airBaltic atzīta par punktuālāko aviokompāniju pasaulē

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gadā atzīta par punktuālāko aviosabiedrību pasaulē.
Publicēts: 11.01.2016, Komentāri: 0

Jau otro gadu pēc kārtas Latvijas aviokompānija airBaltic 2015.gadā atzīta par punktuālāko aviosabiedrību pasaulē. Šo atzinumu snieguši  OAG analītiķi, kuri apkopojuši un analizējuši punktualitātes rādītājus par vairāk nekā 50 miljoniem reisu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Mūsu klienti var paļauties uz punktuāliem lidojumiem. airBaltic komanda ir lepna, ka esam spējuši sasniegt šo rezultātu otro gadu pēc kārtas, jo sevišķi tāpēc, ka TOP 10 sarakstā mēs redzam mazāk Eiropas aviokompāniju salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.”

OAG apkopotie dati liecina, ka airBaltic pērn sasniegusi punktualitātes rādītāju 94,4% apmērā lidojumos, kas savieno Baltijas valstis ar galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS. Tas nozīmē, ka vairāk nekā 9 no 10 airBaltic reisiem savu galamērķi sasnieguši precīzi noteiktajā laikā. Aviokompānijai airBaltic seko Copa Airlines, Azul, Japan Airlines, All Nippon Airways, Hawaiian Airlines un LOT.

OAG izpilddirektors Džons Grants (John Grant) norāda: „Aviokompāniju un lidostu punktualitātei ir nozīmīga loma šajā nozarē, jo nākotnē tā var radīt pozitīvas izmaiņas aviācijā. Salīdzināšanas rīks ir spēcīgs galvenais darbības rādītājs, kas palīdz veiksmīgi pasniegt produktus ceļotājiem. Ārkārtīgi lieli apsveikumi visiem airBaltic komandā, izcīnīt uzvaru vienreiz ir lieliski, taču paveikt to divus gadus pēc kārtas mūsu nozarē ir satriecošs rezultāts un pierādījums sekmīgai kompānijas vadībai un visiem darbiniekiem.”

airBaltic bija pirmā aviokompānija Eiropā, kas 2009. gadā ieviesa laicīgas ielidošanas garantiju. Šī apdrošināšana piedāvā papildu ieguvumus tajos retajos gadījumos, kad aizkavēšanās ir notikusi.

airBaltic nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus no Rīgas uz galamērķiem aviokompānijas maršrutu tīklā Skandināvijā, Eiropā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam, airBaltic piedāvā jaunus tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Ar pilnīgu punktualitātes ziņojumu par 2015.gadu iespējams iepazīties šeit: info.oag.com/hubfs/Free_Reports/Punctuality_League/PunctualityLeagueReport2015.pdf

Īsi par airBaltic:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā aviosabiedrība pasaulē, kas savieno Rīgu ar 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99.8% akciju. airBaltic flotē ir 24 lidmašīnas: 12 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012.gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām aviokompānijām pasaulē, savukārt 2014. un 2015.gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Komentāri: 0
Foto: Airbaltic.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV