Alla Pugačova noskaitusies un Krievijas vadību nosauc par noziedzīgu

Klātesošie cilvēki pavadīja Allas Pugačovas vārdus ar aplausiem un saucieniem "bravo".
Publicēts: 30.01.2016, Komentāri: 7

Ceturtdien Krievijas domē noticis apaļais galds, kura gaitā tika apspriests likumprojekts par pašregulējamām organizācijām. Debatēs piedalījās deputāti un Krievijas estrādes zvaigzne Primadonna Alla Pugačova, viņas vīrs, aktieris un šovmens Maksims Galkins, izcilais dziedātājs Gregorijs Ļepss, mūziķis Aleksandrs Gradskis un citi.

Likumprojekts, kuru decembrī pirmajā lasījumā apstiprinājusi Krievijas Valsts Dome, paredz, ka katram uzņēmumam, kurš vēlas organizēt koncertu, jāiestājas pašregulējamā organizācijā. Turklāt, likumprojekts nosaka pasākuma organizatoru "atbildību par nodarīto kaitējumu dzīvībai, veselībai vai trešās personas mantai, kā arī pienākumu sniegt kompensāciju par iegādātajām biļetēm koncerta atcelšanas, nomaiņas vai pārnešanas gadījumā."

Pugačeva atklāti kritizēja likumu, sakot, ka "Domei nav ko darīt, kā tikai nodarboties ar šo likumu." Klātesošie pavadīja viņas vārdus ar aplausiem un saucieniem "bravo".

"Ideja ir tāda, ka šo  likumu uzreiz bija jāatceļ, ja tas tika apspriests, nesaņemot piekrišanu vismaz no dažiem no mums. Tā ir noziedzīga vienaldzība, mēs esam tādi kā "dzimtcilvēki" un "dzīvnieki", kas: kā darīs, tā arī būs," TASS citē Pugačovas vārdus.

Zvaigznes uzskata, ka ja šis likumprojekts tiks akceptēts arī nākamajos lasījumos, tad tas samazinās dziedātāju honorārus un paaugstinās biļešu cenas.

Komentāri: 7
Avots: Bb.vesti.lv
Foto: Instagram.com/allaprimadonna/
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

slavenību analfabēti 31.01.2016 01:01
nafig rakstīt virsrakstā to, kas nav?? Vadību viņa NENOSAUCA par noziedzīgu. Ambāļi paši nejēdz ko raksta! Lētas lapas lētie skribenti.
0 0 atbildēt
stulbie komentētāji 31.01.2016 00:58
jums jau nu ir ko teikt par to, kas notiek Krievijas domē. pajoļi! :D
0 0 atbildēt
Es 31.01.2016 00:38
Vieni žīdi,cirks gatavais,trīc par savu naudu.
2 0 atbildēt
Mirla 30.01.2016 23:16
Manis pēc kaut nošaujas visas tas pugačovas un pārējie mēsli,ausis sāp ja dzirdu rus mūziku.
4 4 atbildēt
bims 30.01.2016 23:05
fonogrammam klausamies par lielu naudu.Dzivaja jau nemaz vairs nemak .Balsis dreb no vecuma. Kobzonam jau ari laiks .Cik var. VECNO MOLODOJ.
6 0 atbildēt
Iveta 30.01.2016 22:51
Ja biletes būs dargakas uzkoncertiem vares neiet,jo nebūs ko skatīties.Par zemam algam neviens negrib strādāt.Mūsu valdībā un citas ir tikpat stulbi likumprojekti.
9 1 atbildēt
janis 30.01.2016 22:03
zolids likumaprojekts,ko velas tikai naudu grabt,ja kaitejumi tiek nodariti,vini ir jaatmaksa,nevis....savadak nevar but,,,malaci,atbalstu tadus likumaprojektus...
5 4 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV