Skandalozi. Cilvēks, kurš grib slēgt Ogres estrādi, pats ballējas uz nebēdu traucējot iedzīvotājus

Skandalozi! Ogres vicemērs grib slēgt Ogres estrādi, taču pats sarīko karstu un skaļu ballīti, traucējot Ogres iedzīvotāju mieru.
Publicēts: 25.08.2015, Komentāri: 16
Ogres novada domes priekšsēdētāja vietnieks Egils Helmanis, kurš aktīvi iestājas pret koncertiem Ogres estrādē, jo tie radītā trokšņa dēļ viņaprāt traucējot iedzīvotājiem, pats sarīkojis savam dēlam skaļu jubilejas ballīti ar grupas Bermudu divstūris uzstāšanos - vēsta portāls Pietiek.com .

Vicemērs gan sakās esam pārliecināts, ka nekādus noteikumus nav pārkāpis un iedzīvotājiem naktsmieru nav traucējis.

Ogres iedzīvotāji ir neizpratnē par skaļo mūziku, kas 14.augusta vakarā skanēja no Ogres upes puses iepretim estrādei un nāca no Helmaņa mājas. Ogrēnieši sākumā domājuši, ka estrādē notiek koncerts, bet vēlāk noskaidrojuši, ka troksnis nāk no deputāta mājas, kur uzstājas grupa Bermudu divstūris privātā ballītē.

Īpašu izbrīnu radījis fakts, ka tieši Helmanis aktīvi cīnījās pret Ogres estrādes darbību skaļās mūzikas dēļ, kā arī panāca, ka tur gandrīz vairs netiek organizēti pasākumi.

Pats Helmanis gan portālam Pietiek taisnojas, ka grupa jau plkst.21 esot pārtraukusi muzicēt, tādēļ tā nevienam naktsmieru neesot traucējusi. Tas bijis privāts pasākums – privāta ballīte dēlam. „Vai es nevaru svinēt dēlam dzimšanas dienu?” neizpratnē ir vicemērs, portālos parādījušās ziņas par skaļo ballīti viņa privātmājā saucot par apmelojumiem.

Ogrēnieši arī ir neizpratnē, par kādiem līdzekļiem deputāts ar 600 eiro mēnešalgu var atļauties algot tik salīdzinoši pazīstamu un dārgu grupu kā Bermudu divstūris. Kā skaidro Helmanis, grupa viņa privātajā ballītē spēlējusi gluži par velti, pa draugam. „Normāli cilvēki dalās savā starpā ar prieku. Es viņus pazīstu. Es arī tuvcīņas nodarbības vadu par velti,” uzsvēra vicemērs.

Tāpat Ogres iedzīvotājiem radušās aizdomas, ka šī privātā pasākuma rīkošanā bijuši iesaistīti domes resursi, jo pie Helmaņa mājas pamanīts domes elektromobilis VW E-UP.

„Es saprotu, ka politikā cīnās, bet nejauciet tur iekšā manus bērnus. Tā bija privāta ballīte,” aizkaitināti uz jautājumu par domes auto izmantošanu atbild vicemērs.

Viņš pats neesot pamanījis, ka tas atrodas pie viņa mājas, un pieļaujot iespēju, ka ar to atbraucis kāds no viesiem, taču kategoriski atteicas teikt, kurš tad no visiem varētu būt to izmantojis. „Mums ir trīs tādi automobiļi, ar tiem brauc daudzi. Es ar to nebraucu,” sacīja Helmanis. Viņš esot pārliecināts, ka informāciju par viņu izplata politiskie konkurenti, nevis kārtīgi Ogres iedzīvotāji.

Pietiek jau ziņoja, ka Helmanis pirms pāris gadiem trīs mēnešus apceļoja Dienvidameriku, bet pamanījās šajā laikā arī saņemt samaksu par darbu domē. Oficiālās atskaites liecināja, ka Dienvidamerikas ceļojuma laikā viņš katru mēnesi 60 stundas strādājis, iepazīstoties ar lēmumu projektiem, jaunumiem normatīvajos aktos, un lielāko daļu laika veltījis darbam ar vēlētājiem.

Vēl vienā skandālā Helmanis iekļuva 2014. gadā, kad mediji rakstīja: fotogrāfijas liek domāt par Nacionālās apvienības valdes locekli kā īstu draiskuli un nebēdni. Tieši tādas asociācijas radās ikvienam, ieraugot fotogrāfiju, kurā Nacionālās Apvienības valdes loceklis Egils Helmanis, ar vācu armijas aizsargķiveri galvā, apmetni uz pleciem un ieroci kreisajā rokā, taisni uz augšu pacēlis labo roku, Ādolfam Hitleram raksturīgām ūsām, sūta fīreram tik raksturīgo sveicienu saviem domubiedriem - skatiet fotogalerijā.

Komentāri: 16
Avots: Pietiek.com, Vipi.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Andis 25.08.2015 23:09
ja jūs gribat Helmani paņemt aiz rīkles iesaku aiziet uz tuvcīņām un varēsiet ar viņu skaidroties ringā
Un ja kas lielu daļu naudas viņš gūst no ārvalstīm kur brauc uz karojošām zonām apmācot karavīrus.
Takā varat apmeklēt ogres tuvcīņas skolu un ar viņu parunāt;)
0 0 atbildēt
Ivlands > Andis 26.08.2015 17:25
Ir taads teiciens Andi, speeks ir praata nevajag, itiipas'i Sirdspraata. Taads cilveeks ar dubultmoraales principiem vai bezprincipiaals ir jau zaudeejis bez visa ringa. Meliem iisas kaajas.
0 0 atbildēt
Andis > Ivlands 28.08.2015 22:07
Ja šeit dažam labam būtu prāts tad nenoniecinātu cilvēku aiz muguras, ja ir prāts tad savas domas paturētu pie sevīm.
0 0 atbildēt
vija 25.08.2015 17:50
Vismaz divi izskatās , ka imigranti jau klāt
0 0 atbildēt
aga 25.08.2015 17:37
Šito čalīti zinu jau ļoti ļoti sen.Izlasot rakstu un uzzinot ka šis ir vicemērs Ogres domē sasmējos ne pa jokam!Viņam tak nav pilns rublis galvā!Tāds pasists un dīvains no laika gala viņš ir bijis!Kaut gan ko tur brīnīties,Lv visa saema sastāv no dīvaiņiem,ar Aboltiņu priekšgalā! :)))))
1 0 atbildēt
berzina 25.08.2015 10:47
Ar tadiem uk neauktletos,ja trauce naktis,sen jau panemtu aiz sprandas!
1 0 atbildēt
zinātājs 25.08.2015 09:12
Ha,ha ogrēnieši,Egiliņš kārtīgi braukā pa jūsu,kā nodokļu maksātāju kabatām,tā ballīte izmaksāja tuvu viņa gada samaksai domē.Darbs knābim,bet nav jau kas uzraksta to iesniegumu.
64 0 atbildēt
Redaktors > zinātājs 25.08.2015 09:33
Uzrakstiet vairāk informācijas uz info@slavenibas.lv. Paldies!
2 0 atbildēt
koko 25.08.2015 08:39
...pēc izskata jau redzams ka līdējs, glums kā zutis, tādi taču nav amata cienīgi un vēl bremzē kultūras dzīvi Ogres estrādē.. Bērniem "mazās" ballītes un tas jau ceļš uz liekēžu audzināšanu.
78 0 atbildēt
dace 25.08.2015 08:31
nost no amata bijuso reketieri
29 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV