Kā izglābt slavenības no aknu cirozes un bohēmiskā dzīvesveida drausmīgajām diagnozēm?

Kā paglābt slavenības no aknu cirozes un bohēmiskā dzīvesveida?
Publicēts: 26.02.2016, Komentāri: 42

Pēdējā laikā Latvijas šovbiznesā un populāru cilvēku aprindās ir ārkārtīgi daudz smagu saslimšanas un pāragras nāves gadījumi.

Vieni no lielākajiem iemesliem ir bohēmiskā, vētrainā dzīvesveida piekopšana, kā arī neuzmanība pret veselību spēcīgas saslimšanas gadījumos. Šonedēļ pat Valsts prezidents atzinās, ka daudz grēkojis, jo uz darbu devies ar augstu temperatūru un mēģinājis turēt savu lielo slodzi arī slimības brīžos.

Tāpat šonedēļ medijus pāršalca ziņa, ka tautā mīlētajam mūziķim, izcilajam grupas Pērkons dalībniekam, komponistam Jurim Kulakovam ir aknu ciroze un nupat mediķi viņu knapi izglābuši no nāves. Žurnāls Kas Jauns piebilda šokējošu faktoru: mūziķa draudzene ieraudzījusi Kulakova oranžās acis un dzelteno seju, nekavējoties transportējusi mākslinieku uz slimnīcu. Mediķu gādībā Juris pavadījis 2 nedēļas un šobrīd ir spējīgs atkal uzstāties uz skatuves.

Alkohola pārmērīga lietošana un citas atkarības Latvijas šovbiznesā ir ļoti aktuāla parādība.

Kā paglābt mūsu mīļo mākslinieku aknas no hepatozes, cirozes un galu galā arī nāves? Vai ir kādas zāles?

Atbild Latvijas Hepatīta biedrības vadītāja Olita Mengote:

“C Hepatīta un pārmērīgas alkohola lietošanas sekas ir aknu hepatoze un vēlāk aknu ciroze. Diemžēl cirozi vairs izārstēt nevar, taču ir viens moderns, efektīvs dabas preparāts Epsorīns, kurš visdažādākajos aknu problēmu gadījumos ļauj aknu šūnām atjaunoties, saglabāties un neturpina tās ārdīt. Lietojot Epsorīnu pat cirozes gadījumā cilvēks var nodzīvot vēl daudzus gadus, arī 10 un 20 gadus. Tādējādi no alkohola tomēr gan būtu jāaturas. Svarīgi, lai diagnoze un slimība neprogresētu”.

Hepatīta biedrības vadītāja min arī kādu mazāk efektīvu tautas līdzekli – mārdadzi. Šī auga sēklas varot nopirkt zemnieku saimniecībā Kurmīši. Sēklas samaļ līdz pulverim, kuru lieto pa tējkarotei dienā iemaisot jogurtā vai kefīrā. Tomēr efektivitātes ziņā labāks ir no Jakutijas ziemeļbriežu pantiem ražotais Epsorīns, kuru ar pauzēm var lietot četras reizes gadā. Jau pēc pirmās kūres, pirmā mēneša lietošanas kursa var droši doties uz asins analīzēm, kur pacientam noteikti tiks konstatēti labāki aknu analīžu rādītāji: ALAT, ASAT, GGT un bilirubīns stabilizēsies tuvāk normas atzīmēm. Tādējādi aknas būs nedaudz atkopušās un nodrošinās cilvēka dzīvībai nepieciešamās funkcijas. Svarīgi ir aknu analīzes veikt pirms un pēc preparāta lietošanas, lai pats pacients varētu vērot pozitīvās izmaiņas.

Olita Mengote uzskata, ka cienījamajam Kulakova kungam ir jāpasaka alkoholam NĒ, jālieto Epsorīns un rezultāti noteikti būs pozitīvi.

Slavenibas.lv sazinājās gan ar Juri Kulakovu, gan Epsorīna izplatītājiem Latvijā. Mēs uzņēmējiem lūdzām palīdzēt un tapām sadzirdēti. Jau tuvākajā laikā mūziķim tiks uzdāvināts ziemeļbriežu pantu līdzeklis, lai glābtu viņa veselību.

Turpināsim informēt.

LASIET ARĪ: Fantastika! Latviešu rakstnieks no C hepatīta ārstējas ar tautas līdzekli Epsorīnu

Ārija, 59 gadi. Paciente video intervijā stāsta par savu pieredzi ar Epsorin pēc onkoloģijas. Uzlaboti aknu rādītāji, imunitāte, pašsajūta. Normalizējies asinsspiediens un veiksmīgi cīnās ar osteoratrītu jau 3 gadus.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Zaiga Egle 27.02.2016 19:51
Ir gruuti buut vienmeer atpaziistamam un taa var saprast kaapeec populaari cilveeki nodzeras jo iisti savas dziives nau .Bet katrs mees pats izlemjam savu likteni un kaa dziivot.
12 0 atbildēt
okei 27.02.2016 10:18
Dzīve baudīta uz pilnu klapi. Vēlu izveseļoties.
26 0 atbildēt
Vija 27.02.2016 03:42
šausmīgi ir šitā nodzerties, vai ta prāta viņam nav, ka jau koka kaste jāmeklē, cilvēks tiešām nesaprot?
2 14 atbildēt
aktieris 27.02.2016 02:49
60% mūziķu un aktieru ir pilnībā nodžerušies pēc 40 gadiem. realitāte un profesijas īpatnība - saldā indes garša - daudz naudas un izklaidēties ar vērienu pārākās vēlmes. Ko nu mēs te vairs apspriedīsim Freimani, Brīzi, Spanovski, Grodumu, Liedskalniņu, Matvejevu, Hariju Ozolu, Lediņu, Drēģeri, Noru Bumbieri, Edžu Liepiņu, Romualdu Ancānu un vēl dažus mata galā esošos Virgas un Kulakovus...
107 1 atbildēt
ints > aktieris 27.02.2016 04:00
Nu jā, vēl arī Plēpis uz robežas tuvu diemžēl ...
34 0 atbildēt
stīpustrīpām > aktieris 27.02.2016 04:12
pāvuls, haris liepiņš, pūcīšuldis
34 0 atbildēt
Uldis > aktieris 27.02.2016 04:41
un Nacionālā teātra aktieris Juris Rudzītis nodzērās vienā mirklī un aizgāja, un Rīgas gambīta , JRT Aivis Piliņš no narkotikām. Kā arī Indras pirmais vīrs Vigo Roga 36 gados aizgāja JRT
38 0 atbildēt
čingishan 27.02.2016 01:31
patiesība skaudra, ja turpinās tad mirs, nekādu variantu diemžēl te vairs nav
4 0 atbildēt
Helga 26.02.2016 20:24
Ne tikai slavenības jaglábj.Visi ir cilvêki,tikai citiem ir dots talants uz kaut ko un citiem viņś nav ,bet varbùt citádi ir labs cilvéks.Dzìvot grib visi.Un jaársté ir visi.Un tomér arì katram paśam ir japadomâ par savu veselību.Un dzerśana vispár ir veselības bojáśana un sevis degradéśana.
5 0 atbildēt
aradhana > Helga 27.02.2016 03:52
Gaužām bieži ir tā, ka viens un tas pats īpašību kopums - paaugstināta jūtība, alkas pēc neparastā, ievainojamība gan palīdz radīt izcilu mākslu, gan arī palielina varbūtību, ka būs problēmas ar alkoholu vai kādu citu atkarību
17 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV