Ievai Pļavniecei nervi galīgi čupā

Aktrises Ievas Pļavnieces dzīvesbiedre Anamika Goldberga visus šova «Izklausies redzēts» raidījumus vēroja klātienē un turēja īkšķi par mīļoto, kā arī pārdzīvoja līdzi viņas veiksmēm un neveiksmēm.
Publicēts: 16.12.2015, Komentāri: 3

Aktrises Ievas Pļavnieces dzīvesbiedre Anamika Goldberga visus šova «Izklausies redzēts» raidījumus vēroja klātienē un turēja īkšķi par savu mīļoto sievieti, kā arī pārdzīvoja līdzi viņas veiksmēm un neveiksmēm, vēsta Vakara Ziņas.

Ieva Pļavniece nav sarūgtināta, ka neiekļuva šova fināla pirmajā trijniekā: «Esmu ļoti priecīga par šo šovu. Manuprāt, komanda bija ļoti spēcīga. Mani fascinē pilnīgi visi dalībnieki un bija liels gods būt viņu vidū. Kādos tik tēlos es neiejutos! Tas tik bija adrenalīns un nervi, protams, ir čupā. Domāju, ka uzvarētāji ir itin visi, kas piedalījās šovā. Man neskauž, ka kolēģis Kristaps Rasims ir ieguvis galveno balvu. Viņš ir cepuri nost! Es vispār neesmu emocionāla, bet fināla koncertā ar savu priekšnesumu, atveidojot Džo Kokeru, Kristaps mani divas reizes saraudināja.»

Ievas Pļavnieces otrā pusīte Anamika, skatoties katru raidījumu klātienē, secinājusi, ka dalībniekiem ir ļoti grūts uzdevums katru reizi iejusties citā tēlā: «Skatoties šovu televīzijas ekrānā, no malas liekas, ka viss ir ļoti vienkārši, bet tā nebūt nav.»

LASIET VĒL: Skandalozās lesbietes - Ieva Pļavniece un Anamika Goldberga apprecējušās

LASIET ARĪ: PĻAVNIECES draudzene atzīstas jūtās

Komentāri: 3
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Foto: Publicitātes foto
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

patīk 18.12.2015 22:50
Pļavniece vienmēr bijusi un ir arī tagad krāšņa sieviete.
1 0 atbildēt
drake 17.12.2015 02:24
drausmīgi veca palikusi
1 1 atbildēt
Arnis 17.12.2015 02:23
Šajā bildē Ieva izskatās kā ragana lidojoša uz slotas! (giggle)
1 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV