VĀRTI! 2023.gada 25.maijs Latvija-Zviedrija Arēnā Rīga.Latvijas hokeja izlases jaunākais spēlētājs, 19 gadus vecais Dans Ločmelis, gūst savus pirmos vārtus pasaules čempionātā un ceturtdaļfināla spēlē izvirza mūsējos 1:0 vadībā pret Zviedriju!FOTOGALERIJĀ DANS LOČMELIS TAGAD UN PIRMS 5 GADIEM(googleAd) Latvijas hokejā spilgti uzmirdzējusi jauna zvaigzne - Dans Ločmelis! VIDEO - https://www.facebook.com/watch/?v=970675840787294&ref=sharingOtrajā periodā zviedri gūst vārtus, izlīdzinot rezultātu Latvija-Zviedrija 1:1. (googleAd)Gūstam nevajadzīgu noraidījumu pret zviedriem! Turklāt 5 minūšu garumā.3.perioda piektajā minūtē gūstam otros vārtus. Latvija-Zviedrija 2:1!3.perioda 13. minūtē gūstam trešos vārtus. Latvija-Zviedrija 3:1!Plkst. 22:45 tiek noskaidrots: Latvija! Uzvara!!!Informācija tiek papildināta..(googleAd)