Īsi pirms koncerta Mežaparkā nopludināti Natālijas Imbruglijas kailfoto

Publicēts: 21.07.2015, Komentāri: 2

Skaistās dziedātājas un aktrises Natālijas Imbruglijas pikantākie dzīves kadri vērojami foto galerijā.

Uzziņai:

Pirmo reizi Latvijā ar koncertu uzstāsies Natālija Imbruglija – Austrālijas dziedātāja un aktrise, neskaitāmu prēmiju laureāte un ieguvēja, piemēram, Billboard Music Award, Grammy, Brit Award, MTV Music Award, American Music Award un daudzu citu. Māksliniece pārdevusi vairāk nekā 10 miljonu albumu, vienas no biežāk atskaņotajām dziesmām radio – „Torn” un „Shiver”, lomas veiksmīgās kinofilmās un dalība X factor UK žūrijā.

Mākslinieces koncerts Live Under Sky programmas ietvaros notiks trešdien, 2015.gada 22. jūlijā zem atklātas debess uz Mežaparka Zaļās estrādes skatuves.

Drosme un talants, iespējams, ir šīs lieliskās dziedātājas veiksmes galvenie komponenti. Skatītāji, kuri iegādājas biļetes uz Natalie Imbruglia koncertu, sajūt to milzīgo enerģētiku, kura pavada visas viņas uzstāšanās. „Shiver”, „That Day” un „Turn”, „Smoke” un „Beauty On The Fire” – visas kompozīcijas ir pārpildītas ar enerģiju un pārliecību par saviem spēkiem. Skatītāji ir iemīlējuši šo trauslo, eleganto un vienlaicīgi drošo un spilgto izpildītāju. Viņas hīti miljonos kopiju tika pārdoti visā pasaulē, bet Natalie Imbruglia koncerti jebkurā pasaules daļā kļuva par pašiem gaidītākajiem notikumiem.

Koncertā kopā ar Natāliju Imbrugliju uzstāsies arī ekstravagantā Tanita Tikarama, kā arī piedalīsies īpašie viesi no Latvijas:

Visus LIVE UNDER SKY koncerta izpildītājus vieno neparasta un ļoti tīra un skaista sava šova realizēšana, kas tiek nodrošināta ar pašiem mūsdienīgākajiem video un specefektiem.

Viesu ērtībai teritorijā būs organizētas ēdināšanas zonas ar bufetēm un restorāna tipa apkalpošanu, VIP zonas ar lieliskiem bāriem un restorāna tipa apkalpošanu, fanu zonu tiem, kuri vēlas būt tuvāk mīļākajai māksliniecei, sēdēšanas un dejošanas parteri.

Biļešu tirdzniecība visās Biļešu serviss kasēs un šeitKAILFOTO BILŽU GALERIJA

Komentāri: 2
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Križovņiks pēc bildēm 22.07.2015 00:18
Nedomāju, ka viņa tik skaista būtne...
1 0 atbildēt
Leo 21.07.2015 22:53
īsta skaistule būs Rīgā
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci.lv

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV