Vai nav murgi? Āboltiņas vīrs par nodokļu maksātāju naudu 4 miljonu apmērā piegādās ātrās palīdzības auto

Konkursā par 52 automašīnu piegādi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) uzvarējis skandalozās un tautā nemīlētās politiķes Solvitas Āboltiņas vīra Jāņa Āboltiņa pārstāvētais uzņēmums SIA «Auto Blitz», kurš iepriekš ieguva tiesības piegādāt 40 jaunus spēkratus arī Valsts policijai.
Publicēts: 13.12.2015, Komentāri: 59
Bilžu galerija ››
Konkursā par 52 automašīnu piegādi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD) uzvarējis skandalozās un tautā nemīlētās politiķes Solvitas Āboltiņas vīra pārstāvētais uzņēmums SIA «Auto Blitz», kurš iepriekš ieguva tiesības piegādāt 40 jaunus spēkratus arī Valsts policijai.

Vai tiešām minētie fakti nav interešu konflikts? Rakstiet lūdzu savu viedokli komentāru sadaļā.

LASIET ARĪ:
Latviešu tauta izņirgājas par rudu un varaskāru pašmāju sievieti

Solvita Āboltiņa ar vīru Jāni ĀboltiņuLASIET VĒL: Sabiedrības masas izņirgājas par Solvitu Āboltiņu

Kā pastāstījusi NMPD pārstāve Ilze Bukša, dienestā ir noslēdzies atklātais konkurss par ātrās palīdzības automašīnu iegādi un aprīkošanu brigāžu mediķu vajadzībām. Kopumā tika saņemti deviņi pretendentu piedāvājumi, no kuriem par uzvarētāju atzīts «Auto Blitz».

Bukša stāstīja, ka «Auto Blitz» piedāvājums atbilda visām konkursa nolikumā izvirzītajām prasībām, tehniskajai specifikācijai un ir saimnieciski visizdevīgākais. Plānots, ka gada laikā dienestam tiks piegādātas 52 jaunas, pilnībā aprīkotas un Ceļu satiksmes drošības direkcijā reģistrētas ātrās palīdzības brigāžu mašīnas par kopējo summu 4,02 miljoni eiro, ieskaitot PVN.

Saskaņā ar konkursa nolikumu vērtējums veidojās no vairākiem parametriem - mašīnas cenas, dzinēja jaudas, reglamentēto tehnisko apkopju un transportlīdzekļa ekspluatācijas izmaksām 300 000 kilometru darbmūža nobraukumam, servisa pakalpojumu izmaksām, rezerves daļu izmaksām un tehnisko apkopju un garantijas nosacījumiem.

NMPD ir nosūtījis informāciju par komisijas lēmumu pretendentiem un Iepirkumu uzraudzības birojam. Ja desmit dienu laikā netiks saņemtas sūdzības, komisijas pieņemtais lēmums stāsies spēkā, norādīja Bukša.

Jau ziņots, ka janvārī opozīcijas deputāts Andrejs Elksniņš bija lūdzis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) pārbaudīt valsts iepirkumos uzvarējušā «Auto Blitz» darbību.

Elksniņš iesniegumā KNAB pauda, ka «Auto Blitz» «pēdējos trijos darbības gados pamanījies ar savas pārstāvētās markas automobiļiem apgādāt ne vienu vien valsts iestādi, tiekot pie vairākiem miljoniem eiro».

«Lauvas tiesa nopelnīta tieši Iekšlietu ministrijas iepirkumos, un pēdējais no tiem - piegādātie «Opel Insignia» automobiļi - ir izpelnījies īpašu uzmanību. Īpatnēji, bet iepirkumu veiksme iet roku rokā ar partijas «Vienotība» atrašanos pie varas,» norādīja deputāts.

«Firmas.lv» pieejamā informācija liecina, ka «Auto Blitz» padomē darbojas partijas «Vienotība» valdes priekšsēdētājas Āboltiņas dzīvesbiedrs Jānis Āboltiņš.

AKTUĀLI: Āboltiņai šodien jāatkāpjas!

Savukārt septembrī KNAB informēja, ka pārbaudē nav konstatējis valsts amatpersonu saistību ar uzņēmumu «Auto Blitz», kurš ieguva tiesības piegādāt Valsts policijai automašīnas un kurā darbojas Āboltiņas dzīvesbiedrs. Uzņēmums Valsts policijai 2014.gadā piegādāja 40 jaunas «Opel Insignia» automašīnas par 1,3 miljoniem eiro bez PVN.

«Firmas.lv» informācija liecina, ka nedaudz vairāk par pusi «Auto Blitz» kapitāla daļu pieder AS «Mūsa Motors grupa», bet pārējie dalībnieki ir Vitauts Tučkus, Ģirts Zemītis un Māris Varkalis. Āboltiņš darbojas arī «Mūsa Motors grupas» padomē.

2014.gadu uzņēmums noslēdza ar 5 924 458 eiro apgrozījumu un 20 096 eiro peļņu. Savukārt 2013.gadu uzņēmums noslēdza ar 5 821 882 eiro apgrozījumu un cieta 38 127 eiro lielus zaudējumus.

LASIET ARĪ: Āboltiņas nekaunība pret tautu pārkāpj jebkuras ētikas normas

LASIET VĒL:
Solvita Āboltiņa uz Pērnavas ielas gandrīz notriekusi gājēju


Komentāri: 59
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

ņisij 14.12.2015 17:42
eu aboltinj es tavam viram gribetu uzdavinat gandonu , lai nakotne tadi frukti taka jus neražotos ;)
1 1 atbildēt
Irita 14.12.2015 01:52
Lai Āboltiņa pamēģina izdzīvot ar manu pensiju - 249 eiro.
6 0 atbildēt
Sandris 14.12.2015 00:04
Knab jau arī vada Vienotības ieliktenis !
14 1 atbildēt
inese 13.12.2015 22:00
Nekā jauna jau nav. Tā kā Āboltiņai vīrs ir turīgs cilvēks, tad badā jau noteikti nenomirs.
26 0 atbildēt
... > inese 13.12.2015 22:12
lai aboltina pamegina apprecet cilveku no laukiem,tad redzes ka ir ar parastajiem cilvekiem,bet tie parastie ja grib var vairak izdarit neka tie bieziee sukas no saei.....
16 0 atbildēt
fak 13.12.2015 21:45
šitos nobarotos purnus jāliek pie sienas, zagļu varza, NOLINČOT...
18 0 atbildēt
Kontrabass 13.12.2015 21:45
Johaidi! Ja viņš šolvitas vīrs tad vairs nevienā konkursā nevarēs piedalīties!? Ko tagad darīt,vai tikai drīkstēs par sētnieku strādāt. Man liekas,ka kautkādiem spēkiem Aboltiņa ir kabatā piekakājusi un tie nu visu laiku cenšas viņu iznīcināt un tas slikti padodas.
4 8 atbildēt
vecais > Kontrabass 30.01.2016 20:19
Ziepes nevajag ???
0 0 atbildēt
jancuks 13.12.2015 21:42
nu bet nuja dizel motoriem 300 0000 tukstosi km skaitas nobraukums,bet mes jau nezinam kad bus tas nobraukums.nakamgad atkal var pateikt ka iepirks jaunas masinas.es vairs nekad neiesu uz velesanam.jo no ta nav nekadas jegas.man ir loti zel pa musu tautiesiem.es labak ticu savam kaiminam neka valdibai....
4 1 atbildēt
mierigais 13.12.2015 21:33
Piekritu!Pietiek vienreiz klusēt,jaņem aiz pakaļas šie zaglīgie bezkaunīgie politiķi!!! Cik var apzagt tautu un valsti!
26 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV