Atkal skandāls! Artuss Kaimiņš esot draudējis sadot pa muti Saeimas deputātam Putram

Aktualizēta Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa neseno izgāšanos – nespēdams atbildēt uz LNT analītiskā ziņu raidījuma TOP 10 uzdoto āķīgo jautājumu par valsts nākamā gada budžeta skaitļiem, Kaimiņš turpmāk atteicās ar LNT žurnālistu sarunāties, žēlojoties, ka par viņu «ņirgājas»
Publicēts: 20.12.2015, Komentāri: 34

Deputātam Artusam Kaimiņam nav pieticis ar jandāliņu krogā, no kura viņu iereibušu izvadīja apsargi, un «klopi» Saeimas deputāts no Latvijas Reģionu apvienības ir gatavs sarīkot arī parlamentā. Sociālajā tīklā «Twitter» Kaimiņš piedraudējis savam kolēģim no Zaļo un zemnieku savienības, gados jaunajam Edgaram Putram, ka viņam drīzumā var nākties domāt par jaunu briļļu iegādi, ko droši var uzskatīt par sinonīmu tautā lietotajam izteikumam «sadot pa muti». «Vēlreiz būs pleciņš, pirksi sev jaunas brilles,» atbildot uz Putras dzēlībām, tviterī ierakstījis Artuss Kaimiņš - vēsta slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Izrādās, konflikts starp abiem deputātiem bija uzplaiksnījis jau pirms vairākām dienām. Abu kolēģi bija piefiksējuši, kā Kaimiņš ar Putru, Saeimas kāpnēs samijušies, nedaudz pagrūstās. It kā Putra mutīgo Kaimiņu garāmejot aizķēris ar plecu. Kā tur īsti bijis – Putra uzgrūdās vai Kaimiņš aizķērās –, to zina tikai paši karstgalvji. Tomēr Kaimiņam, kuram rokas tā vien niez, bija licies, ka Putra viņam uzgrūžas tīšām. Ar to arī izskaidrojams Artusa tviterī rakstītais par «pleciņu».

Lai gan šoreiz Kaimiņu provocējis Putra, iepriekš Artuss bieži esot centies āzēt savu kolēģi, gan bāžoties virsū ar savu slaveno minikameru un uzdodot jocīgus jautājumus, gan garāmejot izteikdams piezīmes, atzīst abu kolēģi, kas konflikta gruzdēšanu vēro jau mēnešiem. Acīmredzot Putras nepatika pret lecīgo mutes brūķētāju bijusi tik liela, ka viņš pirmdienas vakarā «Twitter» ierakstījis: «Varētu jau likt visādus video par Artusa budžeta jautājumu zināšanām, stāstīt par deputāta auto vadīšanu uz reālām paģirām utt., u.t.jp, bet...»

Runa ir par Kaimiņa neseno izgāšanos – nespēdams atbildēt uz LNT analītiskā ziņu raidījuma TOP 10 uzdoto āķīgo jautājumu par valsts nākamā gada budžeta skaitļiem, Kaimiņš turpmāk atteicās ar LNT žurnālistu sarunāties, žēlojoties, ka par viņu «ņirgājas». Paša zāles laikam rūgtas, kā pieņemts teikt, jo Kaimiņam ik dienas patīk paņirgāties, bāžoties Saeimas apmeklētājiem virsū ar savu minikameru un nereti aizvainojošiem vai izņirdzošiem jautājumiem.

Atšķirībā no uzdzīvotāja Kaimiņa nepilnus 33 gadus vecais Putra ir precēts vīrs, divu mazu bērnu tēvs, kurš ārpus darba Saeimā un Ekonomikas ministrijā darbojas ģimenei piederošajā zemnieku saimniecībā Durbes novada «Pīlādžos». Putra, kurš ikdienā pret visiem ir laipns un smaidīgs, izceļas ne tikai ar kompetenci ekonomikā, bet arī nesmādē vienkāršu darbu – savā amatpersonas deklarācijā viņš tā arī ir ierakstījis «traktorists–ekonomists», jo tieši ar to ikdienā nodarbojas «Pīlādžos» - ironizē žurnāla Vakara Ziņas žurnālisti.

Komentāri: 34
Avots: Vakara Ziņas, Nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Bratva 22.12.2015 23:02
Cook man zinams viens bērns ir Edgaram
1 1 atbildēt
ss 22.12.2015 14:06
Kāda jēga no tā Kaimiņa tur vispār?! Piečakarējas visiem ar savu sūda kameru! Bet par budžetu pat nejēdz atbildēt pajolis!
0 3 atbildēt
kolumba 20.12.2015 19:22
Malacis Artur,dot tik pa purnu,savadi tur sez tie deputati un dibeni salipusi!Ja butu vairak tadu Arturu,tad dzive lv.butu gaisaka!
1 2 atbildēt
Vakarējā 20.12.2015 16:39
Džeki -jau pēc uzvārda Jūs viens otru papildināt!
1 2 atbildēt
LD 20.12.2015 14:55
Ak šitā, "par viņu «ņirgājas», bet kad Kaimiņš ņirgājas par citiem, tad viss kārtībā?!
3 5 atbildēt
aksene 20.12.2015 13:54
Artuss TAUTA IR AR TEVI
11 9 atbildēt
Māmiņa. 20.12.2015 13:36
Viņi tak parazīti tagad baidās no Artusa,jo līdz šim neviens nebija atspoguļojis īsto patiesīgumu no tā valdibas lauciņa.
A viņš ir normāls džeks...kurš zin ko dara...UN BŪTU TĀDI VAIRĀKI...O TAD TIK DABŪTU TRŪKTIES TIE BLĒŽI UN LIEKĒŽI.
10 2 atbildēt
Arturs 20.12.2015 12:15
malacis Artus paradi tiem parazitiem vinu isto vietu
17 3 atbildēt
ķieģelis 20.12.2015 12:08
Varbūt no sava traktora ekonomikas Putra ko jēdz, bet no tām nozarēm, par kurām atbild Ekonomukas ministrija, viņam maza nojēga.
8 4 atbildēt
wsslv 20.12.2015 12:02
norm
10 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV