Pateicība! Ar cerebrālo trieku slimā Kristapa māmiņa saka lielu Paldies Slavenibas.lv lasītājiem

Mazais Kristaps veiksmīgi ārstējas.
Publicēts: 24.03.2016, Komentāri: 2
Jau rakstījām, ka mazajam Kristapiņam ir 4 gadi un viņa diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka - spastiska tetraperēze, simptomātiska epilepsija. Šī diagnoze puisēnam ir kopš dzimšanas. Aicinājām lasītājus ziedot, cik kurš var atļauties un saņēmām lielu atsaucību


Esam saņēmuši Kristapa mammas Ingas Lazdānes pateicības vēstuli:

''Labdien!

Vēlējos pateikt, kā jau solīju iepriekš, ka Kristaps kopā ar tēti aizlidoja uz Slovākiju, kur 21.martā sākās 2 nedēļu rehabilitācijas kurss. kurš ilgs līdz 2 .aprīlim. Pagaidām rēķins nav pilnībā atmaksāts, bet tā kā tur braucam jau 3 reizi, viņi atļāva braukt un vēlāk atmaksāt iztrūkstošo summu. Pašlaik rēķina pilnīgai apmaksai trūkst 1962 EUR. Esam informāciju salikuši vairākos portālos un 2 nedēļu laikā ceram savākt iztrūkstošo. Vēlos pateikties Jums un Jūsu lasītājiem, kas arī mums daudz palīdzēja! LIELS PALDIES! Bez Jums Kristaps nebūtu ticis ārstēties.
Šeit būs dažas bildes no mūsu lidojuma.
Jauku dienu!
Inga''

Ziedojumu vākšanas kampaņu veidojām kopā ar portālu TOPRAKSTI.LV . Tikai kopīgi mēs varam izdarīt vairāk. Paldies Topraksti.lv veidotājiem un visiem, visiem, kas atsaucās šo rakstu popularizēt sociālajos tīklos un ziedoja kaut mazumiņu.

LASIET ARĪ: Palīdzēsim izglābt mazā Kristapa dzīvību; nepieciešami vien 4500 eiro

Fotogalerija


Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Inga 24.03.2016 21:27
Sobrid rekinu atmaksai trukst 1650 eur
0 0 atbildēt
ome 24.03.2016 18:49
es brīnos par mūsu valsti.pie varas stūres esošajiem glumekļiem pat bērnu veselība nerūp.Labi,ja cilvēki ziedo,bet vai sava artava nebūtu jāziedo arī valstij,mēs tak esam tās pilsoņi.mums tik daudz miljonāru....,dzīvojam taču 21.gadsimtā.iztur'bu mazajam ķiparam.
0 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV