Ivetas Strautiņas Ušakovas totālā izgāšanās

Rīgas mēra simpātiskā sieva Iveta Strautiņa-Ušakova publiski izgāzusies tēmas apspriešanā, kurā galīgi neorientējas.
Publicēts: 30.04.2016, Komentāri: 31
Pēdējās dienās lielu popularitāti izpelnījusies Rīgas mēra simpātiskā sieva Iveta Strautiņa-Ušakova ar savu skandalozo vēstuli feisbukā, kurā lūdza sabiedrību aizstāvēt Nilu Ušakovu. Ļaudis tika aicināti nomainīt profila bildes ar uzrakstu Es esmu Ušakovs. Aicinājums ieguva milzu kritiku, sakot: šeit notiek ņirgāšanās gan par Latvijas okupāciju, gan teroristu upuriem Parīzē - jo kartiņa bija identiska tekstam: Es esmu Čārlijs.

No sabiedrisko attiecību viedokļa mēra kundzes gājiens sanācis totāla izgāšanās un visveiksmīgākais, ko viņa būtu varējusi darīt, būtu bijis paklusēt par tēmu, kurā pati neorientējas. Atbalstu Strautiņas akcija neguva.

Arī portāls Pietiek.com publicējis asu kritiku Strautiņai un uzdod dažus jautājumus par citu Ivetas frāzi:

"Ar lielu interesi lasīju Jūsu domas līdz 8.punktam: "Kā mēs varam runāt par bēgļu un imigrantu integrāciju, par kaut kādām integrācijas programmām, ja joprojām ir ārsti, kas, pārkāpjot Hipokrāta zvērestu, atsakās ārstēt bērnu, kurš nerunā latviski?"

Vai Jūs bijāt klāt šajā vizītē? Man kā sabiedrības pārstāvei tas būtu ļoti svarīgi, jo tad Jūs vienīgā neitrāli un objektīvi varētu pielikt punktu nevajadzīgai ažiotāžai un skaļi pateikt: "Jā, es tur biju, ārsts ir ļauns, meitene nesaņēma palīdzību."

Jo negribētos ticēt, ka tāda simpātisku iespaidu radoša dāma kā Jūs (turklāt vēl Rīgas domes pārstāve un Rīgas mēra kundze) atļautos publiski šādi apgalvot tikai tāpēc, ka "viena tante teica" jeb "svešā mēlē televīzijā teica māte, kas pati pat nav uzskatījusi par vajadzīgu vizītē būt klāt".

Un, ja tomēr nebijāt klāt, vai šāda apgalvojuma publiska paušana ir korekta? Vai tā nav papildu spiedienu raisoša? Vai Jums kā mēra kundzei nebūtu jāizvairās no šādu nepamatotu "faktu" bārstīšanas? Vai, liekot roku uz sirds, ticat, ka Latvijā ir kāds ārsts, kurš atteiktu bērnam palīdzību valodas nezināšanas dēļ?

Un, ziniet, diezgan droši varu Jums teikt, ka bēgļi, kas vēlas dzīvot Latvijā, drīz vien pratīs valsts valodu - katrā ziņā ātrāk par histērijas autori māti, kurai Jūs piebalsojat, un viņas meitu.

Karikatūras lietā gan daudz sarakstījāt, tikai, atšķirībā no "ļaunā ārsta lietas", te katrs pats varēja redzēt, kas ir kas...

"Es esmu Ušakovs"? Varbūt drīzāk - "Es esmu nepamatoti apvainotais ārsts, kurš pēc labākās sirdsapziņas ārstē arī tos pacientus, kuri neciena manu valsti"?"

BILŽU GALERIJA

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

haralds 01.05.2016 08:44
Rīgas mēra simpātiskā sieva Iveta Strautiņa-Ušakova neorientējās tēmā, nevus apsriešanā!
Rīgas mēra simpātiskā sieva Iveta Strautiņa-Ušakova publiski izgāzusies tēmas, kurā galīgi neorienterējas, apspriešanā.
2 2 atbildēt
dick 01.05.2016 06:31
Kretīniska petene !
1 13 atbildēt
Luna 30.04.2016 21:23
Iespējams, ka Iveta neorientējas valsts pagātnes vēstures labirintos (tapat kā lielākā daļa valsts iedzīvotāju un pat vēsturnieku - to vēstures faktu interpretāciju un arī vēstures grāmatu ir daudz un dažādu!). Iespējams, ka viņai vajadzeja "paklusēt" (kā daudzi iesaka!). Taču tas, ka viņa tik drosmīgi (zinot, ka tiks aprieta!) metusies aizstāvēt savu vīru, ir gan neparasti,gan aizkustinoši, gan pasaizliedzīgi. Tas ir nenoliedzami, un par to viņu apbrīnoju un cienu! Kaut biežāk būtu tieši tā!
1 48 atbildēt
Aplis 30.04.2016 21:07
Ja mēs neturēsim saikni ar krieviem es gribu redzēt kā mēs visu nokārtosim.mans mūžs ir garš un it jau tiešām uz beigam bet man gr''utā tiešām nelaimē nonākušai palīdzēja krievu tautibas cilvēki bet latvietis vīpsnāja aiz stūra'eEs nesaku ka visi ir latvies''si vienādi tapat arī citaut tieši ,un kāpēc jācies visiiem. bet par to triku malais sieva gods un slava ka cinās un aizstāv savu dzīves biedru.jauks piemers.
23 3 atbildēt
Sisi 30.04.2016 21:00
Malacis;Te tik zin ka domat kas bijis un acīs duras citu valstu neb''''utības bet skabarga kas durās arvien dziļāk Latvijas zemē to neredz,paši sev ceļ algas,bet daudzi slīkst nabadz;ibā.un to naidu kurina paši tik to vien dzirdam ,mums uzbruks,mums jāmāk aisargāties ,esiet modri ,vai tā nav kara un attiecību saāsināšana,Es esu vecs cilvēks un tā es saprotu bet kā mēs tikuši tik tālu un man žēl to krievisko bernu,kuriem ir krievu tautība un dzimuši latvijā un domā ka tā ir viņu zeme,Kāpēc tad latvieši bēg uz citām zemēm un ja tur izturētos pret viniem tāpat ,vai mums patiktu ?
3 1 atbildēt
meitene 30.04.2016 18:36
Ja,varbut Iveta neprata pasniegt pareizi informaciju,bet,malace,aizstaveja savu viru,ka nu prata.Es butu rikojusies tapat.Mes,latviesi,sa ka ta atradisim vainigo...
2 4 atbildēt
KROSKA 30.04.2016 17:50
BEIDZAT VIENREIZ EST VIENS OTRU,TADA MAZA VALSTINA NEVAR SADZIVOT,KAUNS.
6 25 atbildēt
si > KROSKA 30.04.2016 20:08
kas tas par mēru.ka balso pret valsts valodu un katru gadu apmeklē to krievu mostru..manās acīs ušaks ie 0 apaļa!!!
14 3 atbildēt
Velga Drupa 30.04.2016 16:15
Tā blondīne nav vērta mūsu uzmanības.
32 2 atbildēt
... 30.04.2016 15:38
Būtu domājuši kur ņemt naudu medicīnā, nevis klačas taisījuši par neko, ļoti nesmuki uzvedās kā viens tā otrs.CCC
18 23 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV