Bērnu pasaule 2016 – labi vecākiem, jautri bērniem

Visdažādāko veikalu jaunumi vienkopus – plašā klāstā gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas... un vēl.
Publicēts: 18.03.2016, Komentāri: 0

Visdažādāko veikalu jaunumi vienkopus – plašā klāstā gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas... un vēl. Vecāku mieram un bērnu jautrībai blakus darbosies arī daudz dažādas rotaļu vietas, drošības kvartāls un lielā skatuve! Tas viss – izstādē „Bērnu pasaule” 8.–10. aprīlī Ķīpsalā!

Vienkopus viss nepieciešamais vecākiem un bērniem

Mammas, tēti un topošie vecāki, zīdaiņi, mazuļi un skolnieciņi, auklītes un pedagogi – ikvienam izstādē atradīsies kas vērtīgs. „Troll Smiltene”, „Elkor”, „LENO”, „MGS Factory”, „Baby-Vest”, „Deepy Sleepy”, „Hebe”, „Polarn O. Pyret”, „YappyKids”, „Eco Emi”, „Anna House”, „Zara Couture”, „Fliis Trade”... – tā ir tikai neliela daļa no uzņēmumiem, ar kuru jaunumiem varēs iepazīties izstādē. Profesionāļi ieteiks dažādu ģimeņu vajadzībām visatbilstošākās preces no plaša klāsta ­– sākot ar precēm topošajiem vecākiem, grūtniecēm, jaundzimušajiem un zīdaiņiem līdz pat noderīgām lietām bērnudārzniekiem un mazajiem skolnieciņiem.

Uzņēmumi piedāvās jau daudzu pircēju iecienītas preces un pakalpojumus, kā arī jaunumus – tā, piemēram, apakšveļu jaunajām māmiņām no „Bogema Lingerie” vai labi zināmā zīmola „Tako” jaunākos ratiņus. Iepirkšanos „Bērnu pasaulē” vēl patīkamāku padarīs atlaides, dāvanas un citi pārsteigumi! Kopumā izstādē piedalīsies apmēram 120 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un citu valstu uzņēmumu.

Profesionāļu padoms un atbalsts

Vēl vecākiem izstādē būs iespēja satikt dažādu jomu profesionāļus, lai pārrunātu sev interesējošas tēmas par bērna gaidīšanu, audzināšanu un pat skološanu. Tā, piemēram, pirmo reizi izstādē piedalīsies PEP mammas, kuras sniedz pirmo emocionālo palīdzību vecākiem no bērna piedzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam, palīdzot tikt galā ar dažādām grūtībām. Tie, kas ir bērniņa gaidībās, novērtēs iespēju satikt dūlas, kuras sniedz atbalstu gan pirms dzemdībām, gan dzemdību laikā. Savukārt bērnudārznieku un mazo skolnieciņu vecāki varēs uzzināt par dažnedažādiem interešu izglītības pulciņiem!

Jautras un aizraujošas aktivitātes bērniem

Līdzās preču un pakalpojumu piedāvājumam izstādē darbosies arī „Bērnu pilsētiņa”, kurā kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem bez papildu maksas piedāvās vairāk nekā 50 dažādi mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ar vērienu darbosies arī jau iemīļotais drošības kvartāls – bērni un vecāki tajā varēs satikt policistus, glābējus, elektriķus, mediķus un citu īpašo dienestu pārstāvjus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību. Un, kā ierasts, darbosies arī lielā skatuve, uz kuras ar dejām un dziesmām uzstāsies bērni no Rīgas, Jelgavas, Mārupes, Tukuma, Liepājas, Ogres, Valmieras, Ādažiem un citām Latvijas pilsētām.

Plašāka informācija par dalībniekiem, to jaunumiem, atlaidēm un īpašajiem piedāvājumiem mājaslapā: www.bt1.lv/bp

Izstādi „Bērnu pasaule” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, atbalsta – „DELFI”, „Cālis.lv”, „Mans Mazais”, „Māmiņu klubs”, „Šūpulītis”, „Pati Kids”, „3ade.lv” un citi.

„Bērnu pasaule 2016” darba laiks:

8. un 9. aprīlis 10.00–18.00

10. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 5 EUR, bērniem no 3 gadu vecuma un skolēniem – 3 EUR

Ģimenēm, pensionāriem, studentiem un invalīdiem pieejamas biļetes ar atlaidēm.

Seko mums!

www.facebook.com/bernuizstade

www.draugiem.lv/bernu-pasaule/

Un vēl! Izstāžu centrā Ķīpsalā paralēli notiks arī lielākā modes un tekstila izstāde Baltijas valstīs – „Baltic Fashion and Textile Riga”, kuru piektdien un sestdien varēs apmeklēt ar „Bērnu pasaule 2016” ieejas biļeti vai ielūgumu. Aicinām pievērst uzmanību „Baltic Fashion and Textile Riga” darba laikiem! Vairāk: www.bt1.lv/bt1/fashion

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV