55 gadu vecumā Lelde Vikmane izskatās pasakaini un laulāsies trešo reizi

Aktrise Lelde Vikmane, kura šovasar nosvinēja 55 gadu jubileju, jau divus gadus dzīvo Francijā, kur sastapusi savu mīlestību, un jau trešo reizi plāno iestūrēt laulības ostā.
Publicēts: 13.09.2015, Komentāri: 13

Aktrise Lelde Vikmane, kura šovasar nosvinēja 55 gadu jubileju, jau divus gadus dzīvo Francijā, kur sastapusi savu mīlestību, un jau trešo reizi plāno iestūrēt laulības ostā, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Lai gan Lelde Vikmane teātrī un kino spēlējusi kopš 1978. gada, daudzi viņu asociē tieši ar 1984. gadā uzņemto filmu «Vajadzīga soliste». Šajā pašā gadā pasaulē nāca viņas un Leldes pirmā vīra operdziedātāja Aivara Krancmaņa dēls Rūdolfs, kurš tagad strādā par fitnesa treneri Londonā. Toreiz dēla dzemdībās piedalījās arī vīrs, bet ģimenes draugs fotogrāfs šos mirkļus iemūžināja bildēs. Tas bija kas nepieredzēts tā laika Padomju Latvijā, jo bildes vēlāk tika nopublicētas žurnālā «Liesma» un izplatītas arī Padomju Savienībā. «Es tik ļoti mīlēju savu vīru, ka gribēju, lai viņš dēla dzimšanas brīdī ir klāt, un mums to atļāva,» atceras Lelde. To, ka bildes tiks nopublicētas žurnālā, viņa uzzinājusi vēlāk. Toreiz Lelde ļoti pārdzīvojusi, gājusi uz «Liesmas» redakciju, raudājusi, bet tagad atzīst, ka neko nenožēlo, ka bildes ir skaistas atmiņas par dēla nākšanu pasaulē. 1992. gadā Lelde no Dailes teātra aizgāja un sāka strādāt reklāmas biznesā. Viņa bijusi reklāmas menedžere žurnālos «Kosmetik Baltikum», «Podium Art», «Rīgas Laiks» un «Baltic Outlook», kā arī «TV3 Latvia» programmu menedžere. Lelde izveidoja veiksmīgu karjeru šajā jomā, bet privātajā dzīvē piedzīvoja krahu. 2002. gadā viņas un Aivara Krancmaņa laulība tika šķirta.

Pēc sešiem gadiem – 2008. gadā – Lelde Vikmane apprecējās otrreiz – par viņas vīru kļuva gados par viņu jaunākais sabiedrisko attiecību speciālists Klāvs Radziņš. Tiesa, šī laulība ilga vien trīs gadus – 2011. gadā abi izšķīrās. Tolaik arī Leldes karjera sašūpojās un viņa zaudēja darbu. «Es iekritu smagā depresijā,» viņa atceras «Rīga TV24» raidījumā «Rampas ugunis».

«Man jau bija pāri 50. Nu ko var darīt sieviete šādā vecumā? Aizbraucu pie dēla uz Londonu, lai vismaz mainītu vidi, pēc tam man viens labs draugs uzaicināja uz Parīzi paciemoties. Domāju – nu ko es varu zaudēt, darba tāpat Latvijā nav, dēls arī iedrošināja, un es aizlidoju.» Tā kopš 2013. gada Lelde Vikmane dzīvo Parīzē. Lelde sākusi mācīties franču valodu un turpina to darīt joprojām. «Pat savā dzimšanas dienā visu dienu nosēdēju skolā,» viņa smejot stāsta. Pamazām dzīve sakārtojusies – Latvijas vēstniecība Leldei piedāvājusi strādāt ar latviešu bērniem latviešu skolā, un aktrise piekritusi. Tagad aktrise sevi dēvē arī par skolotāju. Arī privātajā dzīvē Leldei notikušas patīkamas pārmaiņas – pirms gada viņas dzimšanas dienā draugs viņu bildinājis. «Viņš nav aktieris, bet ļoti aktierisks,» smaida Lelde. «Īsts francūzis.» Kad būs kāzas, viņa nezina. «Varbūt nākamgad,» Lelde nosaka un piebilst: «Bet manas mājas tik un tā vienmēr būs Latvijā.»

FOTOGALERIJA

LASIET ARĪ: 55 gadu vecumā seksīgākā latviešu aktrise neglābjami iemīlējusies

Komentāri: 13
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Foto: Facebook.com/leldevikmane
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Dita 13.09.2015 16:45
Kāds ir izglītības līmenis Francijā latviešu skolā,ja par skolotāju var strādāt cilvēks bez speciālas izglītības?Latvijā pieprasa augstāko pedagoģisko izglītību pat auklītei psihoneirologiskajā bērnu dispanserā .
17 2 atbildēt
Laila > Dita 13.09.2015 20:51
Zini, kundzit, skolinas arzemes nav skolas Jusu izpratne...Vienkarsi berni no latviesu gimenem iet sestdienas skolinas macities valodu, palasa, pamacas burtinus, padzied latviski...Vai tas butu noziegums, arpus Latvijas saglabat latvietibu???
Ari mani mazbernini macas sestdienas latviesu skolina, PALDIES sievietem, kas sava brivaja diena iet un pamaca mazajiem kaut ko latviski.
Ta ka netarkski par lietam, par kuram nav NEKADAS apjegas.Paldies Vikmanes kundzei , ka palidzat mazajiem latviesu berniem!Liels PALDIES!
4 0 atbildēt
skaica 13.09.2015 16:31
Loti skaista sieviete
17 1 atbildēt
korsis 13.09.2015 15:45
Kāpēc viņa to muti tā mākslīgi savelk. Pati arī tāda samākslota vienmēr, tāpēc teātrī nederēja. Kāpēc no visiem darbiem tika atlaista??????? Kleptomāne? Bija dzirdēts ....
25 29 atbildēt
xxx 13.09.2015 15:41
Viena no visu laiku skaistākajām sievietēm!!!
22 3 atbildēt
Ilze 13.09.2015 15:40
Kas notiek ar šīm dāmām? Ne Vikmanei,ne Akurāterei sen vairs nav pat 55! Vai viņas domā,ka vairs pie dzīvības nav neviens,kurš atceras viņu patieso vecumu? Nesaprotu,kas tur
slēpjams,gadi visiem iet uz priekšu.......
5 15 atbildēt
Dita > Ilze 13.09.2015 16:41
es arī lasu un nesaprotu-viņa spēlēja jau tad,kad es vēl pamatskolā mācījos un tagad sanāk ,ka mēs esam vienaudzes
3 3 atbildēt
Inta > Dita 13.09.2015 16:45
Lelde Vikmane (dzimusi 1960. gada 16. jūlijā Rīgā) ir latviešu aktrise.
56 1 atbildēt
DD 13.09.2015 14:54
Mjā..., pazīstamā kleptomāne vairs Latvijā nekur nevarēja dabūt darbu
15 4 atbildēt
ann > DD 21.09.2015 22:28
laikam slimība,ko padarīsi....
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV