Bezkaunība. Latvijas pasta šefs komandējumā atpūšas eksotiskajā Kiprā kopā ar sievu, TV zvaigzni Daci

Komandējumu tūrismu, ko aizsācis veselības ministrs Guntis Belēvičs, dodoties darba braucienos kopā ar dzīvesbiedri, Latvijas pasta vadītājam Arnim Salnājam ar spozmi pārspēt neizdosies. Tomēr fakts, ka viņš Kiprā komandējumu bauda kopā ar sievu, var izrādīties pēdējais piliens. Kroņa maizes romantika: Komandējumā kopā ar sievu devies arī Latvijas pasta šefs - vēsta Diena.
Publicēts: 17.10.2015, Komentāri: 8

Vētru uzņēmuma Latvijas pasts (LP) iekšienē izraisījis uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Arņa Salnāja komandējums uz Kipru, lai piedalītos ikgadējā asamblejā PostEurop Plenary Assembly.

Kaut gan asambleja tiekot organizēta katru gadu un tajā parasti piedalās Eiropas valstu pastu vadītāji, jautājumus radījis fakts, ka komandējumā LP vadītājs devies kopā ar savu sievu Daci Salnāju, kas ir LTV raidījuma TE! vadītāja.

Dace Salnāja plašāk pazīstama kā Dace Grimze, kas ilgus gadus zilajos ekrānos zīmējās kā Zelta Zivtiņas seriāla vadošā aktrise - skatiet fotogalerijā.

Izskanējušo neoficiālo informāciju par to, ka, iespējams, abu lidojuma un viesnīcas izmaksas segtas no LP līdzekļiem, Salnājs Dienai pilnībā noliedz. "Protams, ka tā nav. Mums ir skaidri noteikumi, un kā valsts uzņēmums nedrīkstam neko tādu atļauties. Pasts apmaksāja tikai manu lidmašīnas biļeti vienam cilvēkam. Es pats apmaksāju viesnīcu. Viesnīcas rezervāciju veicu privāti," īsziņā no Kipras raksta Salnājs.

Arī LP sniegtā informācija apstiprina, ka no uzņēmuma budžeta segta tikai valdes priekšsēdētāja biļete - Rīga-Larnaka-Rīga, par kopējo summu 663 eiro. Iespējams, baumas izplatītas, lai sašūpotu jau tā nestabilo LP vadītāja krēslu.

Tomēr vairāk nekā par sievas klātbūtni Satiksmes ministrijas (SM) priekšā Salnājam varētu būt jātaisnojas par kādu citu aspektu. Iepazīstoties ar PostEurop mājaslapā publicēto pasākumu grafiku, ir skaidrs, ka konkrētā plenārasambleja notiek tikai divas dienas, lai gan komandējumu viņš pieteicis uz nedēļu. Par to, ko Salnājs darīs pārējās dienas, LP savā atbildē nemin.

"A. Salnājs ir aicināts piedalīties ikgadējā plenārajā asamblejā, kurā piedalās arī daudzu citu pasaules valstu pasta vadītāji. Plenārajā asamblejā tiks apkopoti iepriekšējā gada finanšu rezultāti, pārrunāti darba plāni nākamajam gadam, apspriesta nepieciešamība veikt grozījumus statūtos. Tāpat īpaši svarīgas ir savstarpējas tikšanās ar citu valstu pastu vadītājiem un īpaši organizētā pasta vadītāju tikšanās, ko organizē PostEurop," Dienai uz jautājumiem rakstiski atbild LP Komunikācijas nodaļas vadītāja Gita Valtenberga. Mutiski gan viņa apstiprina, ka A. Salnājs patiešām komandējumā devies kopā ar sievu. Pats vadītājs atzīst, ka atvaļinājumu nav pieteicis, bet tam esot pamatojums - viņam kā valdes loceklim nepienākoties ne atvaļinājumi, ne arī, piemēram, pabalsti slimošanas laikā.

SM valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš Dienai skaidro, ka ministrija kā kapitāldaļu turētāja neiejaucas uzņēmumu valdes locekļu komandējumu organizēšanā un izvērtēšanā: "Satiksmes ministrija nav darba devējs LP valdes locekļiem darba likuma izpratnē. Likumā ir punkts, kas nosaka, ka jebkurai kapitālsabiedrībai ir jāinformē ministrija par to, ka konkrētais valdes loceklis ir devies komandējumā. Arī šajā gadījumā ministrija par to tika informēta."

Ministrija esot informēta tikai par komandējuma mērķi un periodu, jebkādi citi aspekti tai neesot zināmi. SM pārstāvis Aivis Freidenfelds norāda, ka saņemtā informācija no Dienas par A. Salnāja komandējumu tiks pārbaudīta.

Visu rakstu lasiet ceturtdienas, 15.oktobra, avīzē Diena.

Vēl kāds fakts. Vīra vadītā valsts struktūrvienība Latvijas Pasts atbalsta Grimzes Salnājas vadīto televīzijas raidījumu:

Interesanti, ka Grimzes jaunkundze jeb Salnājas kundze jau iepriekš iekļuvusi skandālos. Latvijas Pasts slēpis informāciju par tā vadītāja Arņa Salnāja sievas Daces Salnājas LTV raidījuma TE! īpatnējo finansēšanu - par to lasiet šeit

Komentāri: 8
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

darbinieks 17.10.2015 23:23
tāpēc mums pasta darbiniekiem ir minimuma algas
13 0 atbildēt
uuu 17.10.2015 22:35
nu un kas buus ja vins kritiis.....zinaat cik taadu ir mums latvijaa valsti kaaas uz nebeedu naivie atradusies......LVnekad nekas nemainiisies....tas ir normaali ...ko tauta piikst tas ir pie....
0 0 atbildēt
Atis 17.10.2015 22:32
....te tev nu bija....automātiskās īszinās NO LMT-Jūsu telefons tiks atslēgts,ja nenomaksāsiet rēķinu.
..Jautājums sekojoš...cik cilvēkus piekrāpāt,kas laikus Latvijas pastā samaksāja tekošos rēķinus?
0 0 atbildēt
Andža 17.10.2015 22:31
Ārprāts! Nekaunība! Kauns! Cūcība! Cilvēks atpūšas!

...pieceliet dirsas no datorkrēsla un nopelniet atpūtu arī jūs!
2 45 atbildēt
Norča 17.10.2015 21:50
Kopš kura laika Kipra ir eksotiska valsts?
1 21 atbildēt
no Zilupes 17.10.2015 21:09
Maitīgi izrīkojas necilvēki kas saņem algu no mūsu maciņiem!
23 0 atbildēt
Mamma 17.10.2015 21:02
Šitais frukts kritīs drīz, tāpāt kā miljonārs Belēvičs
15 2 atbildēt
polis > Mamma 17.10.2015 23:16
nekur viņš nekritīs!Šitā ''brandža''labi turās!
12 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV