izaugs par tadu ja audzinas kads geju poaris vai lesbiete, un zinu to ka izaugs daudz specigaks dzive berns neka alkaholiku gimene, vai bernu nama, jus jau neviens neesat labaki, PADOMA par to ;)
1 3 atbildēt
he > oskars 14.06.2015 17:48
Ja varu piekrist aa, jo zinu daudzus, gejus , lesbietes, kurus gimene pienemusi tadus ka vinji ir, jo berns jau nemainas cilveks ari no ta nemainas, vinjs visu dzivi bijas tads kads bijis vecaku acis un gimenes pienem to, un akcepte, jums vajadzetu macities no ta....

taka seit dazi aprobezotie doma parak saura loka :D
1 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

Erots 2019
www.RezervesDalas24.LV
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: