FOTO: Londonā atklāts nūdistu restorāns

Sestdien Londonā tika atklāts nūdistu restorāns.
Publicēts: 17.06.2016, Komentāri: 4

Sestdien, 2016.gada 11. jūnijā Londonā tika atklāts nūdistu restorāns. Cilvēku vēlme papusdienot kailiem ir tik liela, ka uz tikšanu restorānā internetā rindā pierakstījušies jau teju 50 000 cilvēku.

Restorānā nav ne elektrības, ne gāzes. Ēdiens tiek pasniegts māla bļodās kopā ar apēdamām karotēm, nažiem un dakšiņām. Telpa apgaismota ar svecēm. Restorāna dibinātājs Sebs Laiells skaidro, ka cilvēkiem jājūt pilnīga relaksācija.


Restorāns vienā reizē varēs apkalpot un paēdināt 42 cilvēkus. Gribētāju ir izrādījies ļoti daudz – jau teju 50 tūkstoši cilvēku ir pierakstījušies rindā uz restorāna apmeklējumu.

Restorāna apmeklētājiem būs jānovelk viss apģērbs un jāuzvelk halāts, ko viņi pēc tam varēs novilkt. Telefoni ēstuvē būs aizliegti, un pēc Laiella domām tas nostiprinās pilnīga kailuma sajūtu.

«Vienkāršs ēdiens, apģērba un tehnoloģiju trūkums – tas viss noņem jebkādas barjeras un ļauj sarunāties,» viņš apgalvo.

Pēc viņa domām, cilvēku kailums novērš «cilvēka ķermeņa seksualitāti», jo «neviens te nenāk fantazēt, cilvēki nāk tādēļ, lai atbrīvotos no šortiem savās personīgajās domās un galvās. Viņi skatās nevis viens uz otra ķermeni, bet raugās sejā.»

Jāpiebilst, ka līdzīgi restorāni ir arī citviet pasaulē. Piemēram, nūdistu restorānā Japānā apmeklētājiem noteikti dažādi ierobežojumi - svars sievietēm nedrīkst pārsniegt 70 kilogramus, bet vīriešiem 90. Tāpat liegts ierasties ļaudīm ar tetovējumiem.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Komentāri: 4
Autors: Kaspars Ūdris
Avots: Tvnet.lv
Foto: Instagram
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

nu ko var gribēt.. 18.06.2016 20:08
ja cilvēki vairs nedzīvo kā cilvēki-jaunā paaudze ir bezjūtu, bez morāles.. telefoni, datori -tie ir viņu audzinātāji un viņi līdzinās saviem "vecākiem' bez smadzeņu...nedzīvi..
un , ka pagrimums morāles ir pārņēmis cilvēkus gan jaunus gan vecus; tas ari redzams..
1 0 atbildēt
... 18.06.2016 14:07
Tas ir biznes , ja ir pieprasījums tad arī ir piedāvājums . Un vispār Londonā ir po visiem uz citu uzskatiem un morāli ;)) biznes
1 0 atbildēt
mjāa 18.06.2016 07:19
katrs ar savu stulbumu izceļās pa savam.Noteikti arī restorāna dibinātājam ir problēmas ar galvu-galviņām abām!!!!
Cilvēki ar savu izvirtību vairs nezin ko iesākt,vajag un vajag stulbumu ražot vairunmā!!!
Drīz uz ielas pieņemami būs arī nop.... pfu
6 5 atbildēt
Sarmīte Grīnbergapirms 45 min 18.06.2016 04:34
Kaut ko stulbāku vairs nevar izdomāt.Varbūt pa ielām arī staigāt kailiem.?Kāpēc tikai pludmalēs,tagad restorānos?Murgs.Vienkārši pretīgi.
7 5 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV