Erots 2019

Par pedofiliskiem izteikumiem Denisam Ševeļovam draud ar nožņaugšanu

Neapskaužamā situācijā nonācis modes eksperts un blogeris Deniss Ševeļovs, kurš pēc savām aktivitātēm sociālajā tīklā Facebook saņēmis draudu vēstuli.
Publicēts: 15.06.2015, Komentāri: 6

Neapskaužamā situācijā nonācis modes eksperts un blogeris Deniss Ševeļovs, kurš pēc savām aktivitātēm sociālajā tīklā Facebook saņēmis draudu vēstuli - raksta portāls Skaties.lv, kurš gan neizprotamā kārtā automātiski nostājas Ševeļova pusē.

„Pirms kāda laiciņa Aristocrat Kids – A Royal Tale bildi, kurā bija redzama maza meitene ar pieaugušas sievietes grimu un matu sakārtojumu, nokomentēju, ka tā ir mazliet pedofilisch. Šodien esmu saņēmis draudus no bērnu apģērba zīmola radītājas un izpilddirektores Dace Zvirbules,” savā bēdu stāstā dalās Deniss.

„Dace, es neesmu pedofils, līdz ar to mani uzskati nav pedofiliski. Tieši pretēji – es nesaprotu, kāpēc jāseksualizē mazus bērnus, lai virzītu savu zīmolu? Kāpēc meitene izskatās kā sievietes miniatūra?” – neizpratnē ir modes blogeris. „Nesaprotu, kāpēc man ir jādraud, nevis jāiesaistās diskusijā? Tā bija reklāmas bilde, un es neesmu vērtējis modeles personību, bet veidotu tēlu.”

„Tie, kuri draudzējās ar veselo saprātu, sapratīs. Man ir patiess prieks, ka šī ziņa tika publiskota. Tikai dīvaini, ka nav publiskota arī pati bilde,” uz Denisa ierakstu Facebook reaģē pati draudu izteicēja, kura acīmredzot šo vēstuli bija mērķtiecīgi rakstījusi ar nolūku piesaistīt plašākas auditorijas uzmanību savam zīmolam.

„Par veselo sapratu – draudi, pat interneta, ir krimināla atbildība,” viņai attriec Deniss, kuru šāda provokācija nav iepriecinājusi.

Deniss, izrādās, ir arī viens no tiem, kas ir aizrāvies ar pašiņu jeb tā dēvēto selfiju fotografēšanu. Cik stilīgs ir pats modes blogeris paša bildētās fotogrāfijās, skaties galerijā.

LASIET ARĪ: Modes blogeris Deniss Ševeļovs trijos naktī pieķerts ar savu zilo draudziņu

LASIET ARĪ: Deniss Ševeļovs parādījis savu kārtējo zilo draudziņu ar tetovējumu uz krūtīm

Komentāri: 6
Avots: Skaties.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

mamma 16.06.2015 10:06
Pilnīgi piekrītu Denisam.Neatbalstu ka mazas meitenes pārtaisa par lellēm.Kam tas vajadzīgs!Man pašai meita...lai es viņu tagad no mazotnes šminķētu ar kilogramiem pūdera!ārprāc!
0 0 atbildēt
divu meitu mamma 15.06.2015 21:01
piekritu ,ari mate,rakstitajam.berniem ir jaizskatas ka berniem,vini tapat ir skaisti un mili,un nav jagrimme un jataisa maksligi vecakas sejas
57 1 atbildēt
Vita 15.06.2015 19:31
ŠITAIS pediņš gan ir baigais eksperts par bērnu modi. Smiekli nāk
32 11 atbildēt
Brita > Vita 15.06.2015 20:26
un tu mums viszine :D
kādam kājas turēji!? :D
25 2 atbildēt
Aldis 15.06.2015 19:19
Āksti. Viens otram reitingu ceļ. Tagad runā par abiem.
25 2 atbildēt
arī māte 15.06.2015 19:10
Bet,Denis,es gan tevi nežņaugšu,bet,gan no tādām mātītēm,kas tev draud,būtu ar mieru pasargāt,jo,viņas,kas no mazotnes izkropļo savas meitas,ir žņaudzamas,vai viņas nesaprot,ko nodara savām atvasēm,topošajām sievām( ja vien kāds apprecēs), nākamajām mātēm (ja tiks līdz dzemdēšanai),jo,būs jau sevi izniekojušas,pateicoties savām radītājām!!!
Turies,Denis :)
17 32 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV