Krievijas prezidents Vladimirs Putins ir nāvējoši slims ar vēzi

Par spīti Krievijas Federācijas prezidenta skarbajam tēlam, ziņas par viņa iespējamo saslimšanu ar muguras smadzeņu vai aizkuņģa dziedzera vēzi ir atspoguļotas vairākos ārzemju medijos.
Publicēts: 31.10.2014, Komentāri: 0

Par spīti Krievijas Federācijas prezidenta skarbajam tēlam, ziņas par viņa iespējamo saslimšanu ar muguras smadzeņu vai aizkuņģa dziedzera vēzi ir atspoguļotas vairākos ārzemju medijos, ziņo portāls inquisitr.com.

Jaunākā informācija par V. Putina varbūtējo slimību parādījusies medijā New York Post, kur tiek uzsvērts, ka iespējams, tieši slimības dēļ, V. Putins esot tik steidzīgi veicis uzbrukumu Ukrainai, kā arī norādīts uz Krievijas prezidenta pēdējo gadu vizuālajām pārmaiņām. „Ir viedoklis, ka V. Putinam ir atlikuši vien trīs gadi, ko dzīvot, un viņš vēlas savu vārdu ierakstīt vēsturē izplešot Krievijas robežas, gluži kā Pēteris Pirmais vai Staļins,” atklāj New York Post žurnālists Roberts Džonsons. Tāpat arī Džonsons norādījis, ka avoti no Baltkrievijas un Polijas viņam jau pirms vairākiem mēnešiem sniegušas ziņas, par Krievijas līdera saslimšanu ar muguras smadzeņu vēzi, tomēr, viņa rīcībā esot arī informācija, ka V. Putins slimojot ar aizkuņģa dziedzera vēzi. Džonsonam arī  zināms, ka Putinu ārstē pieredzējis ārsts no Austrumvācijas, ar kuru Putins iepazinies, kamēr dienējis Drēzdenē. Arī Apvienotās Karalistes ziņu portālā The Week publicists Krispins Bleks uzsvēris iespējamo Krievijas prezidenta slimību norādot uz to, ka ap pagājušajiem Ziemassvētkiem Putins, desmit gadu pirms viņa termiņa beigām no cietuma atbrīvojis vienu no saviem politiskajiem pretiniekiem , jo viņa mātei, esot diagnosticēts vēzis vienā no pēdējām stadijām.

Komentāri: 0
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV