Vladimirs Putins izsmiets pilnībā. Popularitāte skandaloza

Publicēts: 31.03.2016, Komentāri: 8
Diemžēl autori dziesmas radīšanā un videoklipā ieguldījuši milzu resursus, taču galvenais varonis pat nav par matu līdzīgs Krievijas prezidentam Putinam. Ne vizuāli, ne pēc balss. Atgādinām, ka Krievijas spicākajā TV humora šovā Comedy Club jau sen darbojas īsts Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks.

Klemens Slakonja (Klemen Slakonja)
Uzziņai:

Slovēņu šovmena radītais mūzikas video Putin Putout guvis milzu panākumus interneta vietnē Youtube, kā arī sociālajos tīklos - kopā tas skatīts vairāk kā 4 miljonus reižu.

Daudzi priecājas, bet daudzi šo video uzskata par rupju.

Dziesma Putin Putout debiju piedzīvoja Slovēnijas Eirovīzijas dziesmas nacionālās atlases šovā. Putina atveidotājs ir slovēņu aktieris un mūziķis Klemens Slakonja. Viņš aicinājis parodiju uztvert ar veselīgu humoru.

Dziesmā akcentēta Krievijas tieksme politikas veidošanā un citu valstu ietekmēšanā, gāzes resursu atkarība no Krievzemes, prezidenta Putina vēlme atjaunot Krievijas lielvalsts lomu pasaulē. Tāpat Putins pavilkts uz zoba par regulāro publisko izrādīšanos, demonstrējot savas kaujas mākslas zinības, jājot uz zirga ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu, kā arī zīmēšanos kopā ar dzīvniekiem.

Lūk, īstais Putina atveidotājs, parodists. Interesanti un smieklīgi. Līdzīga balss un ārējais veidols. Patiesi smalki režisēts un piestrādāts. Comedy Club. Dmitrijs Gračovs (Дмитрий Грачев)

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skolnieciņš no sidrabbirzs 29.01.2021 11:23
Aleksejs Navaļnijs ir bezbailīgs, godīgs, tiešs un atklāts cilvēks. Viņš ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš iestājas par demokrātisko vērtību un brīvību saglabāšanu mūsdienu Krievijā. Viņa drosme un degsme ir apbrīnojama. Aleksejs Navaļnijs ir kā Dievietes Temīdas zobens viņas stingrajā rokā. Diemžēl mūsdienu Krievijā, kuras pārvaldi ir monopolizējis Vladimirs Putins un partija ‘’Vienotā Krievija’’, vārda un uzskatu brīvība ir vien uz papīra. Reālajā dzīvē tagadējā Krievijā nav nedz vārda, nedz uzskatu brīvības. Tas ir skumji, ka cilvēkus par sava privātā viedokļa paušanu var savākt Krievijas policija. Mūsdienu Krievijā valda šovinisms – militārais un pareizticīgās baznīcas kults. Piemēram, brīvdomīgiem pagāniem un pacifistiem Krievijā dzīve nav salda. Tas nav normāli, ka Krievijas Federācija virzās uz jauna totalitārā režīma izveidi. PSRS laikos bija komunistiskā diktatūra, bet pašreizējā Krievijas Federācijā valda kapitālistiskā diktatūra. Vladimira Putina personības kults nav pareizs. Tas, ka Vladimiru Putinu glorificē dzīves laikā, jebkuram saprātīgam un sevi cienošam cilvēkam var šķist nenormāli. Krieviju ir jāpārvalda tautai (cilvēkiem, kas dzīvo Krievijā) nevis šaurai cilvēku grupai, kura ir izzagusi savu valsti un turpina veikt noziegumus pret savu tautu. Manuprāt, Aleksejs Navaļnijs ir varonis. Novēlu Aleksejam Navaļnijam visu to labāko. Lai visvarenā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš no sidrabbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #sidrabbirzs
1 0 atbildēt
jurģis 31.03.2016 14:47
Es to tā neatstātu.
0 0 atbildēt
ja 31.03.2016 09:37
man patīk
0 0 atbildēt
es 31.03.2016 07:07
tadu meslu jaizmet no aktieriem
4 4 atbildēt
arī es > es 31.03.2016 09:30
aizveries stulbeni.pašu no kautkurienes jāizmet.laba parodija par oligarhu
3 0 atbildēt
Olga 31.03.2016 04:25
video ir ļoti smalki pērnestā nozīmē izveidots un sniedz daudz zemtekstus atklājot prezidenta dabu
5 5 atbildēt
par slov 31.03.2016 04:24
pilnigs mēsls tas video
8 5 atbildēt
Igors 31.03.2016 04:07
Slovēnu aktieris vispār nav līdzīgs Putinam, bet krievu gračovs tieši desmitniekā smīdina
8 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV