Miris Latvijas miljonārs, Jaunā Viļņa mūžīgais VIP viesis

Sēru vēsts. Jurijs Daņilko.
Publicēts: 06.07.2015, Komentāri: 16

Neilgi pirms Līgo svētkiem Olaines ķīmiskās rūpnīcas «Biolars» prezidents, miljonārs un mecenāts Jurijs Daņilko (attēlā pirmais no kreisās) bija devies uz Vāciju, kur vienā no klīnikām viņam tika veikta sirds vārstuļa nomaiņas operācija, kas noritēja veiksmīgi. Taču pēc pārciestās operācijas Daņilko, neatmodies no mākslīgi radītās komas, 22. jūnija pievakarē aizgāja mūžībā, vēsta slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Nav Jūrmalā «Jaunā viļņa», nav arī Daņilko

Uzņēmējs un mecenāts Jevgeņijs Gombergs pēc Daņilko nāves sociālā tīkla «facebook.com» profilā ievietoja mūžībā aizgājušā drauga portretu un atvadu vārdus. Sarunā ar »Vakara Ziņām« Gombergs atklāj, ka viņa pirms pieciem gadiem fotografētā Jurija Daņilko bildīte telefonā allaž parādījusies brīžos, kad viņš zvanījis draugam vai kad zvanījis Jurijs Petrovičs. Tagad šis tālruņa numurs jāizdzēš no kontaktiem. Uzņēmējs teic, ka tāpēc arī aizvadītie Līgo svētki bijuši visai skumji. «Lai arī nāve paliek nāve un mēs visi reiz to piedzīvosim, ir bēdīgi un žēl, ka aiziet labs cilvēks.»

Gombergs Juriju Daņilko raksturo kā gaišu, atvērtu un sirsnīgu cilvēku, kuru mīlējuši it visi, ar kuriem miljonārs kontaktējies. «Arī viņš mīlēja cilvēkus, draugus un dzīvi. Vesels gadsimts, gudrs komersants, viens no pirmajiem. «Mēs. Oligarhi,» viņš mēdzis jokot.» Turklāt Gombergs min vēl kādu būtisku faktu, proti, savulaik, kad Jūrmalā norisinājies jauno izpildītāju konkurss «Jaunais vilnis», Daņilko allaž laipni pie sevis Jūrmalā uzņēmis viesus – gan Krievijas estrādes zvaigznes, gan citus ietekmīgus ļaudis: «Nav «Jaunā viļņa», nav arī Jurija.»

Sirds vārstuļa nomaiņu veica Vācijā

Uz Vācijas klīniku Jurijs Daņilko devās drīz vien pēc 12. jūnija, kad vēl paguva Jūrmalā apmeklēt Krievijas vēstniecības rezidenci, kur norisinājās Krievijas dienas svinības. Vienā no klīnikām miljonāram tika veikta sirds vārstuļa nomaiņas operācija, kas esot bijusi veiksmīga. «Pēcoperācijas periodā viņš tika turēts mākslīgajā komā, taču no komas jeb narkozes tā arī nav atmodies. Sirds acīmredzot bija pārāk novājināta, un Jurijs Petrovičs aizgāja mūžībā,» stāstīja Gombergs.

Sākotnēji Daņilko šo operāciju bija cerējis veikt tepat kaimiņos – Lietuvā. Taču Lietuvas mediķu konsilijs prognozējis, ka šāda operācija Daņilko tikai par 50% var būt veiksmīga, jo pacienta sirds jau tad bijusi vāja un varējusi arī neizturēt. Taču Daņilko nepadevās, viņš brauca uz Vāciju. Diemžēl viņa sirds pēc veiksmīgi izdarītās operācijas pārstāja pukstēt. Izrādās, Daņilko bijušas arī citas nopietnas veselības problēmas, un pēdējā laikā viņš cietis stipras sāpes. Jurijs Daņilko no Vācijas pārvests uz Latviju, un miljonāra ģimene, tuvinieki, biznesa partneri un draugi viņu pavadīs pēdējā gaitā.

Komentāri: 16
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Foto: Vakara Ziņas, Nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

guna 06.07.2015 19:41
VESELĪBU NEPARKĀDU NAUDU NENOPIRKSI!
2 0 atbildēt
Ilze 06.07.2015 19:18
Dēļ tādiem necilvēkiem, ļaunuma un skaudības pārņemtiem ļautiņiem Latvija arī ir tur, kur viņa ir...
Līdzjūtība tuviniekiem...
5 0 atbildēt
zigis 06.07.2015 19:09
nu un ??? Nesapratu, kas noticies....
1 11 atbildēt
zigis > zigis 06.07.2015 19:10
viens bandīts mazāk
3 14 atbildēt
imis 06.07.2015 18:58
Бог не фраэр, знает что делает!!
Būtu rakstījuši par tiem kas zem minimuma dzīvo un vēl tic valdībai.... Kam tas interesē ka viņš miris!!!
8 4 atbildēt
gdt 06.07.2015 18:53
Jus stulbie degradejusis lautini.Nau vienalga cik vinam naudas bija.bet cilveks paliek cilveks.Nopelni tu kadu miljonu un tad panirgasimies par jums
18 7 atbildēt
Inn > gdt 06.07.2015 20:25
Nu un ka miljonārs,galvenais ka labs cilvēks, pa aizgājējiem sliktu nedrīkst runāt,cilvēki runā tapēc ka viņiem skauž,skaudīgiem nekad laimes nebūs.
2 0 atbildēt
kāpēc > Inn 06.07.2015 22:05
kāpēc nedrīkst par aizgājējiem sliktu runāt?Tas tikai tāds ieradums ,liekulīga paraža.
1 1 atbildēt
Rudensroze 06.07.2015 18:42
...tad jau labāk mazāk situēts , bet vismaz nosacīti vesels.... miljonus līdzi nepaņems...Protams -skumji, jo bija tak cilvēks , kas kādam bija tuvs un labs , citiem ne , bet -CILVĒKS....
5 0 atbildēt
dulais janka 06.07.2015 18:17
man kaiminienei vejs abelei zaru nolauzis tas nevienam neinterese,a te pa suda veci rakstat
17 7 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV
Erots 2019