1000 Cosmopolitan meiteņu kļuvušas slavenas peldkostīmos - meklējiet mūsu galerijās

1000 latviešu meiteņu no Cosmopolitan Bikini Bash 2011 mūsu Slavenibas.lv galerijās.
Publicēts: 24.07.2011, Komentāri: 0

23. jūlijā Dzintaru pludmalē jau otro gadu pēc kārtas ar D-Light atbalstu norisinājās Cosmopolitan Bikini Bash, kur ietvaros sievietes bikini peldkostīmos pludmales smiltīs veidoja vārdu Cosmo. Lai arī pasākuma bija piereģistrējušās vairāk nekā 3000 meiteņu, Cosmo uzrakstu veidoja aptuveni 1000 meitenes, sasniedzot Latvijas rekordu.

Neskatoties uz to, ka oficiālais sākums bija plkst.12:00, pirmās meitenes pasākuma vietā ieradās jau ap plkst.9:00, saņemot ekskluzīvu Bikini Bash peldkostīmu no D-Light. Savukārt pēc plkst.13:00 meitenes, pasākuma vadītāja Jāņa Strapcāna vadībā, sāka veidot uzrakstu Cosmo, piesaistot pludmales atpūtnieku, it īpaši vīriešu, interesi. Pēc uzraksta izveidošanas, tas tika filmēts un fotografēts no lidmašīnas.

Visas dienas garumā meitenes un skatītājus izklaidēja dažādi dīdžeji un mūziķi, bet galvenais viesis bija house dziedātājs Stewe Edwards, kurš iedziedājis arī klubu hītu World Hold On.

„Šāda veida pasākumu, kas visā pasaulē iemantojis milzu popularitāti, ar D-Light atbalstu rīkojam otro gadu. Esam patīkami pārsteigti par vietējo meiteņu atsaucību, un mums ir lieliska iespēja pārspēt Ginesa rekordu,” saka Cosmopolitan redaktore Santa Zāmuele.

Pašas modeles var sameklēt sevi Slavenibas.lv folderos Cosmopolitan Bikini bash 2011. 

Komentāri: 0
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV