Pēdējais zvans! Vērtīgi padomi meitenēm, kā sapucēties seksīgām un daiļām

Noderīgi padomi, kā absolventēm visskaistāk uzcirsties uz pēdējo zvanu.
Publicēts: 12.05.2016, Komentāri: 21
Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi. Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus.

2016.gada 13.maijā Latvijas skolās pēdējais zvans - viena no skaistākajām dienām skolēnu dzīvē, tāpēc daži ieteikumi, kam jāpievēršs uzmanība un kā labāk sapucēties šādām svinībām.

Meitenēm viena no labākajām izvēlēm ir tradicionālā kleitiņa, melnā vai brūnā krāsā ar baltu vai smilškrāsas priekšautu.


Kleitiņa drīkst būt īsa, jo šis pasākums nav operas apmeklējums, bet gan jauniešu atvadas no skolas. Optimālais garums kleitai ir 15-20 cm virs ceļa, bet priekšauts par 5-7 centimetriem īsāks par kleitu.

Šo papildiniet ar miesaskrāsas vai baltām garajām zeķēm un būsiet dienas karaliene savā pēdējā skolas dienā.

No apaviem derēs kurpes ar slēgtu papēža daļu uz 5-12 centimetru papēža, kas vēl vairāk izcels kleitu un jūsu augumu.

Starp citu, kleitas var būt dažādas krāsas: pelēka, brūna, tumši zaļa, tumši zilā krāsā, bet šīs krāsas labāk derēs meitenēm ar gaišiem matiem.Brunetēm vēlams izmantot maigos toņos: gaiši rozā, krējumu, pistācijas, smiltis. Kā ideāls aksesuārs šiem tērpiem būs pērlēs un auskari. Izvairieties no masīvām aprocēm, vislabāk lietot plānas sudraba vai zelta ķēdītes. Pie kleitas klāt derēs garās zeķes melnas, miesaskrāsas vai baltā krāsā.

Arī klasiskais stils ir pieņemams pēdējā zvana dienā. Varat vilkt baltu blūzīti un klasiskus svārkus līdz celim. Šo tērpu droši varat papildināt ar plānu ādas jostu. Pie melniem un ziliem svārkiem atbilst balta josta, pelēkiem - brūna, bet brūniem - melnas krāsas josta. Runājot par apaviem, vēlams valkāt slēgtus apavus ar šauru papēdi ne zemāku par 7 cm.

Puišiem apģērbu un apavu izvēle pēdējam zvnam nebūs nekas sarežģīts. Viņiem derēs uzvalks, krekls un klasiskās kurpes. Siltākā dienā žaketes vietā var vilkt vestīti. Krekla krāsu ir labāk izvēlēties neitrālu: balta, bēša, gaiši zila, uzdrukas uz krekliem vai spilgtas krāsas būtu nevietā. Tie, kam nepatīk tradicionālās bikses ar bukti, var izvēlēties cita stila bikses. Droši izvēlieties melnas, brūnas, smilškrāsas vai tumši zilas bikses. No džinsiem šājā dienā gan būtu jāatsakās.

Tātad, ja nav atlicis laiks piemeklēt kādu īpašu tērpu rītdienas notikumam, tad nebūsiet zaudētājas, ja izvēlesieties svārkus un baltu blūzi. Atrast šo komplektu nebūs grūti. Blūze vai krekls var būt izgatavoti no kokvilnas vai zīda. Slaidas meitenes droši var atļauties īsus svārkus, tie ļoti labi izcels Jūsu augumu, ja klāt pievilksiet arī augstpapēžu kurpes.

FOTOGALERIJA  - PIKANTA
Komentāri: 21
Autors: Kaspars Ūdris
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

wow 13.05.2016 01:33
a cik tas sexīgums izmaksās vecākiem?prec cilvēku vai drēbes uz pakarināmā
0 0 atbildēt
Rīga 13.05.2016 00:43
loti pareizi - uz izlaidumiem ir jātērpjas seksīgi!
1 0 atbildēt
Biruta Mortukāne ex.Spridzāne 12.05.2016 22:51
Jauki , ka pēdējais zvans un tiešām vajag sapucēties , bet nav saprotams , kāpēc bieži pieliek klāt to seksīgumu . Laikam liek lielas cerības , ka vēl kāda ar izcilu seksīgumu papildinās Latvijas lepnumu rindas vismaz porno jomā , ja kam prātīgākam prāts par īsu un šauras intereses. (giggle)
2 0 atbildēt
... 12.05.2016 22:01
Kāpēc tiek stāstīts par Krievijas skolu beidzēju modi Latvijai???
1 1 atbildēt
Plikums 12.05.2016 21:48
Jā, jo plikāk, jo labāk. Rīgā pilns ar dienvidniekiem, kuri nekautrīgi skatās uz visām- pat daudz apģērbtākām sievietēm. Ja nevēlaties pasargāt māsas, meitas, sievas, vai paši sevi,tad turpiniet tādā garā. Ja meitenei nav iekšējā skaistuma, tad jau laikam jāģērbjas piedauzīgāk. Nu vispār, bērnus jau mums vajag.
3 1 atbildēt
Dy 12.05.2016 20:21
Par kleitiņām ar priekšautiņiem ir laba doma! Bet diez vai to domu jaunieši tagad sapratīs? Manas meitas jau izaugušas, un pat man nebija skolas kleita ar priekšautiņu. Tas bija ļoti sen..., manai mammai tāda skolas forma bija. Viņai tagad 75.
30 10 atbildēt
vecis 12.05.2016 20:15
vai ar to seksīgumu nevar drusku iepauzēt; jau no mazotnes māca seksīgi, seksīgi.. ko tas apzīmē normālā latviešu valodā; maucīgi , maucīgi..!!
to visu vēl paspēs , kad skolu pabeigs, bērniem bērni jau ir pa pilnam..
21 35 atbildēt
Bāba > vecis 12.05.2016 21:08
Muļkis esi. viņām tak pāri 18. lai dar akā grib
1 6 atbildēt
bābai- > Bāba 12.05.2016 22:04
muļķis nēesmu, bet riebjas tas mauciskums , kas katrai jau uz pieres driz būs rakstits
3 1 atbildēt
Skaidra > vecis 13.05.2016 00:41
Vārds vietā ! Kam latviešu valodā seksīgums , kad pareizāk būtu maucīgums !Tas tagad izrādās svarīgāk par gaumīgumu un iekšējo cilvēka būtību .
3 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV