Artuss Kaimiņš: Solvita Āboltiņa ir Latvijas negods

Pēc Kaimiņa domām šobrīd Saeimā «notiek vienkārša mahinācija» un tiek runāts vienīgi par to, «kādus krēslus var dabūt».
Publicēts: 21.01.2016, Komentāri: 51
Kaimiņš: Āboltiņa ir Latvijas politikas negods; Saeimā notiek mahinācijas

Partijas «Vienotība» priekšsēdētāju kaismīgi atbalsta Latvijas Reģionu apvienības (LRA) vadītājs Mārtiņš Bondars un LRA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dainis Liepiņš, ceturtdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Rīta Panorāma» sacīja no LRA aizgājušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš.
Artuss Kaimiņš    

Pēc Kaimiņa domām šobrīd Saeimā «notiek vienkārša mahinācija» un tiek runāts vienīgi par to, «kādus krēslus var dabūt».

«Šī nekaunība, kas šobrīd notiek Saeimā. Cilvēks, kurš nav ievēlēts, Solvita Āboltiņa saņem piecus tūkstošus algu. Šobrīd. Tiek nobalsots par to, ka paaugstināt algas deputātiem, ministriem, frakciju vadītājiem, es absolūti uzskatu, ka visu šo notikumu sublimācijas rezultātā Saeima ir jāatlaiž un es saprotu, ka šīs te pilnvaras, kas ir Mūrnieces kundzei, ka viņai viņas nav, ne viņa var nominēt citu premjeru, ne viņa var pasludināt Saeimas atlaišanu,» sacīja Kaimiņš.

«Solvita Āboltiņa gan manās acīs, gan manu vēlētāju acīs ir viss tas negods, kas Latvijā ar politiku vispār var notikt,» viņš piebilda komentējot šī brīža procesus Saeimā.


Jautāts, vai jūtas vīlies Saeimas darbā, Kaimiņš sacīja: «Nē, es esmu sapratis kā tas zirneklis strādā un ticiet man, tur ir milzīgs zirneklis. Un no šī zirnekļa ir jātiek vaļā.»

Kaimiņš tāpat aicināja cilvēkus piedalīties barikādēs, «jo mums nav jācīnās ar okupāciju, bet mums ir jācīnās ar šo te pastāvošo, pašpasludināto eliti, kura kontrolē mūsu valsti, varu un, kura absolūti nerūpējās par sabiedrību, par cilvēku interesēm».

Viņš norādīja, ka abi LRA līderi vēlējušies atbalstīt Āboltiņu kā valdības vadītāju.

Savukārt šobrīd, paziņojot, ka LRA neatbalstīs Māra Kučinska (ZZS) veidoto valdību, Kaimiņa skatījumā tiek atbalstīta Āboltiņas vadītās «Vienotības» vēlme iegūt iespējami vairāk ministru amatus jaunajā valdībā.

Uz jautājumu, kuri tad ir lielākie, kaismīgākie Āboltiņas atbalstītāji LRA, Kaimiņš atbildēja: «Tādi ir tikai divi  - Bondars un Liepiņš.»

Aģentūra BNS jau ziņoja, ka Kaimiņš ir pametis LRA.

Tāpat ziņots, ka Ministru prezidenta amata kandidāts Kučinskis (ZZS) ceturtdien tiksies ar partijas «Vienotība» pārstāvjiem, lai turpinātu nedēļas sākumā uzsāktās sarunas par jaunās valdības veidošanu.

Kučinska un ZZS ietilpstošo politisko partiju tikšanās ar partijas » Vienotība» pārstāvjiem paredzēta plkst.13.00 un notiks ZZS Saeimas frakcijas telpās. Premjera amata kandidāts Kučinskis jau pirmdien tikās ar partijas » Vienotība» valdi un Saeimas frakcijas deputātiem, lai iepazīstinātu ar savu redzējumu par jaunās valdības prioritātēm un veicamajiem uzdevumiem.

Partija » Vienotība» aicinājusi Kučinski uzsākt intensīvākas valdības veidošanas sarunas ar nākamās koalīcijas partneriem un sagaida izlēmīgu rīcību. » Vienotība» arī deleģējusi partijas pārstāvjus dalībai nākamās valdības veidošanas sarunās.

Sarunās » Vienotību» pārstāvēs partijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Saeimas deputāti Ilze Viņķele un Kārlis Šadurskis, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, finanšu ministrs Jānis Reirs, partijas ģenerālsekretārs Artis Kampars, partijas valdes loceklis Arvils Ašeradens, kā arī » Vienotības» reģionālo sadarbības partiju pārstāvis, partijas «Valmierai un Vidzemei» priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Tāpat Kaimiņš uzskata, ka «Kučinskim koalīcijas padome ir jāslēdz ciet, jo šobrīd to vada Solvita Āboltiņa. Ja Kučinskis būs premjers un viņu apstiprinās, koalīcijas padomi vadīs Aivars Lembergs».

Valsts prezidents rīkojumu par Kučinska aicināšanu sastādīt Ministru kabinetu izdeva trešdien, 13. janvārī. Pašreizējā premjere Laimdota Straujuma (» Vienotība») par demisiju paziņoja 7.decembrī.

Tāpat Kaimiņš pavēstīja, ka 8.februārī tiks izplatīts jaunveidojamās biedrības manifests.

Vienlaikus politiķis neizpauda, kas vēl varētu būt ir šīs topošās organizācijas veidotāji.

LASIET ARĪ: VIDEO: 12.Saeimas deputāts Kaimiņš grābj pie rīkles Rokkafejnīcas apsargam

LASIET VĒL:

Pats pretīgs, nosiekalojies, nopuņķojies. Artuss Kaimiņš izņirgājas par TV zvaigzni

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

janka 21.01.2016 22:58
Artus, tu esi malacis!
Nākošās vēlēšanās tauta balsos tikai par NA un Kaimiņa partijām!
6 1 atbildēt
XXL 21.01.2016 22:53
Pilnīgi piekrītu Artusa kungam,liela daļa diemžēl saeimā ir nožēlojami,pretīgi šakāļi,kuriem ir vienkārši uzspļaut tautai,valstij un visam pārējam,turies Kaimiņ nākamajās vēlēšanās tev balss garantēta-aboltina pretīga neliete...
6 1 atbildēt
Malacis. 21.01.2016 22:52
Ja pieņems , obligāti stāšos Kaimiņa partijā ! Atbalstīšu gan morāli gan finansiāli ! saeima ir jāatlaiž un atbalstītāju Kaimiņa partijai būs bez mēra ! BEIDZOT SAEIMĀ IR DOMĀJOŠS POLITIĶIS \LATVIJAS PATRIOTS ! LAI MUMS IZDODAS !
6 1 atbildēt
VĒLĒTĀJI ! 21.01.2016 22:50
Kamēr seimā nebūs 70% tādi kā KAIMIŅŠ , mes slīgsim nabadzībā ,noziedzībā no politiķu puses un gaisma tuneļa galā neredzēsim,beidzot Latvijā tautai ir jāsaprot par ko balsot.
8 0 atbildēt
Tā turpinat 21.01.2016 22:48
Zini, lai cik tas nebutu divaini, Kaimins jau dara kaut ko jedzigu. Vismaz to, ko vins saja vieta var izdarit!
Kurs no parejiem ieveletajiem ir ko tadu atlavies pateikt un nostaties poza pret parejo vilku baru!!!? NEVIENS....
Tapec, lai cik sakuma biju skeptisks prat Kaiminu tur, izskatas, ka vins savu algu atpelnis.
6 0 atbildēt
Būs labi. 21.01.2016 22:47
Pastāvēs tas,kurš mainīsies ! latvijai ir jāmainās,lai pastavētu !
Kaimiņ, tev ir iespēja ietekmēt šeit notiekošo, jo lielākā daļa iedzīvotaju tev tic. Viss ir jauns, bet viss sākas no nulles,zināsanas un prakse nāk ar laiku. Uz vecajiem politiskajiem bukiem tas neattiecas,jo viņi ir atnākuši uz Saeimu izgulēties, viņiem tapat ir ļoti labi un, kapēc lieki saspringt vai peldēt pret straumi ? Nauda nak laba un dzīve rožaina tāpat. Valsts un tauta viņiem ir svešs jēdziens.
Kaimiņ, atbrīvojies no sliktajam lietām, jo neesi vairs vienkārš puiselis, bet esi LR Saeimas deputats! Nenodod savus vēlētājus un viņi atbalstīs tevi. Ar savu darbību tu viņus vairosi un kopīdi izveidosim stipru un vienotu valsti.
6 0 atbildēt
Vadītāja. 21.01.2016 22:44
Āboltiņas zirneklis ir pamatīgi izplēties. Tieši tā pati darbība un metodes kā PSRS kompartijas laikā. nav jau brīnums jo valsti vada tie paši kompartijads darboņi.
Pašreizēja momentā vini ir agonijā,jo lietas vairs nenotiek tā kā iepriekš,priekšā ir daudzi šķēšļi - lielā tautas neuzticība,sava premjera "noēšana," šķelšanās pašu apvienībā,jo ne visi grib pakļauties Āboltiņas diktātam,nespēja izvirzīt savu premjera kandidātu,prezidents nav turējis savu solījumu par Āboltiņas nominēšanu,nepatikšanas ar KNAB par reklāmu krāpšanos un, kur nu vēl daudzās netīrāš shēmas ar zaķveidīgajiem zvēriem.....
Āboltiņas nekaunību cenšas atbalstīt glumie nodevēji - Liepiņš un Bondars, kuri pateicoties Kaimiņam ir nonākuši nepareizā vietā - Saeimā. Nekas,tā bija viņu vienīgā iespēja,vairāk tādas nebūs !
Kaimiņam novēlu spēku un izturību cīņa pret Latvijas MAFIJU ! Ar tevi ir daudzi Latvijas iedzīvotāji. Latvijai ir jatiek vaļā no kompartijas posta !
6 0 atbildēt
Saimnieksa 21.01.2016 22:28
Kaimiņš nav dīrsā līdējs es viņa vietā ja būtu tur vēl pusei zobus paretinātu.
5 0 atbildēt
M ALDA 21.01.2016 21:29
NU BEIDZIET SPĒLET TEATRI ,, LAIDIET KUČINSKIM VEIDOT VALDĪBU ,,nu tiem no vienotības jau kauna nav ,lai Solvita noliek mandātu 5000 nieks ielīda ar viltu kauna nav vecis ari pelna otru 5000 ar viltibam nu vēmiens nāk ja ierauga to purnu tad jādzer zāles ,,,,,Straujumu noēda tulba bāba fui ,,,,
9 0 atbildēt
zurka 21.01.2016 19:04
Šoreiz Kaimiņam pilnīgi piekrītu. Visi citi jau tur augšā klusē.
19 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV