Pašas grēksūdze. Kā Solvita Āboltiņa iznīcinājusi 'Vienotību'

Par (ne)iespējamo Ministru prezidenti Solvitu Āboltiņu.
Publicēts: 16.01.2016, Komentāri: 19

Izrādās, ka Laimdotas Straujumas kā premjeres noņemšana no trases, vismaz tāda iecere, bijusi plānota jau sen. Ar provokācijām. Lai siltā vietiņā tiktu pati rudmatainā kundze. To atklājis Loskutovs. Publicējam viens pret vienu Solvitas vēstuli no portāla Pietiek.com:

Solvita Āboltiņa*

"Nu jau ejam uz pilnu banku, lai iznīcinātu "Vienotību"

Labdien, kolēģi! Tā kā, rakstot šajā listē, ir skaidrs, ka informācija jau ir masu medijos, esmu spiesta mainīt savu taktiku, ka dažkārt gudrāk paklusēt!

Personīgs naids un nespēja iekļauties komandā un pieņemt vairākuma viedokli ir novedušas pie tā, ka nu jau ejam uz pilnu banku, lai iznīcinātu Vienotību!

Alekseja vēstījumā ir diezgan daudz patiesības, kas veiksmīgi sajaukta ar nepatiesībām, neprecizitātēm un interpretācijām! Precizēšu dažas vēstulē minētās interpretācijas:

1. Ilzi uz sarunu par iespējamām pārmaiņām uzaicināju, jo viņa jau vēlēšanu naktī pauda viedokli: " Tu taču saproti, ka mums problēmas ar premjeri, Laimdota taču nav premjere...."

Socioloģija par atbalstu valdībai un premjerei liecina (joprojām) par lejupslīdošu atbalstu, pirmskongresa sarunās ar partijas reģionu pārstāvjiem (nesaprotamu iemeslu dēļ sešinieks ignorēja iespēju savu citādo viedokli argumentēt partijas biedriem) ļoti uzstājīgi tika izteikts viedoklis, ka nepieciešamas pārmaiņas valdībā (ētisku apsvērumu dēļ nedetalizēšu viedokli)!

Uzskatot, ka iespēja mēģināt kopējā darbā, nolikt pie malas nesaskaņas un Vienotības ārdīšanu, arī aicināju Ilzi!

Viņas attieksme bija pozitīva un atbalstoša, piekrītot, ka iekšējās cīņas ne pie kā nenoved!

Par koalīcijas modeli - vēlreiz precīzi! Koalīcijas līgums ar ZZS, ar NA un potenciāli RA atsevišķa vienošanās, jo NA koalīcijas līgumu regulāri pārkāpj un vēlēsies sabiedrību šķeļošos jautājumus par 16.martu, bēgļu neuzņemšanu, krievu skolu likvidāciju šajā līgumā iekļaut!

2. Par otro tikšanos - kaut kā nebija tur tās milzu aģitācijas par NA! Lolita uzstāja, ka tikai esošā koalīcija!

Tad turpinājās saruna par prioritātēm un manu redzējumu par īstermiņa un ilgtermiņa darbiem. 

Sarunā piekritu par RA un D. Liepiņu, vienojāmies, ka šis jautājums diskutējams.

3. Par "spiedienu" Ķīnā - cik zinu, bija vairākas sarunas par šo tēmu, kur MP teica, ka ir nogurusi, bet nevēlas atkāpties kongresā!

Sešinieka pārstāvju sarunā ar MP piedalījās arī ģenerālsekretārs un domes priekšsēdētājs! Sešinieks aicināja uz aktīvu rīcību un solīja atbalstu, MP atbildēja, ka ir nogurusi un vēlas iet prom!

4. Par 4. decembra valdes sēdi????? Tajā tika apstiprināti kongresa dokumenti un nekādas diskusijas par demisiju jeb tml. nenotika. Valde ilga 20 minūtes!

5. Kongress noritēja saskaņā ar valdes apstiprināto darba kārtību, diskutējot par darāmajiem darbiem (piedalījās dažādu grupējumu pārstāvji). Debatēs varēja piedalīties ikviens, kuram bija tāda vēlme, un debates netika pārtrauktas līdz visi bija izteikušies!

6. Par sarunām ar VP! Sarunu grupa (Āboltiņa, Kozlovskis, Kampars, Judins, Baiks) satikās pirms došanās pie VP, lai pārrunātu par sarunu iespējamo gaitu! Vienojāmies runāt par darbiem, bija sagatavota tabula, ko iesniegt un izdalīt masu medijiem!

Sarunā pie VP runājām gan par darbiem, gan to, ka valdību jāveido esošajai koalīcijai un jārunā ar mazajiem, lai mazinātu NA  destrukciju. Sarunas beigās, pārējiem par pārsteigumu, Andrejs teica, ka vēlas informēt VP, ka sešiniekam ir ultimāts, ka bez NA viņi valdībā neies! 

Pie preses visi vienojās sūtīt tikai mani! Savukārt vakarā TV 3 jau bija sagatavots sižets par sešinieka ultimātu par NA!

7. Par nomināciju un 15. decembra valdes sēdi - ja tur nebija diskusiju un argumentu???? Tur bija ļoti daudz cilvēku un šī jau vairs nav interpretācija, bet meli. Tā ir necieņas izrādīšana daudzajiem valdes un frakcijas locekļiem, kas tur piedalījās! Sēdē vairākkārt tika uzdots jautājums, vai vēl kāds vēlas izvirzīt kādu kandidātu? Kandidāti pat netika minēti!

Par balsošanas procedūru ir valdes lēmums, ar kuru var iepazīties, tāpēc netērēšu laiku šo interpretāciju atspēkošanai! Tas skaidri nosaka, ka nekāda papildus apstiprināšana vai sēde nav nepieciešama.

8.  Par 30.12.tikšanos pie VP - prezidents personīgi aicināja konkrētus cilvēkus - ģenerālsekretāru un partijas vadītāju, lai pārrunātu iespējamo tālāko rīcību! Pēc šīs sarunas arī ir publisks VP paziņojums, ka viņš uzņemas tālāko iniciatīvu, lai runātu ar dažādiem Vienotības potenciālajiem kandidātiem!

Pēc manā rīcībā esošās informācijas, kandidāti ir bijuši vairāk, bet citi ir atteikušies, izvairoties no publiskas "norakšanas"!

Par Reiru tiek izplatīta dezinformācija, ka esmu "piespiedusi" atteikties! Patiesībā jau 30.12., zvanot uz ASV, lūdzu neatteikties no nominācijas, VP zvanīja Jānim un informēja par piedāvājumu, atgriežoties vēlreiz lūdzu piekrist! 

Par personīgajiem atteikuma iemesliem Jānis ir informējis VP.

Par Jāni Baiku - uzskatu par lielu veiksmi un man ir patiess prieks strādāt kopā ar mums pievienojušamies reģionu pārstāvjiem! Jāni ļoti augstu vērtēju gan kā profesionāli, gan kolēģi, ar kuru jautājumi tiek risināti, diskusijā un saskaņoti! Man patiešām bija pārsteigums, kad viņš mani informēja par sarunu ar prezidentu! Un patiešām uzskatu, jautājums par Jāni būtu diskutējams valdē un frakcijā, bet jau sestdienas rītā gan VP, gan Jānis informēja par atteikumu!

9. Sarunā ar VP viņš mani informēja, ka plāno otrdien runāt ar Kārli Šadurski un pēc tam iespējam uzticēt viņam nomināciju (VP nebija nepieciešama ne V valdes, ne frakcijas lēmums)

10. Pirmdien 12.30 pie ZZS frakcijas daudzi Saeimas pārstāvji ievēroja Ilzi un Lolitu! Pēc tam sekoja Māra Kučinska nominācija! Neizteikšu minējumus un atstāstus, par ko runāja un vienojās, bet sakritībām neticu! 

Un nevaru atrast neviena argumenta, lai Vienotības pārstāvji izteiktu atbalstu citas partijas pārstāvim!

Kamēr rakstu šo atbildi, Alekseja vēstule jau ir pietiek.com. Paudīsim nu kopīgu izbrīnu, kā tā tur nonāca???

Es aicinu apstāties Vienotības iznīcināšanā! Neskaitāmie aicinājumi runāt pie sarunu galda un atcerēties par savu atbildību vēlētāju un savas valsts priekšā, diemžēl kaut kur izplēn!

Ir tikai viena situācija, kurā neko vairs nevar mainīt! Ar prieku piedalījos Rīgas nodaļas pilnsapulcē! Aicinājums no tās - saņematies taču, lai STRĀDĀTU plecu pie pleca uz rezultātu! 

Atvainojos, ka gari un atvainojos, ka informācija, kurai nevajadzētu nonākt publiski, tagad tur nonāks!

Patiesā cieņā ikvienam savas Valsts un savas Vienotības patriotam Solvita Āboltiņa"

* Vēstule saņemta no elektroniskā pasta adreses [email protected]

Alekseja Loskutova rakstu par Par Ministru prezidenta pozīcijas zaudēšanu lasiet šeit

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ilmārs Pizāns 17.01.2016 08:38
Nu tad pad ezītim skaidrs bij,Vienotība miglā,ja tautai pietiks saprāta nakošajā sabatā viņiem netikt.
1 0 atbildēt
Haralds Elceris 16.01.2016 23:50
ka iznīdēja "Vieno†ību" arī vienīgais Ābol†iņas labais darbs!
13 0 atbildēt
Čapligins 16.01.2016 23:49
Maskava asarām netic; latviešu tauta vairs netic vienotībai vienas kuces dēļ
12 0 atbildēt
Dostojevskis 16.01.2016 23:48
Vienotība ir izjukusi , tur jau vairs 5 pročus nesavākt!
2 0 atbildēt
prats 16.01.2016 16:51
Mēs esam stulba tauta,ka to visu paciešam.Sprāgsim nost,bet neko nedarīsim,lausim lai mūs čakarē arī turpmāk.Un atkal iesim vēlēt jaunus salašņas.Uz priekšu ,tauta!
2 1 atbildēt
Svetlana Duščaanova 16.01.2016 13:06
Mīlie draugi,cilvēki! Nekad nevar dot "bābai! valsti!. Bet cik mūsu vīrieši ir stulbi,to nenoliegt! Es lauku "bāba", bet mūs čakarē un valda par tiem mūsu novada vīrus mūsu "iekļūta par rudo lapsu" Marta Petrova! Brauciet! Un lūdzu palīgā!
13 1 atbildēt
princese 16.01.2016 12:19
Vai varaskāre ir slikta?
0 2 atbildēt
Joske 16.01.2016 11:40
Nu,ruda ,varaskara Aboltina...aiz bedam pat novecojusi !!!
8 0 atbildēt
ai,ai,ai 16.01.2016 11:38
Ja,rudajai lapsai varaskare spiezas pa matu galiem cauru...vina aiz bedam ir pat novecojusi...Straujumai glaimoja prieksa un pakala,bet duncis bija kabata...nost ar Aboltinu !!!!
21 0 atbildēt
zuks 16.01.2016 11:28
Kāda starpība starp partijām -visi tāpat kretīni -tā nav valdība kura savu tautu nospiež uz ceļiem-valdībai jābūt tādai kas iedvesmo savu tautu strādāt maksāt nodokļus utt.90%tauta mirkst sūdos,apātijā un bezcerī,bet valdība mērkaķojās un kļekerē tautas naudu uz vella paraušanu un kapēc nē -ja tauta sēž un neko nedara-tā tas būs kamēr visu to padarīšanu neiztaisīs caurspīdīgāku.lai tauta redz kur paliek viņu nodokļi.Un tā rižij meitene ,lai nevaimanā sen jau neviens viņu nevēlas redzēt politikā.Vispār jau vajadzētu lai saima kandidāts ilgāk par 5 gadiem nevar būt -jo tie vecie perdeļi aplipina ar zarazu -kas valda saimā tos jaunos un atkal viss iet kā gājis.
17 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV