Mīļo, Juri Kulakov, mēs Tevi glābjam. Atsaucies!

"Mani ieinteresēja Latvijā ražotais Epsorīns, kas, iespējams, manu dzīvi varētu paildzināt!" - teic Juris Kulakovs.
Publicēts: 28.02.2016, Komentāri: 35
Intervijā portālam Slavenibas.lv izcilais mūziķis Juris Kulakovs pateicās par viņam dāvāto brīnumlīdzekli Epsorīnu un sacīja:

"Ieteikumu un ar žurnālistu svētību uzņēmēju veltīto palīdzīgo roku par organisma atjaunošanu ar ziemeļbriežu ragu pantu ekstraktu uzņēmu ar īstu prieku. Par Jakutijas ziemeļbriežu pantu ārstnieciskajām īpašībām biju dzirdējis jau sen, padomju laikos bija tāds slavens medikaments - pantokrīns. Mani ieinteresēja šobrīd Latvijā ražotais uztura bagātinātājs Epsorīns, kurš pēc daudzu Latvijas ļaužu atsauksmēm uzlabo veselību kopumā, bet īpaši aknu rādītājus un citu orgānu asins analīžu rezultātus. Papildus, painteresējoties par Epsorīna unikālo un izcilo sastāvu, un ražošanas tehnoloģijām, izlēmu par labu šim produktam. Paldies žurnālistiem par lielo, nesavtīgo iesaisti un atbalstu manas dzīves smagajos līkločos, un šai delikātajā jautājumā - es no sirds to novērtēju, lai arī man ir neērti par radušos situāciju, kad saviem klausītājiem un faniem esmu nodarījis pāri pats ar savu neganto dzīvesveidu..."

Jurim Kulakovam ir 57 gadi. Mēs vēlam leģendārajam mūziķim tikt atpakaļ uz ceļa, visstiprāko gribasspēku un veselību!

FOTOGALERIJA

Jau ziņojām:

Pēdējā laikā Latvijas šovbiznesā un populāru cilvēku aprindās ir ārkārtīgi daudz smagu saslimšanas un pāragras nāves gadījumi.

Vieni no lielākajiem iemesliem ir bohēmiskā, vētrainā dzīvesveida piekopšana, kā arī neuzmanība pret veselību spēcīgas saslimšanas gadījumos. Šonedēļ pat Valsts prezidents atzinās, ka daudz grēkojis, jo uz darbu devies ar augstu temperatūru un mēģinājis turēt savu lielo slodzi arī slimības brīžos.

Tāpat šonedēļ medijus pāršalca ziņa, ka tautā mīlētajam mūziķim, izcilajam grupas Pērkons dalībniekam, komponistam Jurim Kulakovam ir aknu ciroze un nupat mediķi viņu knapi izglābuši no nāves. Žurnāls Kas Jauns piebilda šokējošu faktoru: mūziķa draudzene ieraudzījusi Kulakova oranžās acis un dzelteno seju, nekavējoties transportējusi mākslinieku uz slimnīcu. Mediķu gādībā Juris pavadījis 2 nedēļas un šobrīd ir spējīgs atkal uzstāties uz skatuves.

Alkohola pārmērīga lietošana un citas atkarības Latvijas šovbiznesā ir ļoti aktuāla parādība.

Kā paglābt mūsu mīļo mākslinieku aknas no hepatozes, cirozes un galu galā arī nāves? Vai ir kādas zāles?

Atbild Latvijas Hepatīta biedrības vadītāja Olita Mengote:

“C Hepatīta un pārmērīgas alkohola lietošanas sekas ir aknu hepatoze un vēlāk aknu ciroze. Diemžēl cirozi vairs izārstēt nevar, taču ir viens moderns, efektīvs dabas preparāts Epsorīns, kurš visdažādākajos aknu problēmu gadījumos ļauj aknu šūnām atjaunoties, saglabāties un neturpina tās ārdīt. Lietojot Epsorīnu pat cirozes gadījumā cilvēks var nodzīvot vēl daudzus gadus, arī 10 un 20 gadus. Tādējādi no alkohola tomēr gan būtu jāaturas. Svarīgi, lai diagnoze un slimība neprogresētu”.

Hepatīta biedrības vadītāja min arī kādu mazāk efektīvu tautas līdzekli – mārdadzi. Šī auga sēklas varot nopirkt zemnieku saimniecībā Kurmīši. Sēklas samaļ līdz pulverim, kuru lieto pa tējkarotei dienā iemaisot jogurtā vai kefīrā. Tomēr efektivitātes ziņā labāks ir no Jakutijas ziemeļbriežu pantiem ražotais Epsorīns, kuru ar pauzēm var lietot četras reizes gadā. Jau pēc pirmās kūres, pirmā mēneša lietošanas kursa var droši doties uz asins analīzēm, kur pacientam noteikti tiks konstatēti labāki aknu analīžu rādītāji: ALAT, ASAT, GGT un bilirubīns stabilizēsies tuvāk normas atzīmēm. Tādējādi aknas būs nedaudz atkopušās un nodrošinās cilvēka dzīvībai nepieciešamās funkcijas. Svarīgi ir aknu analīzes veikt pirms un pēc preparāta lietošanas, lai pats pacients varētu vērot pozitīvās izmaiņas.

Olita Mengote uzskata, ka cienījamajam Kulakova kungam ir jāpasaka alkoholam NĒ, jālieto Epsorīns un rezultāti noteikti būs pozitīvi.

Žurnālisti sazinājās gan ar Juri Kulakovu, gan Epsorīna izplatītājiem Latvijā. Mēs uzņēmējiem lūdzām palīdzēt un tapām sadzirdēti. Jau tuvākajā laikā mūziķim tiks uzdāvināts ziemeļbriežu pantu līdzeklis, lai glābtu viņa veselību.

Turpināsim informēt.

LASIET ARĪ: Fantastika! Latviešu rakstnieks no C hepatīta ārstējas ar tautas līdzekli Epsorīnu

Ārija, 59 gadi. Paciente video intervijā stāsta par savu pieredzi ar Epsorin pēc onkoloģijas. Uzlaboti aknu rādītāji, imunitāte, pašsajūta. Normalizējies asinsspiediens un veiksmīgi cīnās ar osteoratrītu jau 3 gadus.

Komentāri: 35
Foto: Epsorin.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Li0na 14.09.2016 23:29
Kur Latvija audze mardadzi?
0 0 atbildēt
Mirttante 22.05.2016 22:52
stulbs cilēks, viņam palīdz, a šis iznieko to visu un pat paldies nepasaka
1 0 atbildēt
alīda 22.05.2016 21:28
Galvenais ir ticība tam, ka palīdz! Dzer piparmētras vai kumelīšu tēju un tici,ka palīdzēs!!!Bet,ja nopietni,tad uzmeklē Jelgavā Ivanu Kostiku un parunājies par alko tēmu - un lietot to vairs negribēsi. Saku pēc pieredzes!!!
1 0 atbildēt
krustpunktā 01.03.2016 03:13
Baisi, ka jāsaprot tādas slimības pieteikšanās. Cilvēks tak pie šīs diagnozes vairs nedrīkst lietot...
2 0 atbildēt
Gulis 29.02.2016 20:53
Kāds indiānis, pirmo reizi mūžā turot rokās polšu,vaicājis baltajam cilvēkam - kas tā par dziru tur iekšā?
Šis tad nu sacījis tā - tas, kas tur iekšā,stipro dara stiprāku,bet vārgo vēl vārgāku!...
3 0 atbildēt
okei 29.02.2016 07:38
Labi padzīvots, uz urrā. Paša vaina.....
2 0 atbildēt
ivis 29.02.2016 03:19
Pārstāj,Juri,dzert to šnabi!
Kliedza aknas tavas!
Labāk raksti smukas dziesmas,
Tās tev sanāk labas!
3 0 atbildēt
Līga 29.02.2016 01:46
šausmas ka šitā jānodzeras un jāsauc mediķi un prese kopā, lai palīdzētu izdzīvot. tas ir ārprāts
6 1 atbildēt
..no malas 29.02.2016 00:59
Kauns žurnālistiem,pankreatīns nav pantokrīns,tās ir 2 dažādas lietas.Pankreatīns ir gremošanas ferments
2 3 atbildēt
Redaktors > ..no malas 29.02.2016 01:45
Paldies! Jau sen izlabots, konkrētais citāts bija no mākslinieka...
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV