Džeriņš policistu nosaucis par dauni, taukpurni ar kukuļos saņemto naudu nobaroto pakaļu

Iekšlietu darbinieku arodbiedrība jurista Džeriņa aprakstīto „mentu Daunili” esot atpazinusi kā policistu Dagili.
Publicēts: 29.03.2016, Komentāri: 16
 Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība uzskata, ka atpazinusi jurista Edgara Džeriņa sociālajos tīklos aprakstīto „vestē tērpušos pamuļķi Mareku Daunili” kā Valsts policijas darbinieku Mareku Dagili un pieprasījusi juristam atsaukt vairākus izteikumus par viņa diezgan zemu vērtēto policistu. Ņemot vērā, ka jurista un arodbiedrības dzīvīgajā un aizraujošajā sarakstē skarts būtisks jautājums par policijas darbinieku zemo profesionalitāti, tiek publicēta sarakste, ko publiskojis portāls Pietiek ar nelieliem īsinājumiem.

"Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības pieprasījums

Labdien Džeriņa kungs.

Pie mums ir vērsusies policijas amatpersona Mareks Dagelis [acīmredzot domāts Dagilis] saistībā ar Jūsu izplatīto informāciju dažādos interneta portālos, piemēram, šeit, kā arī Jūsu facebook profilā ir ievietots raksts.

Izvērtējot Jūsu facebook profilā ievietoto rakstu un tā saturu, kā arī virs raksta ievietoto teikumu jeb apgalvojumu: "Mareks Dagilis ir tupākais ments (par policistu saukties nav tiesīgs)”, kā arī Jūsu ievietotos komentārus, piemēram, „Tas bija Nissan NV elektroauto. Man kā lielu un mazu, ātru un lēnu, elektor, benzīna, gāzes, dīzeļa, ūdeņraža, vecu un jaunu mīlim iedeva notestēt Leaf un NV uz dažām dienām. Bija vēl viena smieklīga epizode. M.Dagilis teica, ka ies sastādīt protokolu. Es paprasīju vai viņu bērnībā sētā bērni sita, ka viņš ir tāds daunis. Viņš paprasīja vai man nav bail, ka policista apsaukāšana ir ierakstīta. Es pateicu, ka nav, jo tāds korumpēts taukpurnis nevarētu ņemt kukuļus, ja mikrofons un video strādātu. Viņš apklusa un aizgāja rakstīt protokolu. Kad atnāca ar protokolu, ieslēdzu telefonu. Dagilis ir iemesls tam, ka mentus sauc par musoriem, jo M.Dagilis pat nav ments, viņš ir musors!”, uzskatām, ka šādi Jūs ceļat neslavu ne tikai Marekam Dagelim, bet arī citām valsts policijas amatpersonām.

Uzskatām, ka Jums nav morālo tiesību apvainot vai celt neslavu nedz M.Dagelim, nedz citām Valsts policijas amatpersonām.

Ņemot vērā augstāk norādīto, aicinām Jūs izdzēst no Jūsu facebook profila šādas frāzes:

1) Mareks Dagilis ir tupākais ments (par policistu saukties nav tiesīgs) Latvijā!

2) [..] ka policija tiesā atzina, ka M.Dagilis ir nezinītis!:) [..]

3) [..] M.Dagilis teica, ka ies sastādīt protokolu. Es paprasīju vai viņu bērnībā sētā bērni sita, ka viņš ir tāds daunis. Viņš paprasīja vai man nav bail, ka policista apsaukāšana ir ierakstīta. Es pateicu, ka nav, jo tād korumpēts taukpurnis nevarētu ņemt kukuļus, ja mikrofons un video strādātu. Viņš apklusa un aizgāja rakstīt protokolu. Kad atnāca ar protokolu, ieslēdzu telefonu. Dagilis ir iemesls tam, ka mentus sauc par musoriem, jo M.Dagilis pat nav ments, viņš ir musors! [..]

4) [..] Nu šī konkrētā epizode beidzās ar to, ka viņš sāka draudēt (nejuristi varbūt to nedzird) [..].

Mēs ceram, ka nebūs nepieciešamība vērsties tiesā ar prasības pieteikumu par personisku aizskārumu, kas izpaužas kā goda un cieņas aizskārums.

Norādīto lūgumu lūdzu izpildīt nekavējoties, bet ne vēlāk kā līdz 25.03.2016.

Paldies.

Cieņā, Mareka Dagiļa pārstāvji

Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrība

. . . . . . . . . . . . .

Jurista Edgara Džeriņa atbilde


Vai LID ir Lielo Idiotu&Dauņu arodbierība!? Ja tā, tad sirsnīgs paldies jums, jo jūsu biedru vidū tiešām ir daži visnotaļ aprobežoti tipiņi!

Taču sāksim ar to, ka pie jums ir vērsies Mareks Dagelis. Taču man nekad nav bijusi nekāda saskarsme ar nekādu M.Dageli (tiesas spriedumos kā analfabētu norāda M.Dagili)! Jūsu minētajos linkos ir runa par pavisam citu personu - Mareku Daunili! Līdz ar to mēs šo sarunu varētu slēgt!

Taču man ir aizdomas, ka jūsu minētais M.Dagelis ir tas pats M.Daunilis, par kuru ir runa jūsu minētajos interneta linkos. Ja tas tā ir, tad es apstiprinu, ka Mareks Daunilis ir tupākais ments (ja godīgi, tad tieši tādi menti ir iemesls terminam "musors") Latvijā un esmu gatavs to pierādīt tiesā!

Man ir bijuši 3 tiesu procesi saistībā ar šo deģenerātu (tiešām šis vestē tērpies pamuļķis ir "policijas amatpersona"...!? Jūs laikam jokojat!? Tad rodas jautājums, kāpēc viņš uzvedas kā padumjš bomzis, nevis cienīgs policists!?), un visās trijās lietās spēkā ir stājušies tiesas spriedumi par to, ka Mareka Dauniļa sastādītie protokoli ir nepamatoti! Turklāt manā rīcībā ir vairāki videoieraksti, kuri nepārprotami pierāda, ka M.Daunilis ir aprobežots, CSN u.c. elementāras lietas nezinošs un kompleksu nomākts deģenerāts, kuram nav vieta policijas dienestā!

Cita starpā vēlos vērst LID uzmanību uz faktu, ka tvnet.lv nav mans portāls un manās niecīgajās iespējās nav kontrolēt to informāciju, ko publicē Latvijā populārākais interneta portāls latviešu valodā!

Savukārt LID draudi ietekmēt manu vārda brīvību manā personīgajā kontā sociālajā tīklā FB manu draugu un paziņu vidū rada iespaidu, ka LID ir sakāpis galvā tāpat kā M.Daunilim!

Nu labi, klauni, paskaidrojiet, lūdzu, kas man tur īsti ir jādara 25.martā - oficiālā brīvdienā un manas mammas vārda dienā!? Deģenerāts M.Daunilis par visām zaudētajām lietām un nekompetenci nav atvainojies ne man, ne citiem nepatiesi apsūdzētajiem transportlīdzekļu vadītājiem! Tāpēc lūdzu jūs un M.Daunili nekavējoties atvainoties man un visiem citiem tiesu spriedumos minētajiem t/l vadītītājiem, bet ne vēlāk kā līdz 26.03.2016.! Pretējā gadījumā ejiet d…! Un pa ceļam nobučojiet M.Dauniļa ar kukuļos saņemto naudu nobaroto pakaļu!

Bez cieņas, E."

Valsts Ceļu policijas inspektors Mareks Dagilis

LASIET VĒL: Īsts kino! 5 ceļu policijas vienības Ķekavā dzenas pakaļ dzērājšoferim

LASIET ARĪ: Paši smieklīgākie autovadītāju paskaidrojumi ceļu policijai Latvijā

Komentāri: 16
Avots: Tvnet.lv
Foto: Ekrānšāviņš no Youtube.com
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

aa 18.04.2016 22:01
Prātvēders Džeriņš vienu teikumu murmina desmitām reižu un domā, ka ir baigai gudrelis.
0 0 atbildēt
a 31.03.2016 22:11
nav dūmu bez uguns
0 0 atbildēt
Apac 31.03.2016 15:08
Ja jurists šādi var runāt tad man nav komentāru. Anulējiet diplomu ar steigu !!!!
2 4 atbildēt
Apsargs 31.03.2016 13:48
Pretīgi skatīties šādus "gudrīšus" ar kamerām. Vairāk par savām tiesībām neko nezin un tēlo gudro... Cik reizes varēja saskaitīt vārdu tiesības? Ap 50x ? Ir arī pienākumi, ko katram arī ir pienākums zināt! Nerunājot jau par vienkāršu ētikas kodeksu...
2 3 atbildēt
Henri 31.03.2016 09:53
Dzēriņš ir tupākais jurists Latvijā. Cik lietas ir vinnējis, pret ceļa policiju?
1 5 atbildēt
Eds 31.03.2016 05:46
Nu mēģina pildīt savus pienākumus,bet likumu zināšana un izglītības līmenis atbilst atalgojumam. Manuprāt ceļu policijas,izglītotas un kompetentas ir stipri par maz!
1 0 atbildēt
XC 30.03.2016 08:25
Izskatās ka,lai kļūtu par juristu nav jākārto tests,ka neesi pilnīgs idiots. Pretējā gadījumā Padžeriņš izkristu.
2 3 atbildēt
AX 30.03.2016 08:23
Lasot vien Džeriņa tekstus samazinās IQ.
3 2 atbildēt
wo 29.03.2016 21:51
Padomaaju pie sevis, diez, ja vinsh shito policistu satiktu aarpus darba laika, bez savas kameras, arii buutu tik brassh? :)) Un starp citu, tam mashinaa sedoshajam- tik daudz gudriibas, kaa vistas kaajaa galjas.
14 47 atbildēt
nja 29.03.2016 21:32
intelekts tā vien spraucas ārā no šādiem caurbirušā jurista tekstiem.Laikam cietumā sēžot, ne tikai dupsēts, bet arī pa galvu dabūjis.
1 15 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV