Lelde Vikmane tikai nejaušības dēļ neatradās traģiskajā koncertzālē Parīzē

Tikai nejaušības dēļ no asiņainā slaktiņa Parīzē izvairījusies Parīzē dzīvojošā latviešu aktrise Lelde Vikmane.
Publicēts: 20.11.2015, Komentāri: 8

Tikai nejaušības dēļ no asiņainā slaktiņa Parīzē izvairījusies Parīzē dzīvojošā latviešu aktrise Lelde Vikmane. Vikmane ļoti vēlējusies apmeklēt Kalifornijas rokgrupas «Eagles of Death Metal» koncertu «Bataclan» koncertzālē, raksta žurnāls «Kas Jauns».

55 gadus vecā aktrise, kas pazīstama ar lomu filmā «Vajadzīga soliste», uz koncertu neesot aizgājusi tikai nejaušības dēļ. Vikmani izglābusi izvēle traģēdijas dienā apciemot savus tuviniekus Latvijā.

Vikmane Parīzē dzīvo vairākus gadus, viņai ir attiecības ar francūzi, abi gatavojas kāzām.

Arī dziedātāja Marija Naumova, kura dzīvo Parīzē, traģēdijas vakarā vēlējusies apmeklēt restorānu, kur notika slaktiņš, taču nav to izdarījusi.

«Es nekad nebiju domājusi, ka tā var notikt arī ar mani, ka no rīta pamodīšos un būs sācies karš...» savā «Facebook» profilā raksta dziedātāja.

«Vēlētos notiekošo nosaukt par murgainu sapni, bet, lai vai cik tas ir sāpīgi, šis kļūst par daļu īstenības, mūsu dzīves un galvenais - nākotni mūsu mīļajiem bērniem. Galvā ir viena vienīga doma - ko es varu darīt,lai kaut nedaudz vērstu lietas par labu, tomēr nekas vairāk kā litrs nodotu asiņu un lūgšanu nenāk prātā. To arī darām,» saka dziedātāja.

Naumova sūta visdziļāko līdzjūtību visiem, kas šajā baisajā naktī zaudēja savus mīļos.

«Lai miers mirušo dvēselēm. Dod Dievs,lai nekad un nekur šai naktij nebūtu turpinājuma. Lai mūsu sirdis nekļūtu ļaunas un atriebību alkstošas. Mieru, mīlestību, līdzcietību, piedošanu un pieņemšanu mums visiem...»

Šarmantās Leldes Vikmanes fotogalerija

Komentāri: 8
Avots: Tvnet.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

tantuks 21.11.2015 23:40
Vikmane un Sintija jenerte-bezsmadzeņu radījumi,kuri izcēlušies tikai ar savām smukām sejiņām.Neko vairak viņas nav paveikušas
0 0 atbildēt
Lapsa 20.11.2015 16:22
No Vikmanes kundzes tas ir leets,netaktisks pashreklaamas gaajiens. Nekas vairaak.
1 0 atbildēt
Aaa. 20.11.2015 14:59
Liidz kaadam stulbumam var nonaakt cilveeks lai par sevi atgaadinaatu. Kur mums tik daudz zvaigzznu saradies, katra slampa zvaigzne.
0 0 atbildēt
@@@@ 20.11.2015 10:24
Visām pudelēm par korķi !!!
0 0 atbildēt
?!?!?! 20.11.2015 10:05
No kura laika šī pļāpa ir slavenība?!?!? Ar to, ka kādreiz bija ar visai smuku ģīmīti? Ar to, ka prata fenderāt? Ar to, ka vaļājās visās iespējamās vietās?
2 2 atbildēt
Jāāāā! 20.11.2015 10:03
Nu galīgi pazaudējusi godaprātu, ... ja tāds vispār ir bijis! Kaunēties vajadzētu!
2 0 atbildēt
nejaushiiba 20.11.2015 09:59
Nu tad es arii tikai nejaushibas peec tur nebiju!Sen jau bija doma aizlidot lidz Parizei,tikai nauda nepietika.. Kapeec tad par mani newiens tagad zinjaas neraksta!Murgs!Riebjas ka aiz citu nelaimes,kads meegina sevi veel popularizeet! :@
6 0 atbildēt
Sētnieks 20.11.2015 09:00
VIKMANE baigi zīmējas medijos, laikam kāda savtīga interese
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV