Izstāde Nature Expo 2016 - darbiem dārzā, mežā un uz lauka

Ikviens izstādē varēs atrast sev tīkamākos puķu stādus gan balkona puķu kastei, gan dārziņam. Plašā izvēlē būs arī augļu koki un krūmi, stādi dzīvžogiem, skuju koki un krūmi, kā arī puķu un zālāju sēklas.
Publicēts: 19.04.2016, Komentāri: 0

Izstāde „Nature Expo 2016” – darbiem dārzā, mežā un uz lauka

Stādi, sēklas, augsnes uzlabotāji, dārza tehnika un inventārs, meža un lauksaimniecības tehnika, floristu konkurss, semināri... un vēl daudz kas cits no 22. līdz 24. aprīlim sagaida starptautiskās lauksaimniecības, dārzkopības un mežsaimniecības izstādes „Nature Expo 2016” apmeklētājus Ķīpsalā.

Viss nepieciešamais dārza darbiem

Ikviens izstādē varēs atrast sev tīkamākos puķu stādus gan balkona puķu kastei, gan dārziņam. Plašā izvēlē būs arī augļu koki un krūmi, stādi dzīvžogiem, skuju koki un krūmi, kā arī puķu un zālāju sēklas. Stādus piedāvās individuālie stādaudzētāji – Daila Trubiņa, Alda Sīmane un Juris Strods, zemnieku saimniecības „Dzērves”, „Vējiņi”, „Pīlādži” un „Lielrubeņi”, Pūres dārzkopības izmēģinājumu stacija, peoniju dārzs „Ziedoņi”, veikals „Vālodze V”, uzņēmums “Dārzu centrs “Hedera”” un vēl daudzi citi.

Līdzās plašajam stādu un sēklu piedāvājumam būs pieejami arī augsnes uzlabotāji un augu aizsardzības līdzekļi no tādiem uzņēmumiem kā „BioDeposit”, „Greenwalk”, „Agro-Synt” un „Matogard”, dažādu veidu siltumnīcas no „Averto”, „Plastena” un citiem, dārza tehnika un inventārs no tādiem uzņēmumiem kā „Dojus Latvija”, „DM Tehnika”, „Smart Robby” un „Modo Golf”. Tāpat plašā klāstā būs dārza mēbeles, telpaugi un viss, kas nepieciešams floristikai. Vēl apmeklētāji varēs saņemt konsultācijas un uzzināt par ainavu arhitektūras, apzaļumošanas un labiekārtošanas iespējām.

Mežsaimniecības un lauksaimniecības produktu piedāvājums

Izstādē būs satiekami arī spēcīgi lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares spēlētāji. Meža un lauksaimniecības tehniku prezentēs tādi uzņēmumi kā „Dojus Latvija”, „UOT”, „IKU Eduards” un citi. AS “Latvijas valsts meži” izstādes „Nature Expo 2016” apmeklētājus iepazīstinās ar mūsdienīgu meža apsaimniekošanas ciklu, kā arī ar produktu un pakalpojumu piedāvājumu meža īpašniekiem un mežsaimniecības uzņēmumiem.

Semināros uzzināsiet, kā pasargāt dārzu no kaitēkļiem un slimībām

Valsts augu aizsardzības dienests izstādē piedāvā divus seminārus dārzniekiem un ikvienam, kam ir kaut neliels piemājas dārziņš. 22. aprīlī semināra „Augu karantīnas organismi un augu pases” laikā klausītāji gūs informāciju, kas palīdzēs nekļūdīties stādu iegādē, – par augiem bīstamajiem karantīnas organismiem un to, kādiem augiem ir nepieciešamas pases un kādai informācijai tajās ir jābūt. Savukārt 23. aprīlī seminārā „Kaitnieki mūsu dārzā” interesenti uzzinās, kur meklēt informāciju par izplatītākajiem dārzu kaitēkļiem, kāpēc ir jāveic augsnes analīzes un kā mazināt augu aizsardzības līdzekļu lietošanu ar alternatīvām metodēm.

Latvijas atklātais floristu konkurss „Pavasara elpa”

Pirmo reizi „Nature Expo” laikā, 22. un 23. aprīlī, notiks Latvijas atklātais floristu konkurss „Pavasara elpa”. Izstādes apmeklētājiem būs unikāla iespēja vērot konkursantu radošo procesu – no sākuma līdz pat beigām! Pirmajā izstādes dienā par uzvarētāja titulu cīnīsies bērni, savukārt otrajā dienā – pieaugušie. Tāpat puķu mīļiem būs iespēja apskatīt košu floristikas objektu izstādi „Pavasara saule” un atdot savu balsi par labāko.

Uz izstādi kopā ar visu ģimeni!

Ģimenes uz izstādi droši var nākt kopā ar bērniem, jo tajā varēs ne tikai sagatavoties pavasara darbiem, bet arī apskatīt alpakas, trušus un citus sīkdzīvniekus. Vēl mazāko izstādes apmeklētāju priekam darbosies gan maksas, gan bezmaksas „Annels” piepūšamās atrakcijas. Kamēr bērni priecāsies un rotaļāsies, vecāki varēs aplūkot vides objektu zonu ar dažādām skulptūrām, dārza mēbelēm, dekoriem un vēl daudz ko citu. Tāpat apmeklētāji ir aicināti piestāt pie amatniekiem un mājražotājiem, lai iegādātos kādu darinājumu vai gardumu, kas nes līdzi visu labāko no dabas!

Uzzini par izstādes jaunumiem un aktualitātēm pirmais! Ieskaties mājaslapā:www.bt1.lv/nature/!

„Nature Expo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko mums!

facebook.com/NatureExpo

draugiem.lv/natureexpo/

„Nature Expo 2016” darba laiks:

22. aprīlis 12.00–18.00

23. aprīlis 10.00–18.00

24. aprīlis 10.00–17.00

Ieejas biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 2,50 EUR

Pensionāriem, studentiem, invalīdiem – 1,50 EUR

Ģimenes biļete (divi pieaugušie un viens bērns) – 5 EUR

Bērniem līdz 7 gadu vecuma ieeja bez maksas!

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV