Ķīpsalā foršākie suņi un kaķi! Latvijas uzvarētājs jau 11.jūnijā

Jau 11. un 12. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde „Latvijas uzvarētājs”, kurā vienkopus būs aplūkojami ne tikai dižciltīgi suņi, bet arī augstdzimuši kaķi no Latvijas un ārvalstīm.
Publicēts: 27.05.2016, Komentāri: 0

Pirmoreiz izstādē „Latvijas uzvarētājs 2016” gan suņi, gan kaķi!


Jau 11. un 12. jūnijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde „Latvijas uzvarētājs”, kurā vienkopus būs aplūkojami ne tikai dižciltīgi suņi, bet arī augstdzimuši kaķi no Latvijas un ārvalstīm.

Latvijas felinoloģijas asociācija „Felimurs” prezidente Vija Klučniece saka: „Jau ilgāku laiku domājām, kāpēc vasaras ieskaņā skaistuma sacensībās atļauts piedalīties tikai suņiem? Tāda netaisnība jālabo! Un, lūk, beidzot arī jūnijā atkal visi būs kopā! Arī skatītājiem noteikti būs interesantāk aplūkot ne tikai labākos draugus – suņus, bet priecāties arī par neatkarīgajiem un lepnajiem dažādo šķirņu kaķiem”.

Dižciltīgie murrātāji

Ķīpsalā pulcēsies vairāk nekā 200 kaķu no Latvijas un ārvalstīm. Starp aptuveni 20 kaķu šķirnēm izstādē varēs aplūkot Latvijā maz pārstāvētas kaķu šķirnes, tādas kā Bombejas kaķi, Singapūras kaķi, Ēģiptes mau un citi retumi. Starp citu, šie retie augstdzimušie minči būs skatāmi speciālā reto kaķu šķirņu šovā svētdien – 12. jūnijā. Savukārt izstādes pirmajā dienā, 11. jūnijā, notiks balti iekrāsoto kaķu šovskaķu šovs, kurā apmeklētāji varēs pamielot acis pie garspalvainiem, īsspalvainiem, pūkainiem un asspalvainiem minčiem, kuru raibo kažociņu rotā arī baltā krāsa. Un tādas nudien ir daudzas šķirnes – gan britu īsspalvaino, gan skotu nokareno ausu kaķi, gan Norvēģijas meža kaķi, Menas jenotveidīgie un vēl daudzi citi! Būs gan divkrāsaini, gan trijkrāsaini kaķi, gan arī tādi, kuru kažoka pamatkrāsa ir balta, bet to atdzīvina tikai daži krāsu plankumi.

Abās izstādes dienās skatītāji varēs vērot kaķēnu, junioru, pieaugušo kaķu un kastrātu ringus, kuros minči sacentīsies par uzvarētāja titulu. Tikai reizi gadā tieši šajā izstādē labākais pieaugušais runcis un kaķene ir tiesīgi iegūt titulu „Latvijas uzvarētājs 2016”, bet izstādes noslēgumā katras šķirnes labākie sacentīsies par izstādes absolūtā uzvarētāja titulu.

Lieli un mazi, garspalvaini un lokaini suņi

Savukārt suņu mīļotājus priecēs vairāk nekā 2000 mazi, lieli, garspalvaini, īsspalvaini, lokaini un pavisam bezspalvaini visdažādāko šķirņu suņi no 12 valstīm. Līdzās populārām šķirnēm izstādē piedalīsies arī Latvijā nereģistrētas šķirnes, kuras ir iespējams redzēt tikai šajā izstādē, piemēram, Havanas bišons, spāņu ūdenssuns, Portugāles ūdenssuns, retu šķirņu medību suņi un citi. Gluži tāpat kā kaķiem, arī suņiem katras šķirnes labākais suņu puika un suņu meitene tiks pie titula „Latvijas uzvarētājs 2016”.

Līdzās suņu vērtēšanai ringos skatītāji varēs vērot aizraujošus suņu paraugdemonstrējumus un šovus, kuros varēs novērtēt gan četrkājaino draugu gudrību un atjautību, piemēram, kā suņi aiztur noziedzniekus un meklē aizliegtās vielas. Tāpat arī atraktīvā veidā varēs iepazīties arī suņu šķirnēm.

Ja meklē četrkājaino draugu

Ja vēl tikai esi sava četrkājainā drauga meklējumos, izstāde būs lieliska vieta, kur iepazīt suņu un kaķu šķirņu daudzveidību. Turklāt izstādes dalībnieki interesentus aicinās aprunāties par interesējošo suņu un kaķu šķirnēm, turēšanas specifiku un veselības jautājumiem. Jāatgādina, ka kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē gan nav atļauta.

Viss nepieciešamais tavam mīlulim!

Paralēli suņu un kaķu izstādei būs arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija. Apmeklētāji par pievilcīgām cenām varēs iegādāties dažādu dzīvnieku barību, vitamīnus, dzīvnieku kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas. Piemēram, pašmāju zīmols „Vanilly” piedāvās stilīgas un ērtas somas suņiem un kaķiem, bet lietuviešu zīmols „Pipkin Studio” – kvalitatīvus, stilīgus galdiņus četrkājainajiem mīluļiem. Tāpat ikviens interesents varēs saņemt profesionāļu padomus dzīvnieku barības izvēlē un ieteikumus mīluļa veselības uzlabošanai.

Izstādi „Latvijas uzvarētājs” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu izstādessponsors – „EUKANUBA”, kaķu izstādes sponsors – „JOSERA”  Vairāk: www.bt1.lv/latwinner

Seko mums! draugiem.lv/petekspo/facebook.com/petekspo.lvtwitter.com/CruftsRiga

Norises vieta un laiks:
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

11. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 18.

12. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 17.00

Biļešu cenas:

Pieaugušajiem – EUR 4.50
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – EUR 3.00
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – EUR 3.50
Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – EUR 10.50

Autostāvvieta EUR 3.00

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV