Šokējoša izturēšanās pret 40 suņiem Mārupē. Trīs mīluļi miruši nehigiēniskos apstākļos

Mārupē lielā šaurībā nehigiēniskos apstākļos tiek turēti Jorkšīras terjeri.
Publicēts: 29.10.2015, Komentāri: 3

Plašu rezonansi izpelnījies kāds šokējošs stāsts, kurā atklājies, ka Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), veicot pārbaudi kādā privātmājā Mārupē, konstatēja, ka tur lielā šaurībā nehigiēniskos apstākļos tiek turēti Jorkšīras terjeri.

Vairākiem no suņiem nepienācīgās aprūpes dēļ bija acīmredzamas veselības problēmas. Tā kā dzīvnieku īpašnieks par dzīvniekiem nespēja rūpēties, PVD izņēma 41 Jorkšīras terjeru un nogādāja dzīvnieku patversmei Mežavairogi.

Raidījums Bez Tabu saņēmis neskaitāmus e-pastus par to, ka ir neskaidri jautājumi par sunīšu likteni – kur tie šobrīd atrodas, kāds ir to stāvoklis, un klīst baumas, ka tos gatavojas pārdot.

Patversmē Mežavairogi atstāti slimākie no izņemtajiem sunīšiem.

Raidījuma Bez Tabu rīcībā nonākušas fotogrāfijas, kurās redzams, kādos apstākļos suņi dzīvojuši līdz šim. Apstākļi ir šokējoši, tāpat atklājies, ka privātmājā atrastas arī trīs suņu mirstīgās atliekas. Divu dzīvnieku mirstīgās atliekas atrastas ledusskapī, bet vēl viena bidē.

Komentāri: 3
Avots: Skaties.lv, Bez Tabu
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

??? 03.11.2015 23:12
Un ko tad neviens neuztraucas par slimo cilvēku, kurš tajos pašos apstākļos uzturējās un dzīvoja.....
0 0 atbildēt
Baltjancis 29.10.2015 09:36
Pasaulīt, pasaulīt, cik tālu tu esi mūs novedusi! Dzīvnieki NEMIRST, tie nobeidzas vai iet bojā. Mirst tikai CILVĒKI! Uzprasiet saviem vecvecākiem, tie pateiks, ka ir milzīgs grēks teikt par dzīvnieku, ka tas mirst. Jābūt tomēr atšķirībai starp cilvēku un visām pārējām dzīvām radībām!
0 71 atbildēt
Melnlīga > Baltjancis 31.10.2015 21:39
tu arī drošvien nobeigsies par šo nešpetno riebīgo komentāru!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV