TV Zvaigzne Kristīne atzīstas, ka viņai ir vēzis VIDEO

Otrdienas vakaros realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem un, pats galvenais, tā dalībniekiem jāpavada, turoties pie "validola" iepakojuma, jo jau ierasts, ka tie izvēršas īpaši dramatiski.
Publicēts: 05.11.2014, Komentāri: 0

Otrdienas vakaros realitātes šova TV Zvaigzne skatītājiem un, pats galvenais, tā dalībniekiem jāpavada, turoties pie "validola" iepakojuma, jo jau ierasts, ka tie izvēršas īpaši dramatiski. Arī šis vakars nebija izņēmums, – kā vēstījām, jau kuro reizi sēžot uz izbalsošanas strīpas, Kristīne ne tikai saglabā vietu, bet gan nāk klāja ar paziņojumu, ka viņai ir vēzis pēdējā stadijā.

Portāls Skaties.lv nolēma atskatīties uz to, kas tad īsti norisinājās šā vakara šovā saistībā ar “Dzelzs lēdiju”, kā viņu nodēvēja Ieva Adamss, un pārējo reakciju, kas sekoja pēc viņas šausminošā paziņojuma. Atgādināsim, – īsi pirms balsojuma beigām tablo vēstīja, ka šovu atstāj Kristīne, taču pēdējā brīdī viņas fani sasparojās, un tieši viņu aktivitāte ļāva topošajai māmiņai saglabāt vietu šovā. Dāma, kura pirms kāda laika paziņoja lieliskus jaunumus par bērniņa gaidībām, šovakar tiešajā ēterā visiem atklāja briesmīgu vēsti – viņai ir dzemdes kakla vēzis pēdējā stadijā…

To, vai tā ir, vai nav taisnība, noteikti uzzināsim tikai laika gaitā, tāpēc varbūt apkārtējie šo nav uztvēruši pietiekami ētiski, jo pār nabaga meiteni bira milzīga kritikas un pat aizvainojumu jūra. Tādēļ nolēmām uzdot jautājumu arī jums, lasītāji – vai Kristīne melo?

Komentāri: 0
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Skaties.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV