Robotizētas mājsaimnieces nav zinātniskā fantastika - apliecina izstāde Māja I 2016

No attāluma vadāmi mājokļi, robotizētas „mājsaimnieces” un droni zemes mērīšanai.
Publicēts: 07.03.2016, Komentāri: 0

No attāluma vadāmi mājokļi, robotizētas „mājsaimnieces” un droni zemes mērīšanai – tā vairs nav zinātniskā fantastika, tā ir realitāte, par ko varēs pārliecināties izstādē „Māja I 2016”, kas no 10. līdz 13. martam notiks Ķīpsalā.

Gudrā māja ērtākai dzīvei

Ieslēgt kafijas automātu, nolaist žalūzijas un sasildīt mājokli omulīgam vakaram, esot vēl ceļā uz mājām? Šādu idilli piedāvā elektrotehnisko iekārtu uzņēmums “ABB”, ar kura piedāvājumu detalizēti varēsi iepazīties izstādē „Māja I”. Turklāt, izmantojot aplikāciju viedtālrunī, planšetē vai datorā, varēsi no attāluma kontrolēt visas mājokļa elektrotehniskās iekārtas.

Modernā nanotehnoloģiju virtuvē varēs paviesoties, apmeklējot „ARENS” stendu. Šādā virtuvē darbu atvieglos antibakteriāla mitruma, skrāpējumu, karstuma un skābju izturīga nanotehnoloģiju virsma un plazmas tvaiku nosūcējs. Radošu un dažādiem dzīves gadījumiem pieskaņojamu interjeru ir iespējams radīt ar atbilstošiem gaismas un skaņas instalāciju risinājumiem, kurus izstādē piedāvās „Unique” speciālisti. Viņi, starp citu, ir radījuši eleganto restorāna “Bibliotēka Nr. 1” terases apgaismojumu.

Modernās tehnoloģijas būvniecības sākumposmā

Viens no agrīnajiem būvniecības plānošanas posmiem ir profesionālu zemes mērījumu veikšana, kam seko apjomīgais un sarežģītais būvniecības plānošanas process. Arī šo skrupulozo un sarežģīto procesu ir iespējams krietni atvieglot. „Latvijasmernieks.lv” attīstās laikam līdzi un četras dienas izstādē prezentēs modernākos zemes mērīšanas risinājumus: aerofotogrammetriju, 3D lāzerskenēšanu, hidrobūvju zemūdens apsekošanu, kā arī ceļu projektēšanas pakalpojumus. Kad mērījumi ir veikti, jāķeras klāt pie būvdarbu plānošanas, kur savukārt gudrus padomus būves informācijas modelēšanas jauninājumos jeb BIM sniegs „Infoera” speciālisti.

Robotizēti palīgi ikdienas darbos

Labas ziņas aizņemtajiem saimniekiem – izstādē „Māja I” tiks piedāvāti jaunākie robotizētās mājas tehnikas produkti. Izcils palīgs ikdienas uzkopšanas darbos būs jaunākās paaudzes “iRobot” putekļsūcējs „iRobot Roomba 980”, kurš spēj uzkopt divreiz lielāku platību un var lepoties ar pamatīgāku sūkšanas jaudu nekā tā priekšgājējiem. Turklāt to ir iespējams vadīt ar aplikāciju tavā viedtālrunī!

Savukārt čaklais robots „SmartRobby” uzturēs formā piemājas zālienu, ļaujot saimniekam nodoties brīvdienu baudīšanai.

Izstādi rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darba laiks:

10.–12. marts 10.00–19.00
13. marts 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Ieejas biļete – EUR 6 
Pensionāriem, studentiem – EUR 5 
Skolēniem, invalīdiem – EUR 4
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) – EUR 15

Seko mums: www.facebook.com/izstademaja/

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV