Jāņa Vaišļas dzīvības glābšanai saziedoti 62 tūkstoši. Palīdzēsim, cik katrs varam!

Šobrīd par dzīvību cīnās pazīstamais ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa, kurš sirgst ar retu un dzīvībai bīstamu slimību – sirds amiloidozi. Slimība atklāta pavisam nesen un tā strauji progresē. Jāņa dzīvību var glābt, tuvāko četru nedēļu laikā veicot sirds transplantāciju. Atrast donoru Latvijā tik īsā laikā var neizdoties, lai gan tādā gadījumā transplantāciju apmaksātu valsts. Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā. Lai Jāni uzņemtu rindā uz transplantāciju kāda no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, nepieciešami 120 000 eiro.
Publicēts: 21.12.2015, Komentāri: 2

Pirmdienas, 2015. gada 21.decembra rītā, Jāņa Vaišļas sirds transplantācijas operācijai ir saziedoti jau vairāk kā 62 000 eiro. Pietrūkst vēl 58 tūkstoši eiro.

Arī portāls Slavenibas.lv pievienojas aicinājumam palīdzēt, cik katram ir iespējams. Svarīgs ir katrs cents un tikai kopā mums izdosies.

"Par dzīvību cīnās pazīstamais ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa, aicina ziedot steidzamai sirds transplantācijai

Par dzīvību cīnās pazīstamais ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa, kurš sirgst ar retu slimību – sirds amiloidozi. Viņa dzīvību var glābt, tuvāko četru nedēļu laikā veicot sirds transplantāciju. Tāpēc Jāņa Vaišļas draugi un tuvinieki lūdz līdzcilvēku atbalstu un ziedojumus 120 tūkstošu eiro apmērā, kas ļautu veikt sirds transplantāciju Eiropā.

“Šo slimību izraisa vielas, kas nogulsnējas sirds muskulī, radot sirdsdarbības traucējumus un izraisot neārstējamu sirds mazspēju, kuras rezultātā iestājas nāve. Lai glābtu dzīvību, nepieciešama sirds transplantācija, ko var veikt Latvijā par valsts līdzekļiem, taču iespēja, ka četru nedēļu laikā Baltijas valstīs tiks atrasts piemērots donors, ir mazāka nekā tad, ja meklējumi tiktu paplašināti. Tādēļ donors tiks meklēts arī Eiropā, kas trīskāršotu iespēju glābt Jāņa dzīvību. Pēc sirds transplantācijas būs nepieciešama vēl virkne citu medicīnisko manipulāciju - Valsts Hematoloģijas centrā tiks veikta kaula smadzeņu transplantācija un citas nepieciešamās terapijas,” atklāj J.Vaišļas ārstējošais ārsts Andris Skride.

J.Vaišļas tuvinieki ir pateicīgi Paula Stradiņa Klīniskās slimnīcas kardioloģijas centra kolektīvam un galvenajam ārstam Andrejam Ērglim, kas dara visu iespējamo, lai cīnītos kopā ar Jāni pret smago slimību.

Jānis Vaišļa ir dzimis 1969.gadā Latvijā un jau kopš skolas gadiem aktīvi iesaistījies sabiedriskajā dzīvē. Vairākus gadus strādājis RTU Studentu klubā, Anglikāņu baznīcā, līdz ar neatkarības vēsmām palīdzējis atjaunot studentu korporāciju “Selonija”.

Deviņdesmito gadu sākumā Jānis guva atpazīstamību, darbojoties populārajā, radošajā apvienībā „Zvaigznīšu brīdis”. Šajā laikā arī tapušas pirmās filmas ar Jāņa dalību - „Ceļojums uz Tukumu”, „Kovačs”, „Sviests”.

2001.gadā Jānis Vaišļa piekrita piedalīties ceļojumā apkārt pasaulei ar jahtu “Milda”. Jānis bijis arī Radio Skonto ētera personība, veidojis vairākus TV raidījumus LNT. Kopā ar domubiedriem piedalījies arī Eirovīzijas dziesmu konkursā ar muzikālu dejas priekšnesumu „Pirates of the Sea”. Kopš 2011. gada Jānis darbojas ar jauniešu biedrību Chaula.tv, kur kopā ar entuziastiem veido savu TV kanālu.

Ziedot Jāņa Vaišļas atbalstam ir iespējams labdarības organizācijas Ziedot.lv mājaslapā tiešsaistē, veicot pārskaitījumu uz bankas kontu Swedbank LV95HABA0551006150241 (ar norādi Jānim Vaišļam), kā arī zvanot pa tālruni 90067009 un ar katru zvanu ziedojot 1,42 eiro.

Māris Gailis"

Jānim Vaišļam ir 46 gadi.


Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Reāliste 21.12.2015 12:07
Cik saziedoja savam biedram miljonārs Māris Gailis?
13 0 atbildēt
Ruta 21.12.2015 12:03
Vispar skumji,ka cilveki grib dzivibu nopirkt par naudu,redz vel apraksts,kas ta par personibu,bet vienkarsais cilveks,bez aprakstiem var mirt nost,bet sitam redz ziedojiet. Dievam visi ir vienadi ar rakstiem vai bez,vairak ludzieties un viss bus kartiba
2 12 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV